Jump to content
Sign in to follow this  
hamide

Bizden Taze Haberler

Recommended Posts

hem gulumseyerek hem dusunerek okudum bas?m?za gelecekleri. bizimkilerde şimdiden baslad?lar didi?meye bende anlamaya baslayınca azcık duzelir diye bekliyordum. bunlar olacak cumlesine al?smak daha kolaym?s :)

sabah sabah çok iyi geldi bana. Yüzümde kocaman bi gülümseme olu?tu sen ve zeki, yakışıklı oşullar?n sayesinde. Demek ileride bunlar? ya??caz. Benimkilerin cinsiyetleri farklı olduşundan kavgalar farklı boyutta olacak herhalde. Mesela biri magazin izlemek isterken diğeri spor kanalı izlemek ister gibi:)) ayyy şimdi dü?ününce çok hoşumagittide ya?arken nasıl olur bilemedim:))tekrar teşekkürler, ben devam?n? bekliyorum...

Araba y? ben kullanıyorum, kızlararkadakoltuklar?nda, ortalar?nda da bak?c?m?z Nejla oturuyor. Azra bir konuda benden izin isteyip duruyor, ben de ona neden olamayaca?? hakkında aç?klama yapmaya çalışıyorum... Tam bu esnada Asya dan gelen tepki; "beni yoruyorsun anne!"...... Kopmu?tum, dilimi ?ss?rd?m gülmemek için ama içimden yerlerde yuvarland?m... Ha bir de "beni anlamıyorsunuz, bak, anlat?yorum..." var.. Yuh be canlar?m daha kaç yaşındas?n?z siz:D

Kahkaha atarak okudum. Ya?arken, a?lanacak halime mi güldüm bilmiyorum ama inanılmaz keyifli geldi.Bizde ki şimdilik oyuncak kavgas?, bakalım gelecek günler neler getirecek.:)

hamide süper yazm??s?n. bizdede oyuncak kavgalar? var. tabi saç çekme de var. kızım kelto?:) oğlum saçl? !!!!! kızım oo?lan?n saç?na as?l?yor. birde yast?k üzeri güre?lerimiz var ona bayıl?yorum:))))))

benim kuzunimin ikizleri de çok komik kavga ederlerdi. biri batuhan , diğeri metehan ama isimlerini söyleymezlerdi. tatu ve pete derlerdi birbirleine. biri diyor ki ben evinize gitmek istiyorum feribota binip evimize gitmek istiyorum. diğeri de hayır ben burda kalmak babannemle oturmak istiyorum. bu tart??may? da büyük insanlar gibi tar??l?kl? tart??arak yorumluyarak yapıyorlard?.