Jump to content
Pia

Foruma girememe sorunsalı!

Recommended Posts

?spinoz bi de şu türküyü söylesen? - Kavurma koydum tasa, a?am yar pa?am yar... Yüz derece sıcakta, gecenin bi saati insan?n can? kavurma çeker mi yaw?

Sorunlar bitmis oyle gelmisim ben sukur:))Sunaaaaa, ?stanbul ziyareti noldu?gel birlikte yiyelim kavurmali pide.. Benden bu sene Rize passsss
bupassss meselesini passs geçiyorum ve görü?mek üzere diyorum smiley2.gif

töbe bismillah DD'nin guygusu mu geldi siteye nedir :)

nihal yukarıdaki mesajımı beğenmiş, öyle görünüyor ama sitenin altında çıkan online kullanıcıların adı olan yerde kendimden başkasını göremiyorum.

Ha ha kaybolmadı ise okursunuz, kayboldu ise bir ara oturup yazarım tekrar ama uzun uzun buradaki bebelerin ne yaptığını, burada çalışan anne baba olmanın tamaaamen bir organizasyon gurusuna dönüşmek demek olduğunu yazmıştım! 

Bu arada sitedeki sorun ciddi, her an buralarda gidebilir :-) İkkoli ve ya Lale görüp baktırır inşallah... 

arkadaşlar, foruma değil, ana siteye girişte sorun vardı. webmaster onla ilgili çalışırken server'ı tekrar başlattı herhalde, o nedenle kısa bir kesinti oldu. endişelenmeyin back-up alınıyor ;) bir sorun olsa bile en fazla 1 günlük veri kaybımız olur

Merhaba arkadaşlar......ben  Leyla..unutmuşssunuzdur, çünkü çokça  uzun bir süredir siteye giremiyorum.....İşyerindeki bilgisayarlar ayrı bir sorun zaten....az önce sağolsun Lale yardımcı oldu...şimdilik girebildim....

Hepinizi özledim...