Jump to content
Misafir

çocuğu anneye bağlayan emniyet kemeri

Recommended Posts

Misafir

yada ismi herneyse tasma diyede geçiyor galiba. dışarı çıkarken çocukları tek başınakontrol etmek çok zor .elinde olupta satmak isteyen varmı

arkadaşım, sözünü ettiğin şey saplı sırt çantası olabilir mi? en göze batmayan hali o bence... ancak, denemiş birisi olarak şunu söylemeliyim ki, iki çocukla birazcık zor oluyor zira birbirlerine dolanıyorlar! en azından benimkiler dolanıyorlar işte :))

Açıkçası şu kayış denen şey,tasma herne ise çok tuhafıma gitti.Çocuğa bağlamak ne kadar doğru tartışılır. Bir zamanlar dedem kuzenimi başlarda belindenkayışla çok hareketli diye bir yere giderken onukontrolü altında tutardı. çoçuklarım olunca dedeme ne kadarda ilkel bir adam yaptığına bak diye içgeçirdiğim zamanlar oldu.25 yıl önceydi bu olay.Ama şimdi özel kayışlar tasmalar imal edilmesi(modern hayatta)hakikaten ilginç... Çocuğu anneye bağlayan emniyet kemeri kesinlikle böyle olmamalı Edited by: esercelik

Misafir

arkadaşım, sözünü ettiğin şey saplı sırt çantası olabilir mi? en göze batmayan hali o bence... ancak, denemiş birisi olarak şunu söylemeliyim ki, iki çocukla birazcık zor oluyor zira birbirlerine dolanıyorlar! en azından benimkiler dolanıyorlar işte :))

aslında bende bilmiyorum nerdeyse altı aydır evden dışarı çıkamıyorum dr hariç tabii havalar ısınmaya başladı en azından böyle bişey olsa kimseye ihtiyaç duymadan dışarı çıkabilirim diye düşünüyorum bide eşim çok karşı ama ben almak istiyorumnerde bulunur onuda bilmiyorum

Misafir

tşk ederim sevgili banu. benim başka çarem yok, yani bunun gibi bişey olsa ikizler içinve küçük ablamızda var beş yaşında zeynoşumunda elinden tutsamiyi olur diye düşünüyorum

Misafir

Açıkçası şu kayış denen şey,tasma herne ise çok tuhafıma gitti.Çocuğa bağlamak ne kadar doğru tartışılır. Bir zamanlar dedem kuzenimi başlarda belindenkayışla çok hareketli diye bir yere giderken onukontrolü altında tutardı. çoçuklarım olunca dedeme ne kadarda ilkel bir adam yaptığına bak diye içgeçirdiğim zamanlar oldu.25 yıl önceydi bu olay.Ama şimdi özel kayışlar tasmalar imal edilmesi(modern hayatta)hakikaten ilginç... Çocuğu anneye bağlayan emniyet kemeri kesinlikle böyle olmamalı

başta bende senin gibi düşünüyordum arkadaşım. ama ikizleri kontrol etmek zor dışarı çıknca her biri başka yöne doğru koşturuyor allah korusun araba....

Valla ben kullaniyorum cok rahat oluyor.turkiyeye gelirken getiricem birini yegene birakicam.Millet ne derse desin arabanin altinda kalmalarindan kaybolmalarindan iyidir.

sezracım abla diyebilirsin sorun olmaz link acılmasa bile gitti gidiyorda cocuk tasması diye aratabilirsin ben senin icin ararken bu konuyla ilgili epeyde sey okudum @esma cım elinden sımsıkı tutup mıh gibi yanında yurutmeye calışmaktansa senden 1 2 metre uzaklasmasına izin vererek yurutmek dilerse arkandan dilerse onunden ozgurce yurumesini saglamak bence gayet olumlu..ben cocukken tek parmaklarını tutturur yuruturlerdi kolumda surekli yukarda oldugundan agrırdı hala cok net hatırlıyorum bundan nefret ettiğimi..ve en onemlisi fırlayıp yola cıkması yada kalabalıga karışıp gitmesinden iyidir..

Benimikizler ilk bir kac sefer cok sinirlendiler ama sonra alistilar.simdilerde cok kullanmasamda turkiyede kullanicam malum bizim burda sokakta yurume aliskanligi yok her yere arabayla gidiliyor.Bir kac sefer de benim 3 numaraya denedim oda basta kizdi ama simdi alisti.

Burda bir tanidigin 2 yasindaki oglu kasla goz arasi kaybolup hemen bulundu ama 6 ay boyunca devlet tarafindan gozaltina alindilar.kotu davranildigini dusunup haklarinda aristirilma baslatilmis.

Misafir

sezra başka birşey ararken nette bir tane daha denk geldi. Almadıysan buna da bir bak. Sunshine Sure Steps Çocuk Yürüme Kayışı<H1></H1>

ilginizden dolayı çok tşk ederim arkadaşlar yorumları eşime okutunca ikna oldu sağ olsun (gerçi ben her halükarda alıcaktım ama neyse ).banucum kemeri alamadım daha ,c.tesi bebek mağazalarına baktım sadece birinde vardı sırt çantalı fiyatı 65 tl idi netten baktım aynısı 40 civarlarında,bikaç gün daha beklicem bakalım. belki ikinci el satmak isteyen olur burda yoksada enson vermiş olduğun linktekini alıcam

Canım hala düşünüyorsan bende Little Life ödül almış Daysack Yani çantalı kemerli olandan var özellikle çantası çok kullanışlı ve yanına suluk falanda takılacak yeri var baya kaliteli güzel litte lifenin kendi sitesindende bakabilirsin :) Hiç kullanamadım sıfır paketinede ve sana uygun fiyattan verebilirim...30 lira Ben bendeki ve kendi sitesinde olan resimelri ekliyorum :) 563rm.jpg 563sv.jpg Benim elimde olanda aynısı zaten ama yinede resmini görmek istersin diye düşündüm 563yq.jpg 563zk.jpg 56405.jpg<br ="Apple-interchange-newline">

bende güvenlik kayışlarından arıyorumm güvenli alışveriş yapacağım daha önce kullandığınız site isimlerine ihtiyacım var daha önce netten alışveriş hiç yapmadım hiç güvenemedim amaa mağazalardada bulamadımm bildiğiniz link ve satış yerlerini yazarmısınızz arkadaşalarr

Bu fotoğrafı görünce bu konu aklıma geldi. 

Allah'ım ne kadar şirin bunlar ya.  :-))

(Gerçi uzaktan seviyorum. Köpek görünce yolunu değiştirenlerdenim ben. Seni uzaktan sevmek aşkların en güzeli. :D )

Golden Dog.JPG