Jump to content
Misafir

BABAANNE CILGIN EMINE YI SIZLERLE PAYLASMAKISTIYO

Recommended Posts

Misafir

ARKADASLAR BEN GUYGUS: HERKESIN BIR BABAANNESI VARDIR?SIZLERE CILGIN BABAANNE GUYGUSUN EMINE BABAENNESININ HIKAYESINI ANLATMAK; SIZLERINDE BABAENLERINIZIN ILGIC HIKAYELERINIZI. SORULARINIZI, ELESTIRILERINIZI BEN GUYGUSLA PAYLASMANIZI CCCCCCCOOOOOOOKKKKK COK ISTIYORUM:

Misafir

Filizcim sanırım hamide abla bir konu payla?m?? guyguy diye birsey saniyede ondan diyormu? guygus diye nedemek bende bilmiyorum

Misafir

canim BILGISAYARIM BIR PROBLEM VAR MSM MIN YANLIS YERE GIT MIS DEVAMI SONUNDA ANLARSIN GERCEKTEN B DEVAMINI YAZDIGIM DA:AMA SILERLE ALAKASI YOK ALINMAYIN

Misafir

SEVGILI ARKADASLAR.SIZLERE (BEN GUYGUS)BABAANNE CILGIN EMINE VE CÜCELERINI)DILIMIN DÖNDÜGÜ KELIMELERIMIN YETTIGI ZAMANIMIN OLDUGU KADAR SIZLERE ANLATMAYA DEVAM EDECEGIM.HER SAGLIKLI INSANIN BIRGÜN HASTA ADAYI OLDUGUNU BILIYQRUZ:HER MUTLU BIR COCUGUN BIRGÜN ÜZGÜN GUYGUS ADAYLARI OLMAMASINI. BABAANNELERIN BUNLARDAN ÖRNEKALIP ÜZGÜN GUYGUSLARIN DAHACOGALMAMASINI CCCCOOOOOKKKKKKKKK AMA COK ISTIYORUM. AAAAAHHHHHHH AAAAAAAHHHHHH CILGIN EMINE BABAANNE COOOOKKKKK AGGLLLAAATTIN BENI CCCOOOOOKKKKK AAAAGGGGLAAAT BENI

Saniye han?m, üç harflilerden misiniz? töbeeee
yaaa ben de bunu anlamad?m smiley18.gif galiba Saniye han?m kay?nvalidesinden dertli... san?r?m O'nun yüzünden çok a?lam??... kendisi kibar kad?n oldu?undan olsa gerek, olay? babaanne ?eklindeyumu?atmaya ve O'nun a?z?ndan dökülen incileri bizimle payla?maya karar vermi?... gözümün önünde bir Sürahi Nine figüru canland? nedense :))) yanien az?ndan benokudumlar?ndan böyle bir ?ey anlad?m :) E?er öyleyse, üzgünüm Saniye han?m... biz de babaanne de yok, o nedenle payla?abilece?imiz incilerimiz de...

GUYGU? MU BABAANNE,TORUN MU,SAN?YE HANIM ANNE M??,??AKAYET EDEN B?Z?Z DE,KIZAN SAN?YE HANIM MI?,ONUN A?ZIYLA GUYGU? MU?...ANLAMADIM.YA DA K?M K?MD?R,K?M?NLE,NEREDE,NE YAPIYOR...?EH?R,?S?M,B?TK?,ÜLKE...