Jump to content
Sign in to follow this  
hamide

Yazmazsam çatlarım

Recommended Posts

Dün banka hesab?mda bana havale yap?lm?? 10 TL gördüm.. Havaleyi yapan çocuklar?n babas?! Aradım ''Hayırd?r?? 10 TL yollam??ss?n.Nedir bu?? '' Yan?t: ''Çocuklar?n nafakas?n? mart ayında artt?rmam gerekiyordu..Unutmuşum..Nafaka fark?!!!'' Bu yanıt karşıs?nda benim att???m kahkahay?,''yormasaydın kendini aram?zda 10TL nin laf?m? olur!!! Yar?n sana iade yaparım paray?..S?kıntıya dü?me vs. '' dememi yazmayacağım.. Çocuklar?na verdiği komik nafakay? 10 TL artt?ran babaya selam olsun!!!!

Hamide Abla, çooook k?zg?n?m bu konulara :-( Bir de eski i? arkadaşım?n eski kocas?na... O da k?z? için üç kuru? nafaka veriyor, onu da kadın icra yoluyla alabiliyor :-( Veee nafaka artt?r?m davas? aç?nca (eski i? arkadaşım), adam kırkbin takla at?yor gelirini az göstermek için :((( K?z?yorum. "?kinci e?inden olan kızlar? çocuşu da, bu k?z çocuşu değil mi? Bunun onlardan ne fark? varrr.. Nas?l ayır?m yapıyor" diyorum her konu?mam?zda :((( ??te herkes ANNE_BABA olman?n sorumluluşunu taşıyormuyor maalesef :( Rabbimböylelerine vicdan, merhamet, ak?l, fikir ihsan eylesin, ne diyeyim (A??r m? oldu yazdıklarım kusura bakma eğer öyle olduysa sadece, 'SEN'den özür dilerim)

Valla bende dü?ünüyorum nerelere harcasam diye.. Yard?m?n?za ihtiyacım var kızlar..bana fikir verin :)) Lalecişim çekinme anacım istediğini söyleyebilirsin..Bence soru yok.. Nihalcişim bippppppp kısmında kasma kendini..Rahat ol :))

Ben bu mevzuyu dün akşam anneme anlatmam??t?m.. Bu sabah tam evden ç?kacakken aklıma geldi..Anneme anlattım.. Ben evden ç?karken annemin ağzı hala aç?kt?..Kapanmam??t?..:))

?yi dilekleriniz ve bu olay karşıs?nda içinizden geçirdikleriniz için teşekkürler arkadaşlar.. Kasmayın kendinizi diledi?inizi söyleyebilir ve dü?ünebilirsiniz :)) Çünkü ben dünkü telefon görü?mesinden beri kendimi hiçççççç kasmadan s?ralıyorum :)) Öptüm hepinizi..