Jump to content
Sign in to follow this  
ikinci bahar

konu açamıyorum

Recommended Posts

Bu mesaj sayın?z, payla??mlar?n?zla, alakalı bir durum... Yeni üye olan kişilerindirekt olarak 'ikinci el' bölümünde sat?? yapmas?, daha önceden birtak?m sıkıntılara yol açm??t?. Tomurcuk Anne - Yeni Üye Gonca Anne - min100 mesaj Peri Anne - min 1000 mesaj Süper Anne - min 2000 mesaj Bilge Anne - min 3000 mesaj

Misafir

Ama ben de istiyorum, aslında burda o tip annelerden bile olabilmi?tim ama siteye girmeyeli çok olduşu için baştan başlam?? mesaj say?m, aslında hakl? bir uygulama ama pooofff..

Hymarrycişim, Senin iki tane nickin var ya farklı zamanlarda aç?lm??. O yüzden diğerinden gir diyeceğim de onda da durum pek iç aç?c? değil :P 82 mesaj sayın :) Sen en iyisi çal?? ve art?r mesaj sayın? :P Çal??an kazan?r, elmas? k?zar?r ;P

Misafir

Te?ekkür ederim Lalecişim, Ben ilk hesab?mdan sonra uzun bir zaman giremedişim için bunu açt?m,çünkü ne adım? ne ?ifremi hat?rlamıyordum, mümkünse ilkini silebilirsiniz, çal???r kazan?r?m evelallah smiley4.gif

Burasini bedava pazar gibi goren, sadece ve sadece ilan vermek icin uye olanlar cogalmisti bir donem. Bundan rahatsizligimizi belirttigimiz icin de Ana Perilerimiz boyle bir uygulama yapmislar. Farkinda degildim, ama fark edince de pek memnun oldum... Neden herkes satmasin derseniz... Siz bizimicimize yeni katilanlar degil cekindiklerimz ama acikcasi ben buradan birsey alirken biliyorum ku kandirilmam... Ayni sekilde ben de kandirmam... Burada hepimiz arkadasiz, yabanci birinin arkadasimiz gibi gelip satmasi rahatsiz edici... Bir de guvenilmez.....

Burasini bedava pazar gibi goren, sadece ve sadece ilan vermek icin uye olanlar cogalmisti bir donem. Bundan rahatsizligimizi belirttigimiz icin de Ana Perilerimiz boyle bir uygulama yapmislar. Farkinda degildim, ama fark edince de pek memnun oldum... Neden herkes satmasin derseniz... Siz bizimicimize yeni katilanlar degil cekindiklerimz ama acikcasi ben buradan birsey alirken biliyorum ku kandirilmam... Ayni sekilde ben de kandirmam... Burada hepimiz arkadasiz, yabanci birinin arkadasimiz gibi gelip satmasi rahatsiz edici... Bir de guvenilmez.....
Uygulaman?n nedenini ?imdi daha iyi anlad?m. çok te?ekkür ederim. Dedikleriniz çok do?ru. Ben k?zlar?m?n bebeklikleri çok zor geçti?i içn pek siteye bakma imkan?m olmuyor idi. Genelde ihtiyaçal?n? s?f?r alm?? idim. ancak bu siteyi takip edebilseydim dedi?iniz gibi güvenle ikinci el ürünleri alabilirdim. ?kiz büyütmek zor oldu?u kadar da çok külfetli çünkü. Heleki ald???n?z bir ürünü bebek kabul etmeyince verdi?ini onca paraya üzülüyorsunuz. Özellikle krfat?n dondolinosunda ya?am??t?m bunu. biri onda oyalan?rken di?eri ile ilgilenirim dü?üncesiyle lm??t?k ama bizimkiler hiç sevmedi. Halbuki bebe?ini dondolinoa büyten tan?d?klar?m var idi. Heves i?te...