Jump to content
Sign in to follow this  
mavi45

34+0 da miniklerim geldiler...

Recommended Posts

Herşey güzel gidiyordu doktoruma göre çünkü bir gün önce doktorumdayd?m.17 mart gecesi suyumun gelmesiyle bebişlerimin geliyor olduklar?n? anladım.Hemen doktorumu aradım erken olduşunu o nedenle yoğun bakımünitesi olan bir hastaneye gitmemi söyledi.Bizde hemen izmire yola koyulduk ve buca özel t?naztepe hastanesinde 2 küvez bulduk ve sağolsun doktorumuz bizi kabul etti.K?z?m 1980, oğlum ise 1420 g doğdu.K?z?m 9 gün kaldıktan sonra eve geldi.O?lum hala hastanede gün a??r? gidip hem görüyoruz hemde süt götürüyoruz.Allaha ?ükür sa?l??? güzel ama biraz kilo almam?z gerekiyormu?.?n?allah kısa bir süre sonra oğlumda gelecek yanım?za.Sizlerle payla?mak istedim yaşadıklarımız?.Önerilerinizi ve Dualar?n?z? bekliyoruz.

hayırlı olsun güzel sağlıkl? günlerde büyüt bebeklerini in?...o?lunda in? bir an evvel evine kavuşur mutluluşunuz daimi olsun arkadas?m gözün aydın...

Misafir

hayırlı uşurlu olsun...ne güzel haber böyle..ho?gelmi? mis kokulular..inşallah kısa zamanda o?luşunda kuca??nda alır yerini annesi...sen moralini yüksek tut..ve sütünün artmas? için elinden geleni yap..artık beslenmene daha dikkat etmen gerek..gaz yapacak besinlerden ve bazı çi? sebzelerden uzak durman gerek arkadaşım..bol su,moral,uyku ve süt yapan çaylar helva incir kurusu,dut kurusu(sular?n? kaynat?p içersen süt olur..bide dereotu bol süt yaparm??.bulgur tüketmen faydalı tabi çi? değil..artık yorucu ve zevkli bi maraton seni bekliyo..allahım sağlıkl? uzun ömürler versin ve sizleri hiç ay?mas?n..bende 34+4 de doğum yapmıştım..küveze girmemi?tik ama sarılık uzun sürmü?tü bizde..dualar?m?z senle allaha emanet o minik yavrular:)

allahım minik bebeklerini korusun. inanın bebek doğdu deyince hemenburnuma mis kokular? geliyor.inşallah herşey yolunda gider ve o?luna da kavuşursun.gözün aydın anneleri..:)allah yavrularına hayrl? uzun ömürler versin.

Gözün aydın arkadaşım, ho? gelmi? sefa getirmi?ler minik uşurböceklerin... O?lun da en kısa zamanda kollar?nda olur inşallah.. Gazs?z, bol sütlü, bol uykulu günler - geceler sizin olsun..:))

hayırlı olsun.o?lunda inşallah en kısa zamanda aranıza kat?ls?n... benim kızlarımda 32.haftamda1500-1520gr doğdular .21 gün küvezde kaldılar.o zaman 1 ya?lar? bana çok uzak geliyordu.ama zaman gerçekten çok çabuk geçiyor....

Misafir

tebrik ederim anneli?iniz ve bebekleriniz hayırlı olsun sağlıcakla büyüsünler in?llh

çok sağolun arkadaşlar güzel dilekleriniz ve önerileriniz için.inşallah oğlumuzda yanımızda olunca herşey çok daha güzel olacak. olive;Hastanemizin yenidoğan bölümü çoktemiz,bakımları çok iyi yapılıyor bide doktorumuz bu erken yenidoğan konusunda epey bilgili.Sabah gözümüzü çocuklar geliyor diye aç?nca acilen bu hastaneyi bulabildik.Ama ?ans?m?z varm??.Yinede çok teşekkür ederim tavsiyen için.

Canım hayırlı olsun kuzular?n..ALLAH yardımcın?z olsun..Biran önce inseallah oglunada kavuşursun..zaman çabuk geçiyor bak bizimkiler 3aylik olmuş..gün gelicek bak ayse 3aylik oldu benimkilerde diyceksin..

Misafir

Güle güle büyütün bebeklerinizi. Uzun ve sağlıkl? ömürleri olsun inşallah

Gözünüz aydın olsun.Benim de oğluşlar?m 34+0 da aynen sizinkiler gibi erkenden doğdular.Çok ?ükür şimdi sa?l???m?z da ne?emiz de gayet yerinde.O?lunuz da evinize en kısa zamanda sağlıkla dönsün inşallah.Mutlu ve sağlıkl? anneli-babalı büyüsünler...

sizlerde çok sağolun arkadaşlar yazdıkların?z? okuyunca moral oluyor bana.Dedi?in gibi ayşe zaman çok çabuk geçiyor ama bi de oğlum gelse çok daha iyi olacak.Hep değerlerinde bir sorun ç?k?yor ve ç?k?? tarihimiz erteleniyor.şimdilik büyük bir sorun yok gibi ama oğlum ç?k?ncada epey bir doktorlarla gelişimi ,değerleri takip edilecek.Hepinize yeniden çok teşekkür ederim.