Jump to content
imdatt

dizi dedikodusu

Recommended Posts

yapalim da eglenelim biraz.. umutsuz ev kadinlarindaki cok cocuklu bayan bir kere de sevse öpse bebelerini yaw...tamam bu bir komedi ama bozuluyorum yinede..üstüme aliniyorum.. iffet...cemil karenteri igrenc üstü...adama sanki zorla para verip zengin kizla evlendiriyorlar..ay birde aci cekermis gibi yapiyor ya..delikanli adammis...yerim senin delikanliligini...smiley7.gif

Misafir

2 tane dışında düzenli takip ettiğim dizi yok ama diğerlerini hep izlemesem de ana konu hakkında bilgim oluyo. 5-10 dakika baksam bile, o süre zarfında hep gözüme batan şeyler görürüm ve her seferinde de eleştiririm, öyle ki benimle birlikte dizi izleyen pişman olur :)))

Misafir

aparma dizi bizim işimiz tamam da arkadaş, adı bile mi aynı olurmuş ''umutsuz ev kadınlar?'' bir de o dizi de ikizler varmış. bak sırf onun için biraz izlerim. hangi günler oluyor bu dizi?

evet bu akşam oynayacak galiba yeni bölümü umutsuz ev kadınlarının. az önce fragmanı dönüyordu televizyonda. ceyda düvenci pazara çıkmış ikiz oğlanlarıyla. pazarda da adamın teki almı eline sütyenleri "ikizlere takke" diye bağırıyor. tabii ikizler de anne bizim için mi bu takkeler diye sorunca anneleri ne cevap vereceğini şaşırıyor başka ikizler için diye geçiştiriyor. komik bir sahne olmuş. ilk defa akşama bir bakayım dedim bu ikiz sahnesinin hatırınasmiley36.gif

Misafir

Dizi çok komik yaa :-))) kadın 40 beden giyiyor 36 istiyor :-))) ayy cocukları pazarda görünce fenalık geldi bana ...

heyyttt beeee geçen seneye kadar bir dizi bile seyretmeyen ve devamlı dizi seyredenleri eleştiren ben geçen sene fatmagüle başladım ama bu sene rekor kırıyorumm depresyondayım yaaa dizileri seyredeyimm iyice dibe vurayım dedim sanırım :P bir defter tuttum günlerini karıştırıyorumm ayoll sensiz olmazzz yalancı bahar kuzey-güney fatmagül zehirli sarmaşık kalbim seni seçti adını feriha koydum bir çocuk sevdim iffet bir de yabancılar varr var mı? beni geçennn yarışabildiğim konuyaa bakınca gerçekten kötü haldeyimm yaa

çok alemsin Emra. karıştırmamak için deftermi tuttun :)))) bu kadar dizi de başka takip edilemez zaten... dizi izleyince kafam dağılıyor diye ben de birkaç tane izliyodum. öyle bir geçer zamanki.... muhteşem yüzyıl... fatmagül, feriha... ama iki haftadır hiç izleyemiyorum... feriha sıkmaya başladı zaten. umutsuz ev kadınları çok hoşuma gitti ama ne yazık ki bu akşam onu da unutmuşum. defter mi tutsam ben de :)))))

Misafir

Ben bu yil nedense hicbir diziden tat alamadim????
Aslında ben de öyle hala eski dizilerin tekrarı olursa seyrediyorum. Bu seneki dizilerde ilk bölümleri büyük bir hevesle seyrediyorum sonra bir daha canım seyretmek istemiyor. Umutsuz ev kadınlarının iki bölümü de güzel bakalım daha sonra nasıl olacak

Misafir

ben de umutsuz ev hanımlarını izleyeyim dedim. ilk yarım saat falan eski bölümün özetini veriyorlardı, sonra ben mutfağa girdim unuttum dizi mizi. yarım saat mi desem 1 saat mi desem mutfakta kalmışım. yeni bölüme bakayım biraz dedim ama o da ne ben diziyi nerde bırakmışsam ordan devam ediyor. yok yok hatta izlediğim bazı yerleri bir daha izledim. yanlış nerede anlamadım, bende mi dizide mi :)))) resmen diziyi izlemeyi beceremedim :) bıraktım öyle, çamaşır vardı onları falan astım :))))

fırsat bulursam umutsuz ev kadınlarına göz gezdiririyorum... kesinlikle ceyda düvenci ve 4 çocugu renk katmış diziye... kadına baktıkça gülüyorum... çok tanıdık geldi de manzarasmiley2.gif

dizi kim ben kim. çocukları yedir oyna uyut derken. tam oturup tv izleyecekken diziler bitmiş... bazen gece tekrarları oluyor. gün akşam oldu dizisinin ilk bölümüne rast geldim. çok duygulandım..