Jump to content

Recommended Posts

WEB-300x200.jpg

harika görünüyor ispinoz :))bu da inciminci.com'da gördüğüm bir oyun, benimki gibi arabalarla oynamayı hiç sevmemiş oğlu olanlara alternatif olabilir;

Gerçekten çok eğlenceli ve bi’ o kadar da yapışkan bir oyun! Kapı girişine resimdeki gibi bantlarla bir örümcek ağı yapıyorsunuz. Ardından gazete kağıtlarından yapmış olduğunuz (hafif olmalı) kağıt topları ağdaki boşluklardan karşı tarafa atarak geçirmeye çalışıyorsunuz. Ağa değen toplar yapışıp kalıyor. :) Tam tersini yapıp topları ağa yapıştırmaya da çalışabilirsiniz. Karar sizin. ;)

fikirler süper de sen bu başlığı nasıl buldun onu bir söyle? 3 sene geçmiş üzerinden, o zaman tek bir cevap, kuru bir teşekkür mesajı bile yazılmamış yazık :( Ayrıca bir de şu var: Eee bu bantlar ya çıkmazsa?

bu başlıkla ilgili ispinoza hitaben yazmıştım evren. Hani başlığı ilk o güncellemiş ya o bakımdan, senin fotodaki fikir de güzel. Amerika konusu ile niye ilgili olsun ben de onu anlamadım arkadaşım?

öğlen dışarı çıkıp geldim, yoruldum biraz yanlış başlığa yanlış birşey mi yazdım ki acaba :)

ya benim diğer yazdığım başlığında 3 yıl öncesine dayanan başka bir başlığı var da, senin yazı benimkinin hemen altına düşünce ilgisini anlayamadıydım. neyse aynı anda birçoğumuz cevap yazınca çakıştık herhalde.

WEB-300x200.jpg

harika görünüyor ispinoz :))bu da inciminci.com'da gördüğüm bir oyun, benimki gibi arabalarla oynamayı hiç sevmemiş oğlu olanlara alternatif olabilir;

Gerçekten çok eğlenceli ve bi’ o kadar da yapışkan bir oyun! Kapı girişine resimdeki gibi bantlarla bir örümcek ağı yapıyorsunuz. Ardından gazete kağıtlarından yapmış olduğunuz (hafif olmalı) kağıt topları ağdaki boşluklardan karşı tarafa atarak geçirmeye çalışıyorsunuz. Ağa değen toplar yapışıp kalıyor. :) Tam tersini yapıp topları ağa yapıştırmaya da çalışabilirsiniz. Karar sizin. ;)

aman insanlar ne kadar taratıcı valla çok eğlenceli

bunu yumurcak tv'de de görmüştüm, "arka bahçede bilim" diye bir program var. süper birşey, çok basit şeylerden çok güzel sonuçlar çıkaran bir çocuk programı.orası da ilham verici olabilir, bazen oyun konusunda tıkanıyoruz ya

ya banu bizim bi başlık vardı ya aktivitelerle ilgli bayağı bir şeyler yazdıydık, onu ararken bunu buldum. ama dediğin doğru yazık bir teşekkür etmemiş bir yorum yazmamışız. calypso da 1180 mesajdan sonra bir yıl öce buraları terketmiş :(

14:38'de iki kişi birden bulmuş. :)

benim kızlar aynı şeyi aynı anda söylediklerinde cips bom demeyi öğrendiler. bu sefer de aynı anda cips bom dedikleri için ve daha sonra tekrar tekrar birlikte cips bom diyorlar : ))