Jump to content
Banu_T

Film Tavsiyesi

Recommended Posts

Misafir

Banu sen buaftershock u niye 2 kere izledin?</span> ben de izleyeyim diyorum, ama eğer sonunda çocuklardan her ikisine de bir şey olmayacaksa..</span> hani mucize falan olur, bişey olur... o kadarc???n? söylerseniz bi zahmet. ha tabi özelden yazarak..

ohhh sefan?z olsun , ?öyle sakince bir film izlemeyeli ne kadar oldu hat?rlamıyorum gerçekten film için vakit bulamıyorum yaa, yoksa benmi imkan olu?turam?yorum:(

ben de işte iki arada bir derede izlemeye çalışıyorum mezecim, çocuklar?n uyku saatlerinde. Hatta bazen dairede ö?le tatilinde bile film seyrettişim oluyor :) Kitap da okuyamazd?m eskiden, şimdi bir bo?lukta okuyorum. Hatta bazen kitap saati yapıyoruz birer tane çocuklar?n eline bol resimlisinden, ben de kendi kitab?m? alıyorum, uzun sürmese de 10 dkl???na da olsa kütüphane yapıyoruz evi.

Misafir

vallahi meze aslında kızlar uyuduktan sonra hiçbir i? yapmasam gece 2ye kadar 2 film izleyebilirim.. 2 den önce uyuyamad???m için..

film izlememin evde mümkünü yok gibi yeliz 23 te yatt???m içinsmiley4.gif banucum kitap için 10 dk oluyor olmuyor kendi i?lerini bırakıp benim kitapla ilgili sorular sualleri ba?l?yor,başkaodaya gitsem kap?dalar sürekli pisilerim

severim senin pisilerini ben :) benimkiler de mutlaka ilgileniyor kitaplar?mla. Son günlerde kitap ayraçlar?na takt?lar, ne i?e yarad???n? merak ediyorlar. Anlattım, kendileri de istiyor kitaplar?n?n arasına koyuyorlar :) ama düz değil katlanıp, e?ilip, bükülmü? bir şekilde

sabah 6,30 veya 6,45 te kalkıyorum hafta sonu 7,30 da ispinoz hafta içi ogün için acil ne varsa yemek -temizlik vs. onu yapıp gerisi hafta sonuna böylelikle 23 te yatabiliyorum banu tabii ki ayraç öyle kulla?l?r sen bilmiyormusun?

bu yıl eskiye nazaran daha çok film izledim....yaz tatilinin tamam?nda evde kaldı??m? sayarsak dizi,film vs....bol bol izledim...kızlar uyuyunca ben bilgisayarın ba??na:) kitap okumaksa en son sanırım nisan ayında bir kitap okumu?tum:(

benim filmim dediğim film;underground,emir kusturica filmi,arkada goran bregoviçin deli müziği,ilk sinemada seyredip bütün arkadaşlarıma tavsiye etmiştim,bazı arkadaşlarım izledikten sonra onlara şaka yaptığımı zannetmiş,beğenmemelerine inanamadım.hala tek favorimdir