Jump to content
ispinoz

günün haberleri

Recommended Posts

üfff ispinoz bu ne beee....sabah sabah. ama yine de moralim bozulamaz, habere ikna olmadım! smiley36.gif ilk habere göre her tüyden geçilmiyor olmam gerekirdi! smiley36.gif bu yüzden ikincisini de dikkate almıyorum! :) gencim güzelim, kış-mış vız gelir! smiley36.gifsmiley2.gif

zerre kadar hatırlamıyorum böyle bir başlık açtığımı : ))

ama şu kışın yaşlı gösteriyoruz haberini hayal meyal hatırladım sanki

Ben de bu başlığı anımsayamadım.

Bazı başlıkları kim ne zaman açtı vs vb hatırlarım. Bazı başlıkları (yorum da yazmış olsam) hatırlamıyorum. Oluyor öyle arada, o kadar çok şey yazışıyoruz ki! :)

http://www.ntvmsnbc.com/id/25551111/

Bir iki saat önce bir arkadaşıma "Zerdeçal ye, hafızayı güçlendiriyormuş." diye tavsiyede bulunmuştum. Şimdi tesadüfen bu haberi gördüm. 

Ben yatmadan önce (aklıma geldiği günler) iki kaşık yoğurt içine birer çay kaşığı toz halleriyle tarçın, zencefil, zerdeçal katıp yiyorum. Bence gayet lezzetli, tavsiye ederim. ;)

Evlendiğimde gittiğim Jinekolog, "denemek için çok bekleme.... 40 yaşında doğuranların gazeteye haber olmasının bir sebebi var..." demişti. 40ıma 3 gün kala doğurdum. Benden sonra Lise dönem arkadaşlarımdan 3ünün daha çocuğu oldu. 

Tüp bebek doktorum "yaşın gözönüne alındığında..." diye cümlesine başlamıştı... 3.yü doğurturken tüplerimi bağladı :-)

TVde bir doktor "35 yaşından sonra doğurganlık yokuş aşağı gider" dedi, dedim "benim frenlerim patladı, duramıyorum"

O nedenle erken doğuran ya da erken doğum tehlikesi olan arkadaşlarım... O haber siz olabilirsiniz...