Jump to content
Sign in to follow this  
Misafir

Ben bu oyuncaklara bayıdım:)

Recommended Posts

Misafir

Eski dadım?z amigurumi oyuncaklar yapmaya başlam??. Bu yılbaşında çocuklarıma hediye getirdi..Bayıld?m.. Böyle şeyler üretmeyi çok seven biriydi zaten..Hobisini bulmu? diyelim..Bolgda açm??.. göz atmak, ilgilenirsenizde almak isterseniz adresi ?öyle: http://zeynooyuncak.blogspot.com/

Misafir

tam benlik bir şey olmuş.en son oyuncak ma?azas?na gittişimde dü?ündüm ve neden bu kadar para döküyorum ki yapabileceklerini kendin yap.ve ben de yapmaya başladım.tabi gerisi gelemedismiley36.gif önceden annem bize bebek alırd? o bebe?e yast? dikerdi , dö?ek dikerdi elbiselerini dikerdi bizde oynard?k ablamla.valla o zaman?n oyuncak tad? ba?kayd?.şimdi nerdeeeee...

Misafir

ben de yapıyordum bunlardan b?c?rlardoğana kadar baya bi yaptım hediye olarak :)

ewet cok yetenekli anlas?lan..cok güzeller.ama ben cocuklarıma annemin bana küçükken yaptığı bez bebeklerden yapıp kundaklayıp veriyorum ve saatlerce oynuyolar..yani eski tarz oyuncaklar bambaska..

bez katl?yayıp uzun sekilde dikiyosun ve yüzünü kalemle ciziyosun.sonra kunda?a sarıp sarmalayıp kızlarıma veriyorum oynuyolar.zeynepcim ben öle süsslü püslü bilemem yapamam .annamlerin bize yaptığı eski usuller gibi...köydeki küçük kızlar?n elinde oluyor ya öle...

Misafir

ben de öreyim demiştim kuma? aklıma gelmedi bak...saç yaparsam onu iplerle yaparım...başlay?m yaa ben bir ara...

ya bizede me?gale.şimdi benim o?lan biraz ufak tefekya byük k?z yat?r?yo bunu battaniyenin içine sar?yo sonra küçükde geliyo ninni söyleyip o?lan? uyutuyolar..al sana bebek evcilik oynuyolar.buldular ku? kadar çocuşu oynuyolar oğlumla..onunda hoşuna gidiyo.bebek taklidi yap?yo.ölüyom onlara bakaren gülmekden..smiley36.gif

Misafir

bak işte.smiley36.gifannesi sende biraz büyük bebek yap malzemeden çalmada