Jump to content
ispinoz

günün haberleri

Recommended Posts

zaten çağımızın en değerli şeyi veri...

haber baslıgı paylaşmıyorum nasılsa bugun bol bol lodos haberı olur..ama dehset ruzgar yagmur ses.. Allahtan evle büronun arası 2 dakıka onda bile sucuk gibi ıslandım ve dehset ruzgar beni bile savurup attı...

önce 6,5 yasa şaşırdım ama sonra aklıma kucuk amcam geldi kendısı okuldan kacıp babanemı emermıs eskıden cocuklar cok daha uzun sure emzırılıyormus ama goruntu garıp  geliyor düşündükce :D

Türk Dil Kurumu web sitesine dün öğle saatlerinde hackerlar tarafından saldırı gerçekleşti. Saldırının kimin tarafından yapıldığı henüz bilinmezken, Türk Dil Kurumu Bilgi İşlem görevlileri ile Türk Telekom uzmanlarının sorunu gidermek için çalıştıkları öğrenildi.

http://www.hurriyet.com.tr/teknoloji/27866465.asp

son zamanlarda çocuklar arasında çılgınca yayılan plastik bilezik yapımı için kullanılan lastiklerde çok büyük oranda fitalat varmış (kansere neden olan bir madde). Özellikle çocuk oyuncaklarında fitalat oranı %0.1'in altında olması gerekirken İngilitere'de yapılan bir araştırmaya göre bu bilezik setlerinde oran %40 çıkınca satışı yasaklanmış.

http://webtv.hurriyet.com.tr/haber/plastik-bilezikler-kanser-yapiyor-_103385?hid=27871266

öyle gerçekten :) sizin de olmasın yağmurunuz, çamurunuz. Bursa'ya kar gelecekmiş bekleriz efenim :)

ısınamadım bugün. Öğlene kadar montla oturdum, doğru düzgün ısınmadı işyeri. Sol elim iyi ama sağ elim buz kesti resmen nedense. Halbuki sağ elimi kullanıyorum yazarken çalışırken, çalıştıkça ısınması gerekmez miydi :( eldiven var şu an sağ elde