Jump to content
Sign in to follow this  
se_ce

Hepinizi KOKOŞCA ŞEYLER dükkanıma bekliyorum

Recommended Posts

Kızlar hepinizi yeni aç?lacak mecidiyeköydeki KOKO?CA ?EYLER tükkan?ma bekliyorum.. :) şimdilik Face sayfas?ndan ürünlerimi görebilirsiniz.. Tükkan?m? yavaş yavaş yerle?tiriyorum... minicik bi yer ama olsun... p.tesi-sal? inşallah aç?l??? yapar?z...

ayyyyy :)) hadi bakalım arkadaşım çok çok hayırlı uşurlu olsun inşallah :)) Allah bol bol bereketli kazançlar versin, a??z tadıyla da harcamay? nasip etsin inşallah arkadaşım :))

nurcan han?m benim face hesab?m yok ürünlerinizi göremiyorum maalesef bursada yaşıyorum ama istanbulluyum çok sık gelirim. Koko? değilim :) ama koko? arkadaşlarım çok, ürünleriniz deşiğik orijinal şeylerse istanbula geldiğimde arkadaşlarıma hediye almak isterim. Mecideköyün neresinde tam olarak? Bir de ne tarz ürünler var? Giyim, aksesuar filan m??

hayırlı olsun nurcan inşallah herşey istediğin gibi olur. banada adres tel verirsen bende istanbula geldiğimde u?ramaya çal???r?m. bu seferki gelişim biraz kısa olacak u?rayamazsam daha sonraki uzun gelmelerimde u?rar?m kesin.

Misafir

Allah yüzünü kara ç?karmas?n bol bereket verir inşallah ve tabi mü?teride