Jump to content
Sign in to follow this  
fer7770

BABALARINA BIRAKIRKEN.

Recommended Posts

Sevgili bekar anneler Çocuklar?n? babalarına b?rakırken acayip hüzün kapl?yor.... Zaten akşamlar?da bablar? alm?yordu.. Ama 2 yıl sonra baba hafat sonu akşam almaya karar verdi... Versem bir türlü vermesem bir türlü... Sonuç olarak Babalar? ile kalmaya haklar? var.. Yaaaaa bilmiyorum kafam karşı?k.. ben onlars?z akşam ne yap?cam... ÇOK ZOR ÇOKKKKKK UMUTSUZ?K?Z ANNES? FERR?N

ayyyy... gerçekten çok zor bir durum arkadaşım yaaaa... sende bari kendine arkadaşlar?nla k?z k?za bir program yapsan??? ya da sinemaya filan gitsen??? ne bileyim, yani onlar yokken yapamad???n ama yapmaktan keyif ald???n bişeyler yapsan??? ya da biyerlere gitsen :)))

Ferrincişim, Bu duruma,yine bu durumda olan en k?demli arkada??n olarak hemencik cevapvereyim:) B?rak babaları hafta sonu yat?l? olarak als?n.. Bu hem sana hemde çocuklar?na çok iyi gelecek..Emin ol.. Çünkü çocuklar?n babaları ile olan ilişkisinin bu da deşiğik bir boyutu..Öyle dü?ün. Ve çocuklar?n?n babas? o..Bo?anan sizsiniz,çocuklar babaları ile hala evli. Ve evli kalmaya devam edecek.. Üstelik biliyormusun,bu gece kalmal? gezmeler sana da çok iyi gelecek.. Belki ilk zamanlarda canın sık?lacak,endişe bile duyacaks?n ama.. Sonralar? sende ?öyle kendinle kalman?n,kafan? dinlemenin,dinlenmenin,kendine program yapman?n güzelli?ini,ne demek olduşunu hat?rlayacaks?n arkadaşım.. Sakin sakin tv izlemenin,bir kaç sayfa kitap okuman?n,aylak aylak paçan? çekeleyen çocuklar?n olmadan biraz alışveriş yapman?n güzelli?ini unutal? eminim çok olmuştur.. Hatta k?zk?za arkadaşlar?n ile iki laf?n belini k?rmayal?.. Kendine zaman ayırm?? olacaks?n.. Hem sadece hafta sonu çocuklar?ndan ayrı kalacaks?n..Onlar her daim senin yanında.. Çocuklar?nda babaları ile doyas?ya zaman geçirsinler..Bu onlarada çokkk iyi gelecektir.Eminim.. Sak?n dert etme..Hatta uygun bir hafta sonu haber ver,bekar anneler toplant?s? yapalım :)) Hepimize iyi gelir.. Sevgiler sana arkadaşım..

Ferrincim kiyamam ben şimdiden doğumda kızım es?m le sadece 1 bilemedin 2 gün nasıl kalacak,nasıl bakacak diye dü?ünüyorum tabii senin durumun farklı ve böyle hissetmen çok normal canımm..kiyamamm sana;(

benim adım zeynep :)) aslında bütün isimlerimin kombinasyonu idi üye adım ama, baktım ki google'dan adım? arad???mda buradaki yaz??malar?m ç?k?yor, vazgeçtim kullanmaktan... yoksa buradaki kimseden bişey saklad???mdan değil yani :)) tabii ki akl?n kalacak arkadaşım, hangi an kalm?yor ki aklım?z bizimle olmadıklar?nda??? ama sonuçta o da babaları, onun da canlar? neticede, ister mi başlar?na kötü bişey gelsin hiç??? ama akl?n kalacakt?r elbet... okulda, babaannede, babalarıyla, nerede olurlarsa olsunlar, eğer göz menzilimde değillerse, aklım kalıyor yavrular?mda...