Jump to content
Sign in to follow this  
gülcan

altın çilek bitkisi

Recommended Posts

Sosyetenin zay?flama s?rr? olarak gündeme gelen Alt?n Çilek dünyanın lif oran? en yüksek meyvesidir. En yakınrakibinden 3,5 kat daha fazla lif içeren yap?s? onu dünya zay?flama sektörünün gözdesi yapm??t?r. Bu lifli özelli?i sayesinde net bir tokluk hissi sa?lamakla birlikte en önemli özelli?i vücuttan su kaybetmeden, kaslar? değil ya?lar? hedef alarak kısa zamanda yüksek ve sürekli kilo kayb? sa?lamas?d?r.Alt?n çilek bitkisi faydalar?- K?LO VERMEYE YARDIMCI OLUR.- D?YABET ( ?EKER) HASTALARINA FAYDALIDIR. - S?ND?R?M S?STEM?NDEK? PARAZ?TLER? YOK ETMEYE YARDIMCI OLUR. - DÜNYANIN EN ZENG?N L?F ORANINA SAH?P MEYVES?D?R.- C V?TAM?N? ORANI YÜKSEKT?R. - ANT?OKS?DAN ?HT?VA EDER.- KANI ARINDIRMAYA YARDIMCI OLUR. GÖRME S?N?RLER?N? YAPILANDIRMAYA YARDIMCI OLUR.- PROSTAT VE BO?AZ HASTALIKLARININ TEDAV?S?NDE OLUMLU ETK?LER? OLDU?U GÖZLENM??T?R Edited by: gülcan

Bu meyveden zay?flama ilaçlar? yapm??lar o şekilde duymu?tum. Tabi öyle hap kullanmaya sıcak bakm?yorum. Ama meyve olarak nasıl tüketiriz nasıl zay?flamam?za katk?s? olur bilmiyorum...

Misafir

hayir hayir kucuk kucuk sari meyve gussum abla ismi aklima gelmedi simdi disinda yapraklari var ..

Bende bu alt?n çilek'in faydasın? çok duydum bu aralar...radyo ve internette çok reklamlar? veriliyor.Sözde bölgesel ya?lar? eritiyormu?. Bizim burada markette sat?l?yor ama çok pahalı...küçücük bir kutu içierisinde 4-5 tane var.Fiyat? be? lira hatta küsürat? da var ama hat?rlayamadım.Yani bu şekilde bakt???n?zda fiyat çok uygun geliyor ama ancak iki gün yeter o çilek...aylık hesaplad???n?zda oldukça fazla... Dün aktara gittim.Kurutulmuşunu almak için,bana ?öyle bir aç?klama yapt?. Eminönü' nden toptan alıyorlarm?? bu çilekleri...çileklerin tad? aktar?n demesine göre biraz ek?im t?rakm??.Bu yüzden al?c?s? pek yokmu?.Ama bizim Türkler hemen bir formül bulmu? ve bu çileklere glikozla tadland?rm??lar.Bu şekilde de faydadan çok zarar sa?l?yor tabi... Neyse bana ısrarla bu hapın? satmaya çal??t?.Bu çileklerin sık??t?r?lm?? hali ve hiç katk? maddesi yok ded.Fiyat? 49TL...ben hap olarak kullanmay? sevmedişim ve güvenmedişimden almadımama kafam da karşıt? aç?kcas?... Ama bulursam kurutulmuşunu alıp bir deneyeceğim. Hamide sen yedi?ine göre tad? hakkında bizi bilgilendirirmisin?

Misafir

Hafif olgunla?maya çal??an domates gibi :-)))))))evet gecen sene trkiyede gördüm ben çok pahalı geldi bana ben burada 100 gr.80 cente alıyorum yani 1600 tl civar? :-(

Misafir

Bak yemek yemiyorum ama biryerden alıp oburtarafa veriyorum Servet sayılmaz :-))

meyvesini bende yedim.babam markette görmü? nasıl acaba die alm?? gelmi?.küçük kutuya 25 lira vermi?.yedim gayet güzel.yenmicek gibi bi tad? yok.ama edermi okdr bilmiyorum.hapın? alıp kullanmaqy? dü?ünyorum bende ama sadece dü?ünyorum şuaralr.

Ne yani işin özü tam çözemedim. Fiyatı o kadar uçuk ki. İsmini nereden aldığını çok belli ediyor :D 

Ürünün 100 gramı 20 lira olmuş. Altınla eş değer olarak artıyor sanırım nasıl bir meyve ise...

https://piyasa.paratic.com/altin/

Artık meyvenin fiyatını takip etmek yerine direkt olarak altın fiyatlarını takip ediyorum -_-