Jump to content
Sign in to follow this  
husenik23

27+5 beyiniçi kanamanın yarattığı sorunlar

Recommended Posts

smiley19.gifmerhabalar.....kızlarım 27+5 haftalıkken doğdular...hazel 63 gün asel ise65 gün kuvözde kaldı...şuan 18 aylıklar...aselin gelişimi normal ilerliyor...10 aylıkken yürümeye başlad?..ama ikizi hala yürüyemiyor... oturam?yor...yanlar?na destekbırakıyorum öyle oturuyor...bazen yana dü?üyor tekrar düzelemiyor...çok endişeliyim..çocuk nörolojisine götürdük mr çekildi kuvözdeyken beyinde damar içi kana olmuş....o nedenle oturam?yormu?...çe?itli masaj ve hareketler verdiler onları yapmaya çalışıyorum in?.faydasın? görürüz...çok sık?lgan oldu oda yürümek istiyor yürüteçte oturmuyora??r? sinirli oldu ne yapmal?y?m bilmiyorum..çok ilgileniyorum ikizi kıskan?yor...kızım beni çok üzüyor uzun bir tedavi süreciymi? masaj ve hareketlerle düzelme oluyormu?...sabırl? olmam?z? söylediler.. çok üzülüyorum..ama umudum var in?. kızımda yürüyüp ko?acak...rabbimin deste?iyle...ho?çakal?n...sadece yaşadıklarımı payla?mak istedim...benim yaşadıklarımı yaşayan çevresinde olan varsa payla?mas?n? isterimm....smiley19.gif

cok gecmi? olsun arkadas?m...insallah yavrun sağlığına kavusacak..inan bu ufakl?klar cok güçlü oluyor..tedaviye cevap verecektir.sabır ve itinayla bütün bu zorlukları a??p evlad?n?z?n sağlığına kavu?turacaks?n?z.dualar?m sizinle..

Misafir

geçmi? olsun canım. Allah yardımcın olsun.ikizler çok güçlü oluyorlar inan anlat?r onuda. dualar?m?z seninle.bebiş hemencecik iyile?sin.sevgiler.

Misafir

çok geçmi? olsun.. Rabbim bir an önce ?ifa versin kuzuna sana da kolaylıklar versin..

Misafir

çok geçmi? olsun. verilen hareketleri, masajlar? düzenli yapmak kaslar? uyard??? için çok i?e yar?yormu?. sağlık diliyorum bebeğine..

t?k.mesajlarn?z için..esmacım evde;günde 3 defa masaj:sabah kuru,ö?len zeytinya??+kekik ya??,akşam sıcak su masaj? yapıyoruz.. haftada 2 gün rehabilitasyona gidicez..fizyoterapist yardım?yla.her masaj?n ard?ndan ayaklara,ayak taban?na,sa?a sola dönü? hareketleri yapıyorum...in?. iyi sonuçlar alır?z... edibüdü ben çank?r?da oturuyorum kayınvalidmler izmirde oturuyor...önerece?in doktorun ad?n? yazarsan gittişimde görü?mek isterim.t?k.

Misafir

Canim acil sifa diliyorum allahtan,bende yeni anne oldum bambaska birseymis umarim annecikleri biran once yavrucuklarinin kosusturmalarini izlesin arkalarindan kosturmaktan yorulsun

Misafir

çok çok geçmi? olsun arkadaşım..sabırla,inançla,azimle inşallah tez zamanda güzel sonuçlar alırs?n?z.allahım kolaylıklar vesin..