Jump to content
Banu_T

Film Tavsiyesi

Recommended Posts

çok amaaaaa çookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk beğendim. beğenmedim beyendim. 

öldüğüne de dikkat etmemişim. keşke öğrenmeseydim.

romantik filmlerde taraflar ne istediğini bilmez. bunda biliyorlardı. işte orasını sevdim.

beyenmeni beyendim.

dd, otur başından sonuna Sopranos'u izle. film de film diye sardırıp durma. bir sene oyalar seni. bence gelmiş geçmiş en iyi dizilerden biridir kendisi. 

ah james gandolfini, vah james gandolfini..

Ben tavsiyede bulinmiyim.cunku aksiyon ve fantastik sever ve izlerim.size uymaz sanirim..orn verecek olursam yuzuklerin efendisi,alacakaranlik,karanliklar ulkesi,tango ve cash,yüz yuze,glatyotor vs vs :)

Yüzüklerin efendisinin ne kitabını ne filmini sevemedim. Ama sinemasına acayip soğuk ve karlı bi günde evimde elektrikler yokken gitmiştim... Sıcak sıcak 2 saat uyumuştum iyi olmuştu (görgüsüzüm müyüm neyim?  :)  :)  :)  :) )

Dizilere gelirsek... Yabancı avukat ve beyaz saray dizilerini seyrede seyrede geçen 4 temmuzda "iyi bir amerikalı mısınız?" testini yapıp %85le geçtim! Türk dizilerinden ise Kiralık Aşkı seyrediyorum. Ana karakterler değil de yan karakterlere hastayım... Hele Nero ile korişin diyaloglarına hastayım. Arada çok ince espriler içeriyor.Mesele Koriş "ben her gün belgrad ormanında 7km koşarım" diyor. Oradaki parkur 6km. Bunun gibi bissürü komiklik var. Yoksa ana hikaye çok iç bayıcı! Ha bi de esas kızın kılık kıyafetleri güzel. Severim ben şık giyinen zengin insanların ortalıkta salındığı dizileri! 

ha bi de mr.rorbot'a başladım ama teknoloji ile ilgili değilseniz sizi bayabilir... hekır mekır bana enteresan geliyor tabii... 

edibudu ben de izliyorum kiralik aşkı :) koriş çok tatlı :) bir de ilişki durumu karışık diye bir dizi var orada da esas kız Ayşegül favorim :) eglenceli şeyler izliyorum bu sezon

Bunların ikisi de kore dizisi uyarlamasiymis

Yüzüklerin efendisini kocam ne kadar sevdiyse ben de nie o kadar sevmedim. Hele bir de Harry Potter yok mu hiç izlemedim onu tahammül edemiyorum

muhtesem yuzyil'da bir kac bolum izlemistim ama kosem'in ilk iki bolumunu izledim. hem de kocamla. beraber bir turk dizisini izlemeyeli epey olduydu. behazt ç' den sonra ilk.

house of cards' in son sezonuna geldik orada kaldik. baslayamadik daha. ben su aralar diyorum ki onun komiklisini izleyelelim. veep'i.

Muhteşemin ilk bölümleri hariç izlemedim. Köseme de başlamadım.

Eğlence tercih ettiğim için bu ikisine takılıyorum. Evet kiZ gerçek kızıl

Aksiyon canım cekince de poyraz Karayel :)

Yabancı dizi izlemiyorum yıllardır. En.son ya heroes izlemistik ya da prison break. Ikisi de aniden bitmisti final yapmadan diye hatırlıyorum.

Bunları dizi dedikodusu başlığında mı konuşsak acaba :)

AYLA 

dün gittim. şahane bir film. hazin bir hikaye... gerçek hayattan olması insanı daha çok etkiliyor. uzun zamandır sinemaya gitmiyordum. böyle bir film ile yeniden sinemaya gitmek ayrıca şahane idi. 

tavsiye ediyorum. :angel:

Son zamanlarda finalde ters köşeye yatıran filmlere taktım.

IDENTY - KİMLİK,  sağ gösterip sol vuruyor resmen. Psikolojik gerilim.

El CUERPO - CESET, sonuna kadar 50 tane senaryo ürettik ve yine de tahmin edemedik. Yok artık diyeceksiniz.

CONTRATIEMPO - THE INVISIBLE GUEST- GÖRÜNMEZ MİSAFİR, Ceset'in yönetmeni. Filmin sonuna kadar katil kim sorusuna verdiğim cevap 50 kez değişti. Yine yok artık diyeceksiniz.

Ve şu anda vizyonda olan DOĞU EKSPRESİNDE CİNAYET. Şiddetle tavsiye olunur. 

Çocuklarla izlenebilecek filmler diye bir başlık var mı ? Yoksa öyle bir başlık açsak mı? Buradaki yetişkin filmlerinin arasında kaynamasın babında. Ben çocuklarla evde sinema keyfi yapıyorum bayılıyorlar.  

17 saat önce, nihanbil said:

Çocuklarla izlenebilecek filmler diye bir başlık var mı ? Yoksa öyle bir başlık açsak mı? Buradaki yetişkin filmlerinin arasında kaynamasın babında. Ben çocuklarla evde sinema keyfi yapıyorum bayılıyorlar.  

Nihan :angel: 

Çocuklarla sinema yazınca aşağıdaki başlıkları buldum. İstersen çocuklara film önerisi gibi bir başlık açabiliriz. ;)

45 dakika önce, LâLe said:

Nihan :angel: 

Çocuklarla sinema yazınca aşağıdaki başlıkları buldum. İstersen çocuklara film önerisi gibi bir başlık açabiliriz. ;)

Valla iyi olur bence, yaş da belirterek yazarsak faydalı ve güzel bir arşiv oluşur.

3 saat önce, nihanbil said:

Valla iyi olur bence, yaş da belirterek yazarsak faydalı ve güzel bir arşiv oluşur.

Konuyu "Çocuklara Film Tavsiyesi" diye mi açsak? Yoksa "3-6 yaş için vs vb..." diye yaş belirterek mi açsak?  (Sanki böyle olursa dağılır, çünkü bir film 5-7 arası da olabilir mi mesela :Mauridia_02:)

bu arada pek tabii konuyu nasıl istiyorsanız sizler de açabilirsiniz. :rolleyes: