Jump to content
Sign in to follow this  
sevar

BİMDEKİ BULAŞIK MAK. DETERJANI KULLANAN VAR MI?

Recommended Posts

Detarjan konusunda yorum yapamayacağım ama parlatıcı gözüne artık sirke koyuyorum ve çok memnunum. Her şey pırıl pırıl parlak çıkıyor.

Ben bim den bişey alırken ürünü hemen alıp arkasını çevirir üretici firmaya bakarım. Bul mak tuzunu hep bimden alırım mesela üreticisi henkel yani prilin üreticisi
bir tuz fabrikasında yıllardır çalışan tanıdığım var... ondan öğrendiğime göre hiç bir deterjan fabrikası tuz üretmez... tuz fabrikasından aldığını kendi paketiyle paketleyip 3 misli 5 misli fiyata satar... ben 13 yıldır bulaşık makinemde estuz ya da ertuz markasının İRİ SALAMURA TUZU nu kullanıyorum. 1 kiloluk paket 50 kuruştu son aldığımda... 1 kiloluk paketi 4 kerede bitiriyorum... yani markalı tuzlardan hem ucuz hemde gramı fazla... daha bugüne kadar makinem tamir için hiç açılmadı... karar sizin tabi...

NOT: ama dikkat edin aldığınız tuz ince olmayacak iri olacak... markalı kutudan çıkan tuzla aynısıdır... limon tozu iriliğinde

Misafir

bimin bula??k detrjan? nasıl bilmiycem ama geçen baktım piyasadan çok ucuz diye bimin bulaşuk makinas? kokusunu aldım ilk takt???mda o kadar güzel koktu ki myv koktu makinam... hatta aç?nca koku tüm ve yayıl?yordu bayıld?k.. sonra çocuklar?n iştahı ksildi birdn kaşıklar? ittiler.. bibronu almaz oldular (makinada yıkayıp strerilizatöre at?yorum) ama koku sinip kalıyormu? herşeyin üstünde... biberonların? a??ma götrüdüm gerçektn i?rnç bir his.. hemen ç?kard?m makinadan 5. yıkaamada ancak gitti kokusu makinadan... bir daha da kullanmamkokuyu da takt?m tuvalete meyveli meyvli kokuyor şimdi lavabo :)))

ben tuzunu kullandım ilk yıkamadan sonra bardaklar boz olduu kaşık kaşık tuzu içinden geri ç?kard?mm o yüzden deterjan?n? kullanmay? göze alamadım ama çama??r deterjan?n? kullanıyorum az kirlilere felan sıvı olanın?

BEN DE B?M?N TOZ BULA?IK DETERJANINI KULLANIYORUM VE ÇOK MEMNUNUM. ÇOCUKLAR ?Ç?N DE ÇOCUK DEVAM SÜTÜNÜ 6 AY KULLANDIM ÜLKER ÜRETT??? ?Ç?N. SON 2 HAFTADIR TADINDA DE????KL?K H?SSETT?M. DE???T?RMEY? DÜ?ÜNMEYE BA?LADIM PINAR ÇOCUK SÜTÜNE GEÇEY?M DERKEN SON ALDI?IMIZ PAKETLER?N 2 S?BOZUK ÇIKTI, B?R? ?LK AÇTI?IMDAN 2 SAAT SONRA BUZDOLABINDA BOZULDU. 4. SÜ ?SE OCAKTA 5. SAN?YEDE A?IRI B?R ?EK?LDE PATLADI. K?MB?L?R ?Ç?NDE NELER VAR D?YE DÜ?ÜNMEYE BA?LADIM VE KUTUNUN ÜSTÜNÜ OKUDUM ÜLKER YAZARDI ÖNCEDEN ??MD? AK GIDA YAZIYOR. AYRICA ?NTERNETTE YORUMLARI OKUDUM HEMEN HEMEN HERKES MEMNUN B?M?N BÜTÜN ÜRÜNLER?NDEN AMA 1 AYDIR ÜLKER YAPMIYORMU? B?M?N DEVAM SÜTLER?N?. HEMEN PINAR ÇOCUK SÜTÜNE GEÇT?M... BU ARADA EN UCUZ PINAR ÇOCUK SÜTÜNÜ NEREDE B?LG?S? OLAN VAR MI ARKADAŞLAR? B?M?N ÇO?U ÜRÜNLER?NDEN BEN DE MEMNUNUM AMA HÜRREM MARKALI ÇORBASI, ET SUYU TABLETLER?, PUD?NG, KREM ?ANT? TEK KEL?MEYLE BERBAT...