Jump to content
Sign in to follow this  
hamide

Mola :)

Recommended Posts

Gün sonunda karşı?kl??a gelir,yazamam falan..şimdiden yazayım dedim :)) Bugün mesai bitiminden itibaren,hayata kısa bir mola veriyorum.. Ko?turmaca yok.. Sakinlik var.. Arkadaşlar var... Deniz+kum+güne? var :) Benimde dinlenmeye çokkkk ihtiyacım var.. Bu akşam yola ç?k?yoruz.. Ver elini Akdeniz:)) şimdiden herkese iyi bayramlar,iyi tatiller.. ?mza:Tatil heyecan? yaşayan mutlu ikizanas? :)

Misafir

oooh be hamide ç?kar valla tatilin tadını... bu arada senin imzalar?na bayıl?yorum.hep imza at n'olurrrr... hadi iyi tatiller sana....

:))) arkada??m can? gönülden el sallar?m!!! ne zaman geçeceksin eski?ehir il s?n?rlar?ndan?? çok mu geç?
Emel'im bugün Cuma,köprü trafi?i ve herkes yollarda olacak..Yani trafik kabus olur.. ?nan saat kaçta orada oluruz hiç bir fikrim yok .. Edited by: hamide

benden de sana iyi dinlenmeler, hzuur melekelri omuzunda olsun ... eylülde kahvalt? yapaca??z unutma sen ben elif ilknur ve özlemde gelir mi acaba?
Sa?ol arkada??m.. Bayram dönü?ü yapal?m ?unu..Bir C.tesi ..?ahane olur.. Haber veririz arkada??m..Arzu eden gelir..