Jump to content
Sign in to follow this  
Misafir

yeşil dinozor

Recommended Posts

Misafir

marge bunu senin o?lanlar için yaptım ama içime de pek sinmedi?ini söylemem gerek.. kafa olmadı sanki (gözler aln?nda gibi oldu:) ama beğenir beyler umarım :)dinoo.jpgdinooo.jpg

bak şimdi neden hayal edemedin, hayal gücün mü s?n?rl? ki :) ben daha orta okuldayken dantel yapıyordum, çeyizimde bile var yaptıklarım, gel bir gün, gör de söyledi?inden utan :)

smiley36.gif buna rağmen de bizim yabanc? damat sana evlenme teklif edip durduşunda sende refuze edip durdun, öyle mi??? eee, iyi cesaret vallasmiley36.gif doğrusu ben kocama 2. kere sorma gere?i b?rakmadan hemencecik kabul edip, yak?ncacık bir zamana da dü?ün organize edip çabucanak evlenmi?tim doğrusu

o bana sormaya 20 li ya?lar?mda başlam??t?, ben bir umut acaba ithal etmeye gerek kalmadan halleder miyim şu evlilik olayın? dedim lakin 30 lu ya?lar başlar başlamaz cup diye evet deyiverdim :)

aaa ne güzel olmuş koca ye?il dino!! ellerine sa?l?m sehr!!!! yaaa bak hemende aklıma ne geldi, marge'c?m siz sehr ile i?birli?ine girseniz de bazı kitaplar?n yanında bu sevimli dinolardan da satsan?z???? çocuklar?n hem kitab? hem oyunca?? olsa.... smiley38.gif fikir babas? olursam da bana bi yemek ?smarlarsan olur :)

o fikri ben çoktaaann sehere söyledim şahane olur.. biz daha önce dü?ündü?ümüz için yemek ?smarlama olayın? unut ama, sen bu girim?imcilişimiz hatrına çi?börek ?smarla bize bence:)

Misafir

beğenmenize çok sevindim .. hala hayallerimin dinosunu yapamam?? olsam da :))marge ben de ortaokulda çeyizi hazırlayıp bekleyenlerdenim :) dantel yapabilen biri için bunlar çocuk oyunca?? -her manada hem de- :))))

Misafir

teşekkürler arkadaşlar.. şuan hello kity örüyorum yeniden.. resimdekiler ankaraya ye?enlere gideceklerin bir kısmı :)bebeler.JPG

Misafir

bu defa dino denver biraz daha ba?ar?l? olduysa da hala hayallerimdeki gibi diil :) daha çok çal??mam gerekyeÅ?Å?il_ino.jpg