Jump to content
Sign in to follow this  
Misafir

BENI KABUL EDIN GUYGUS BEN

Recommended Posts

Misafir

HHHHHUUUUUU KÜÜÜÜÜÜSSSSSTTTTTTÜÜÜÜÜÜMMMM ARKADASLAR YAZMAYACAGIM BIRDAHA CÜNKÜ KOVULUYORUM: BENDE SIZLERLE OLMAK ISTIYORUM,

Misafir

ZEYNENESLI. SAGOL CANIM BENIM: BEN SENI SEVDIM ISTERSEN SANA ZAMAN OLDUK KENDIMI GUYGUSLA MAMISIN HIKAYESINI KAPADA OLSA ANLATIRIM BAZI ARKADASLARIM ANLAMAS OLSALARDA.BEN ÜNI OKUYUP YAZMAYI ÖGRENMEDIM AMA HAYATIN YIRMI YIRMI IKI YILIMI BNNE VE CÜCELERI ILE OKUDUM. SEVDIM BENDE SENI

smiley4.gifsmiley36.gifsmiley36.gif HASBÜNALLAHsmiley4.gif ne renkli insanlar var hayatda niye küstünüz'kiii anlamadım daha kim olduşunuzu bile bilmiyoruz hani buras? " ikizanneleriyiz.biz ya genelde ikizanneleri çocuklar? üzerine konuşurlar ç?lg?n babaanne hikayeler genelde anlat?lmazda o yüzden garipsenmi? olabilir siz yinede tan?t?n kendinizi ama hikayelerinizi değil kendinizi smiley2.gif

Misafir

CEVRIYECIGIM HAYATIMDA VEREMEYECEGIM CEVAPLARIM OLMADI CAVABINI VEREMEYECEGIM BIR ORTAMIMDA OLMADI BUNDAN SONRADA HIC OLMAZ : TEKNIK ARZA VE KOVULMADIGIM SÜRECE HERZAMAN VERIRIM: SU ATA SÖZÜNÜ UNUTMA DOGRU SÖYLEYEN DOKUZ KÖYDEN KOVULURMUS. DOGRULARI KONUSUP GUYGUSLA MAMISININ HIKAYESINI( BNNE VE CÜCELERI) ILE ANLATMAK ISTEDIM.VE BURDA OLMAZSA BASKA SAYFALARDA ANLATACAGIM.

CEVRIYECIGIM HAYATIMDA VEREMEYECEGIM CEVAPLARIM OLMADI CAVABINI VEREMEYECEGIM BIR ORTAMIMDA OLMADI BUNDAN SONRADA HIC OLMAZ : TEKNIK  ARZA  VE KOVULMADIGIM SÜRECE HERZAMAN VERIRIM:  SU ATA SÖZÜNÜ UNUTMA DOGRU SÖYLEYEN DOKUZ KÖYDEN KOVULURMUS. DOGRULARI KONUSUP GUYGUSLA MAMISININ HIKAYESINI( BNNE VE CÜCELERI) ILE ANLATMAK ISTEDIM.VE  BURDA OLMAZSA BASKA SAYFALARDA ANLATACAGIM.  
okadar yazan oldu niye cevriye sadece cevap yazd?n?z merak ettim ama "HERNEYSEyaaaaaaaaaçok merak etttim ben ?imdi heycan yapt?m GUYGUSLA MAMISININ HIKAYESINI( BNNE VE CÜCELERI) ILE H?KAYES? ANLATTIN NEYM?? BUKADAR ÖNMEL? KAÇIRDI?IMIZ H?KAYE . smiley4.gif

Misafir

HÜLYA HANIMCIGIM SIZ BENIM CILGIN BABANNE SERÜVENIME COK TEPKI VERDINIZ VE . TABIKI SIZIN GUYGUSLA MAMISINE BNNE VE CÜCELERININ YAPTIKLARINI BILMIYORSUNUZ GAYET NORMAL TEPKI VERMENIZya BAZAN INSAN DENIZE DÜSÜNCE KOBRA YILANINA IP DIYE SARILIRMIS. BURASININ BENDE BILIYORUM IKIZANNELERININ BULUSMA YERI OLDUGUNU . AMA ANNE IKIZ OLSA ÜCÜZDE OLSA TEKIZ OLSA : ANNE GIBI ANNELIK YAPANLAR ANNEDIRLER : NEYSE DAHA FAZLA ANLATIRSAM YINE BIRSEYLER OLACAK

tamam işte merak ettim GUYGUSLA MAMISINE BNNE VE CÜCELERININ YAPTIKLARINI her nekadarda tek kelimesini anlamasamda anlatt?n işte kararl?s?n?zya anlatmaya burda veya başkayerde demiştiniz başkaforum karşımas?n sizi burda a??rl?yal?m . Siz annemisiniz anne gibi annelik yapanm?s?n?z öyle yazd???n?z için anlamaya çalışıyorum ama yinede haberiniz olsun burda herkes ?K?Z -ÜÇÜZ veya 2+1ANNES? belki yalnış gelmi? olabilirsiniz .?

saniye hn vardı.guygu?,babaanne,şimdi sevgi 64,...ay iyice çorba oldu.bnne kim,cüceler onun mu? sani? sen misin??? ?öyle yapalım.daha aç?k olsan diyoruz sabah beri..siz daha karşı?k oldunuz. ben de?i?tiriyorum kendi adıma.daha da kapal? ve karşı?k yazar m?s?n?z?

Misafir

Ahaha Allah?m ya vallahi çök güldüm aksam aksam Allah ta seni güldürsün emi saniye deil artık Lutfen sevgi diyeceksin smiley36.gif

Misafir

BEN ANNELERIN DÖRT DÖRTLÜK ANNESIYIM.O GUYGUSUMUN TEK VARLIGI MAMISIYIM.BABIS YILDOYU. CILGIN BNNE VE CÜCELERI ZOR CALDILAR .ANLADINIZMI