Jump to content
Sign in to follow this  
hamide

Ah Bu Ergenlik!

Recommended Posts

okurken içim sık?ld?. Biz ergenlik geçirmemi?iz diyenlerin kuzular? böyle ise dibine kadar erkenlik geçirmi? benim genlerimi ta??yan bu kuzular neye dönü?ecek bilmek istemiyorum.Gelme ergenlik gelmeeee, desem?????

allaaaahhhhhhh kolay gelsin allah bol sabır versin sana hamide ablacı??m.ergenlik çok zor bi dönem ben kendi ergenlik yıllar?m? hat?rl?yorumda kök söktürmü?tüm anneme babama.çoook üzgünüm şimdi ama ne fayda.şimdi bizde ikiz ergenler olacak hep diyoruz ikiz çocuk tek çocuktan farklı ikiz ergende farklı olacak tabii.aklıma bide şu burç faktörü geldi.buda bu konularda baya belirleyici bi konu. bu aç?dan bakınca koca ve benfazla ya?amay?z diyorum.çünkü bizim kızlar kova burcu yükselenleri de ikizler en zor iki burç. bunlar?n ergenli?i de en zor ergenliklerden olacak eminim. i?in kötüsü bende ikizlerim. alttan al?y?m diyeceğim ama nereye kadar dayanır?m bilemiyorum. zor i?ler bu i?lersmiley29.gif

bende allah kolaylık versin deyeceğim ama nereye kadar ? ne kadar...hamide bunun k?z? erke?i var m? ondan da emin değilim. anneme sorarsan erkek kardeşimle ilgili hiç bir ergenlik yada başkabir dönemle ilgili kötü an?s? yok. benimle ilgili de bikaç cilt kitap yazar :))sonuç; düzelemeyen anne k?z ilişkisi... şimdi soruyorum aynıs?n? ya?a diye içinden geçirdin mi diye yok diyor :)))Seçil, ben kova burcuyum. Allah yardımcın olsun.

ben anne babama kök söktürdüm diyorum ya. neden? ikizler burcuyum delirttim adamlar? zamanında ben. ve şimdi anne babam?n ah? tuttu benim iki tene kova burcu yükselenide ikizler olan yani allah?n delisi iki ergenim olacak. onlar gerilecek ben gerilecek onlar delirecek ben delirecek yazık olan babaya olur herhaldesmiley36.gif

hahahah sen şimdi yükselen diyince bende merak ettim benimkilerin yükselenleri ne diye, kocaman kova ç?kt?.ikizlere- kova benim ki de katmerli olmuş :)zavall? yengeç babam?z :)

ben 10 yaşında bir k?z? 1 yaşında bir o?lu 6 aylıkta ikizlerine hamile biriyim hamileliğimin zor günlerinde ilerleyen zamanda beni çooooooooooooook daha zor günlerin bekledi?ini biliyordum ama böyle örnekleri görüpte bunlar? 3 erkekte ya??yacağım? tekrar dü?ünmek çok kötü ay ben çok korkuyorum yaaaaaaaaaaaaa!

ay hamide yaaa!! :)) yani tamam, komik degil belki 24 temmuz'daki mesajin ama, tabii ki de ben cok guldum simdilik... yani yatsan kalksan, yatsan kalksan kismina... valla bende cok korkmaya basladim ya!! bebeklikleri en iyi donemleri hic kuskusuz... benim bebelerim seninkilerin yaslarina geldiklerinde, bende ha da gayret 50 yasima gelmis olacagim! isim zor, zor!! :))

ZATB gülüm vallahi bu aralar çokkk fena yaaa:)) Hele bir tanesi..Tam kabus oldu.. Her çeşit ergenlik delilikleri mevcut.. İsmini yazmayayım.. Karizma çizilmesin.. Kısmetlerine engel olmayayım oğumun:) Elimde patlamasın:))

aman be arkadasim, Allah kolayliklar versin, ne diyeyim! sunlarin sevgileri olmasa hic cekilir dertleri var mi acaba hicbirinin! :)) bende beter biseydim... ozellikle lise yillarinda filan anneme babama etmedigimi birakmadim... nitekim de anacim bana hep beddua ederdi "Allah sana senin gibi bir kiz evlat versin!" diye... cidden korkmuyor degilim yani basima geleceklerden! patlamaz patlamaz o yakisikli, karizmatik ve sempatik ogluslarin elinde merak etme! bisey yazacaktim ama, hadi kiz anneleri de okuyorlar ya burayi, yazmayayim! :))