Jump to content
elvancan02

baston puset--lerrrrr

Recommended Posts

bizim vebir arkadaşım?n pusetlerini sat?yoruz kırmızı olan easy baby marka 50tl ye?il turunculu olan bby marka 40 tl temiz durumdalar en alttaki mavi olan comfy smart markaolan bizim pusetimiz. bende bu siteden bir arkada?tan sat?n alm??t?m.arkadaşım o kadar temiz kullanmışki bana geldiğinde yepyeniydi.tahmin edece?iniz üzere ikiz arabam?z? kulland???m?zdan bizdede hiç yıpranmad?.3 tekerlekli mükemmel rahat bir araba.tavsiye ederim.bazen ikisini bile yanyana oturp evde oynad???m?z olmuştur.ikisini de taşıyordu.oturma yeri oldukça geniş.ön tekeri ç?k?yor. IMG_0964.1.jpgIMG_0966.1.jpgIMG_0967.1.jpgIMG_0984.1.jpgIMG_0986.1.jpgIMG_0972.1.jpgIMG_0969.1.jpgIMG_0973.1.jpgIMG_0980.1.jpg Edited by: elvancan02

ben?m el?mdede 2 adet ch?cco caddy baston puset mav? ve turuncu.,,2 adet 9-36 k?lo araba koltugu var.res?m yukleyemed?m maalesef.?lg?lenen arkdaslar olursa res?mler?n? gonderb?l?r?m.araba koltuklar? s?n?rl? kullan?ld? arabam sat?ld?g?ndan dolayı :) bursa ?c? elden tesl?m al?nab?l?r.pusetler?c?n 75 ,koltuklar ?c?n de40 l?ra dusunuyorum.

ben?m el?mdede 2 adet ch?cco caddy baston puset mav? ve turuncu.,,2 adet 9-36 k?lo araba koltugu var.res?m yukleyemed?m maalesef.?lg?lenen arkdaslar olursa res?mler?n? gonderb?l?r?m.araba koltuklar? s?n?rl? kullan?ld? arabam sat?ld?g?ndan dolayı :) bursa ?c? elden tesl?m al?nab?l?r.pusetler?c?n 75 ,koltuklar ?c?n de40 l?ra dusunuyorum.

Resimlerini glhan_syhan@hotmail.com gönderirseniz görmek isterim ciddi alıciyim acil