Jump to content
imdatt

dizi dedikodusu

Recommended Posts

Misafir

''Umutsuz ev kadınlar?'' beni sinir etti. Elif işe başladığı için çocuklar yoksunluk çekmişmiş, psikolojileri bozulmuşmuş . oğlanlardan birinin hayali arkadaşı, mutsuzlukları, şiddet eğilimi hep bu sebeptenmiş. çünkü öncesinde çocukların dördü de acayip uysal, kendi hallerindeydi ya. bir de çocuğa, annesine '' sen bizi sevmiyorsun'' dedirttiler senaristler. Elif perperişan. bunu, izleyiciye bir annenin kendi kendine hissettiği duygu yansıması olarak aktarsalardı bir yere kadar kabul edilebilir ama izleyiciye asıl vermek istenen mesajın çalışan annelerin çocuklarının mutsuz, çaresiz ve saldırgan çocuklar olabileceği şeklindeydi Ki arada giren seslendirme bunu destekleyen şeyler söyledi. Pes diyorum!!! hemen diğer kanalda asıl izlediğim dizim başladı da kumandayı tv yi değer gibi kapatıp çıktım o saçmalıktan. suratlarına kapatır gibi oldu ama iyi yaptım bence :)

Misafir

Ben TRT de Seksenleri , Bir de Cuma günleri; yine bir Gülse Birsel zekası olan Yalan dünya yı seyrediyoruz..

Misafir

dünki leyla ile mecnun için senaryoya denişik bir soluk gelmiş diyenler va  :) 

dün izleyemedim ben yaa. enişte ne diyo, soluk iyi miymiş?

Misafir

hadi yaaaa. netten izleyeyim bari leylamı mecnunumu __ ben de öyle düşündüm DDcim.. eğeeer kiiii o behzat amirim esraynan evlenir ev erkeği olursaaaa, o yaşlı saçlarını yıkar, kokmuş deri montunu çıkarır, akşamları çorba-pilav-ev yemeği salataya alışır demlenmeyi ve dellenmeyi bırakırsaaa basarım o büroyu.

Misafir

hayalet bizim buraların bebesi, aynı semtte büyümüşüz o yüzden ayrı bi sempatim var :) ama akbabuşun durumu da içime işliyor,o çok yalnız be merkez :( Elvin ablayı tiyatroda çok izledim belki de o yüzden tv de biraz fazla teatral geliyor bana. çok tatlı kadın ama küçücükken kalbini kaptırmış Erdala :)

Behzat Ç.'nin kompil hastasıyım. Her bir karakterin ayrı ayrı hastasıyım :) Sanırım izlediğim tek dizi de o, pazar günleri izlediğim Grey's Anatomy dışında.

Misafir

zekiyeece ben de ilk zamanlar hayalet lakabı aslında akbabanın olmalı diyordum. görüntü itibariyle daha çok yakışıyor dimi? :)) ama sonra lakapların hangi özelliklerine göre verildiğini öğrenince mantıklı geldi. hnm ben de Suskunlar dizisini takip ediyorum, fragmanlarını bile kaçırmam her çıktığında izlerim, internetten bir daha izlerim.

Bu sene İNTİKAM'ı izliyorum.

Başka takip ettiğim dizi yok. Bir de işte babam izlerken ucundan kıyısından ARKA SOKAKLAR... 

Gerisi belgesel vs. zaten izlemeye vaktim de olmuyor. İzleyecek bir şey de yok! 

İNTİKAM'a da annem sayesinde sardım bu sezon bitse de kurtulsam. :) Beren'den hazzetmem aslında, insanların çok abarttıklarını düşünüyorum. Kabiliyetli olabilir ama abartılacak bir şey yok! 

sanki alnıma silah dayamışlar , zorla izletiyorlar. :D )

Peki siz hangi dizileri izliyorsunuz? 

Ya da hangilerine uyuz oluyorsunuz? 

Benim de uyuz olduklarım var tabii, haydi gelin konuşalım. :P Çekiştirelim. :)

ben aramızda kalsını izliyorum bayılarak izliyorum

birde umutsuz ev kadınlarını izliyorum eeee nede olsa tarafımdan torpilli songül öden (yasemin) benim arkadaşım olduğundan

bu sene çoğu diziye sinir oluyorum çok luzumsuz diziler var

bazen yalan dünya o kadar...

eşim burdayken takip ettiğimiz yabancı dizileri ve leyla ile mecnunu izliyorduk çok keyifli bir dizi ben baştan başladım 15 te falan kaldım eşim gelince devam ederim artık :)