Jump to content
Sign in to follow this  
hamide

19 Mayıs - Ankara

Recommended Posts

<B style="mso-bidi-font-weight: normal">19 MAYIS<?: prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><O:P></O:P>[/b]<O:P></O:P><O:P></O:P>Gidermiyiz? Ne yapsak? Olur mu? Olmaz m?? Derkennnn? <B style="mso-bidi-font-weight: normal">??Törenler bize gelemiyor ise, biz törenlere ve ATA'm?za gideriz??[/b] Gidelim, gitmeliyiz! Dedik?. <O:P></O:P> Trabzon, ?stanbul, Bodrum?dan 18 May?s?ta Ankara?ya doğru yola ç?kt?k.Ankara?ya en erken Filiz ve kelebekleri vardı.Sonra Suna ve Özgür ve Bar?? JArd?ndanDilber kızlar? ile ula?t? konaklayacağım?z yere.Ve sonra biz.Ve bize gecenin bir yarısında Bodrum?dan kat?lan Burcu.<O:P></O:P>Gerçi yolda çok u?ra?t?m Dilber?in otobüsünü yakalamak için ama olmadı.Bilmedişim yollardan, telefon trafi?i ile adres doğrultup, bir ara ''acaba Adana?da m? bulucam kendimi'' diye dü?ürken, Cinnah Caddesine varabildim. 6 saat süren yolculuşumuz sonunda Ankara?da olmak çok güzeldiJ Misafirhaneye girişimizi yapıp, hemen yemek yiyeceğimiz mekâna hareket ettik. Ankaral? anneler bizi bekliyordu. 6k5wv.jpg Çocuklarım?z ise oyun alan?nda hazırlanan masalarda hep birlikte yemeklerini yediler. Yemek sonrası oyun oynad?lar,film izlediler. Çocuklar? küçük olan arkadaşlarım?z, kuzularının pe?inden ko?turdu, a?r?yan b?y?klar?n? iyile?tirmeye çal??t?:) Yine de sohbet etme fırsat?n? yakalad?k. Yemek sonrası mekandan ayrıl?rken,masam?zdan ayrılan her kadın?n iki elinde iki çocuk gören diğer mü?teriler, deh?et dolu gözlerle bizleri uşurlad?lar. San?r?m bu sahneyi kolay kolay unutamayacağım:) Misafirhaneye geri döndü?ümüzde bir kaç arkadaşım?z ile sohbete devam ettik. Özlem gidermek, birikmi? konular?m?z? konu?mak, iki laf?n belini k?rmak ayrıca keyifli oldu. Ve bu sohbete gece 24.00 civar? Bodrum'dan gelen Burcu e?lik etti. Cumartesi sabah 09.30 An?tkabir'e hareket etmek üzere anla?t?k. <O:P></O:P>Bizleri topluca An?tkabir?e götürecek ve gün boyu bizimle olacak olan aracım?z, saat 09.30 hareket edilecek olmasına rağmen, bizlerden daha ????????????????????????\??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????şu???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????V?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????¤???????????????????????????????????????????????????????????????????????Ç??????????????????????????????????????????????????????????????????????????ä?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????«?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????i????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????9??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????û??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????Ë?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????®?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????¥?????????????l???????????????????????????????????????????????????à???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????à?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????Å??????????????????????????????M?????????ê????????????????????????????????????g?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????heyecanlı olan ?oförümüz ile sabah 08.30 da kap?da hazırd?J <O:P></O:P> An?tkabir?e varmadan önce hazırlanan t-shirtlerimizi giydik, kokartlar?m?z? takt?k, bayraklarım?z? elimize aldık. Pervin'in kuzularının söyledi?i ?zmir Mar?? e?li?inde An?tkabir?e ula?t?k. <O:P> Bize kat?lacak arkadaşlarım?z? beklerken, çocuklarım?z?n ?bir araya getirebildiklerimizi- aynı kareye s??anlar?n? fotoğraflad?k.Malumunuz hepsini aynı kareye toparlamak imkâns?z J <O:P></O:P> <O:P>6k6tj.jpg</O:P> <O:P> Aslanl? yolda hep birlikte yürürken, gelecekte nöbeti devralacak yavru aslanlar? asker a?abeyleri ile bulu?turduk. An?tkabir ziyaretimizi yaptık.ATA?m?za ?ükranlar?m?z? sunduk.Çifter çifter. Ard?ndan müzeyi gezdik. An?tkabir hakkında çocuklar? bilgilendiren görevliyi can kula?? ile dinledik. Görevimizi yapm?? olman?n verdiği büyük bir huzur ile ö?leden sonra An?tkabir'den ayrıld?k. Ziyaretimiz sonrasında ö?le yeme?i icin yola koyulduk.Çocuklarım?z bahçede ko?tururken bizlerde sohbet etme fırsat? yakalad?k.Eski?ehir'den 4 güzel çocuşu ile gelen Meze'nin önünde sayg? ile e?ildik:) 6kbry.jpg Mekan sahibinin Pervin'e verdiği plaket törenine e?lik ettik :) Cumartesi yoğun program sonrası yine misafirhaneye dönüp, akşam yaptığımız pizza partisi sonrası, iki laf?n belini k?rd?k. Yeliz ve Sibel'in anlatt??? ya?anm?? hikayelerine karn?m?z a?r?yana kadar güldük :) Süer'in ''iki arada bir derede'' misali yapıp getirdi?i duman? tüten kekleri, sıcak çay e?li?inde s?cacık sohbetimize dahil ettik. Günün yorgunluşunu üzerimizden atmak için saat 23.00 civar? da??ld?k.. <O:P></O:P>Pazar sabah? yine kahvaltıda bulu?tuk..<O:P></O:P>Kuzular ba? ba?a, bizler de keyifli sohbet e?li?inde kahvaltım?z? yaptık.<O:P></O:P><O:P>Ö?len 12.00 civar?şehir dışından gelen bizler dönü? yoluna koyulduk.<O:P> 6kcs1.jpg </O:P>Çok yoğun geçen bir hafta sonu, beden olarak yorgun ama ruhen çok dinlenmi? olarak geri döndüm..<O:P></O:P>Sevgili Süer, Gülru ve Pervin,Bir Ankara organizasyon klasi?ine daha imza att?n?z.<O:P></O:P>Çocuklarım, annem ve kendi adıma, ben bu 3 günden çok keyif ald???m? söylemek isterim..Yaz??malardan tan?d???m arkadaşlarım? da görmek, tan??mak, misafirhane de yüz kaslar?m a?r?yana kadar gülmek bana çok iyi geldiJ<O:P></O:P><B style="mso-bidi-font-weight: normal">Dostlar, iyi ki sizleri tan?m???m, iyi hayatımdas?n?z ve iyi ki vars?n?z..<O:P></O:P>[/b]<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><O:P></O:P>[/b]<B style="mso-bidi-font-weight: normal">Ellerinize, eme?inize sağlık..<O:P></O:P>[/b]<B style="mso-bidi-font-weight: normal">TE?EKKÜRLER<O:P></O:P>[/b]<O:P></O:P>Üç Silah?örlerin En Büyü?üHamide ÖTKÜR</O:P> </O:P></O:P> Edited by: hamide

Canıms?n, iyi ki geldiniz, iyi ki vars?n?z :) harika bir haftasonuydu bizim için de, An?tkabirde olmak gurur verici sizinle olmak keyif vericiydi, yine gelin, hep gelin, hiçbir bayram? atlamayal?m inşallah...

Misafir

iyi ki geldin Hamidecim. yüz yüze de görü?tü?ümüze de çok sevindim.. tad? damakta kalan muhabbetlerin devam?n?n gelmesi dile?iyle :)

Ay o plaket i?i öldürecek beni :))))))))) Yahu ne yapacağım ben onu? Adamca??z bizi seçti?iniz için teşekkür ederiz manasında nazik dü?ünmü? de, ?i?tim ben o plaketle :)))))) Hani bi üzemiz olacakt? ya, oraya m? saklasam ben bunu? Hamidecişim, canım benim, iyi ki geldiniz iyi ki bizimleydiniz!

yeliz suna ve hamide oluşumu beni ve büyüklerimizi hep rahatsız etmi?tir. :P ayrıca suna ve hamidenin o?lanlar?n? kayna?t?r?p nikotin tüketmesi de bazi çevreleri rahatsız etti?i gibi, bulu?ma yerleri cebir ve hile ileevime uzak ayarlanarak benim gibi süper bir kişilik sohpetlerden uzak tutulmu? olup, bu iki kadın (sune ve hamide) genç k?z gibi zay?f zay?f güzel güzel gezmi?lerdir.habersizce kekler ç?rp?lm?? zavall? masum zekiyeece de bu gruba katt?r?lm??t?r. şikayetçiyim hakim bey.

Misafir

Pervincişim koy evinin görünen güzel bir kö?esine işte. en çok hak edenlerden birisin :)

Misafir

DDcişim cumartesi gecesi misafirhanede olmalıyd?n.. zekiyeece nin canl? performans?n? mutlaka görmeliydin :)

Misafir

Pervinim kaç yere ko?turdun yaa. ama bravo hem bize yettin hem i?e hem de çocuklara.. ben olsam nevrim dönerdi. bebelere fatura irsaliye falan sorar sizin ağzın?za yemek t?k??t?r?r, telefonda konu?tuşum mü?terilere de gene 'gelin yaa bir daha bulu?al?m böyle çok güzel oldu' falan derdim herhalde :))))))

Misafir

gerçi o kalabal?kta süeri bir kaç kez öpmü?ümdür. arkas? dönük olanı bi çevirip ho? geldiin diye öptüm de habire :) bi dönüyo Süer. gene öpüyorum tabii :)))

Yapt?m ben de bişeyler Yelizcan, hiç sorma :) Misafirhane'nin yolunu bulamad???m için Dilber'e Ankara koca birturu yapt?rd?m mesela, kendi evimizin yolunu unuttum bir ara, soka??n girişini falan kaç?rd?m.

Pervinim o plaket i?i bize baya?a bir malzeme olacak daha.. Üzgünüm:) Fakat senin o tempona ben çok üzüldüm.. Vallaha üzüldüm.. Anam o ne öyle yaa.. Yolda kalandan tut,m?ças? gelen bile seni ar?yor .. Yeliz,ay o canl? performan süperdi yaa... Siz gittikten sonra biz yukar? ç?k?nca epey bir güldük yine :)) Filiz Cumartesi gecesini sak?n anlatmayın aklım sizde kalacak demişti.. Bence kalmal?:)) Kals?n:)) Tabi bu muhabbette DD nin olmay??? da ne acı??? :)) Oysa ben DD için biz?mlas?nnnn demiştim...Ama olmadı.. Bir dahakine k?smetse..

2 gün kesmedi..Daha anlatacak çok şey vardı oysa.. Burcu'ya bile ifade veremedim :)) Bence biz toplanalım çocuklar olmadan.. Yiyelim,içelim,aman sabahlar olas?nnnn e?li?inde.. Daha çok gülelim.. Yeni oluşumlar? peki?tirelim:))

ben çocuklarım küçük diye, ç?ra?andaki oyun odas?na girdim bebelrimle berbaer. sizin gibi çocuklar? yaln?z gönderipçay kahve içmedim de, o anlar? fotoladım, bir ara buralara yap??t?rcam, o hengameyi! biribirlerine 3 tekerlekli bisiklet araba sallanan at fil ne varsa çarp??t?rarak çarp??an otoculuk oynuyorlard?. bu güruha efe ege bar?? özgür cans?n canset defne mert ece ve efe dahil! dilberin kızlar? ayrıca.

Anammmm.. O en altta sayd???n danalarm? oynuyordu çarp??an otoculuk?? K?z söyleseydin ya bana... Olaya hemen müdahale ederdim.. Oyun odasında rezillik dizboyuydu desene..

kalemi guvvetli arkadaşım benim,ellerine sağlık..hislerimize tercüman olmuşsun..ne iyi oldu da gittik,gördük,yedik ,içtik, güldük geldik..çok ama çok iyi geldi bana da..iyi ki gelebildim ve iyi ki sizler de oradaydın?z..yoksa çok şey kaç?racakm???m:) ...herşey ama herşey çok güzeldi..cumartesi akşam? da harikayd?..not..ifaden al?nacak o ayrı..nasıl unuttum:))

hamidom çok güzel anlatm??s?n, kalemine sağlık :) DD bakıyorum dedikodu yap?yosun :))) benim haberim var içerdeki oyun odasında olanlardan :))) dönünce anlatt? benimkiler, ????? kapat?p kızlar? birbirine çarp?yorlarm?? :) utanmadanda anlat?lar işte, hee sen tabii bizimle otobüste değildin topitop olayından haberin yok... haa buarada bizde bo? durmad?k tabe dodo ile aram?zda çok özel birkonu?ma oldu :) ç?ra?an?n bahçesindesmiley36.gif ama çok güzeldi be o üç gün, son akşam misafirhanedeki muhabbet cilas? oldu haftasonunun, hele birde benim oda da devam edensohbet şahaneydi :)))

aaa bende oradayd?m ya :))) hatta olaya ilk uyanan ve sizin dikkatinizi yönlendiren bendim :)))))) bu arada pazar kahvaltıda bizim çete :))) dilonun eylü' e '' september'' diye hitap edince k?z? ç?ld?rtt?lar neredeyse...