Jump to content
ikkoli

17 Kasım Dünya Prematüreler Günü Kutlu Olsun !

Recommended Posts

yasal olarak bir sürü engel çıkarıp en çok ihtiyaçları olduğu zaman annecikleri ellerinden alınan gül kokulu bebeciklere bir günü layık görebilmişler, buna da şükür. kutlu mutlu olsun prematürelik gününüz...

ne büyük tesadüf ki ben oğlumu 17 kasım 2008 de hastaneden taburcu aldım. hoşuma gitti denk gelmiş olması.

onların eve geliş günleri bendeki doğum günleri çünkü. acı günler geride kalsa da açtığı yara bende kapanmadı kapanmayacak da...

Allah daha acı günler göstermesin. bizi yavrularımıza, yavrularımı da bizlere bağışlasın inşallah.

tüm premature bebek ebeveynelerinin bu özel gününü kutluyorum.

sevgilerimle...

yaşadıklarımız hiç ama hiççç unutulmasa da kalbimizde, ruhumuzda derin hasarlar bıraksa da kutlu olsun bizim günümüz :))

benim içinde 17 kasım olması bambaşka bir anlamdır.

prematüre doğumların yaşanmaması dileğiyle, prematüre bebek günümüz kutlu olsun.

Allah şifa versin küvözde yaşama tutunmaya çalışan tüm yavrulara ve de sabır versin ailelerine.

beni bugünün kutlanması üzüyor, garip geliyor, unutmayacaklarımı iyice pekiştiriyor. biraz acı veriyor...

yine de her sene kutlansın kesinlikle, boş bir kutlama olmasın, yardım edilsin, hatırlasın herkes bilsin, dua etsin.

Allah hiçbir anneye erken doğumu yaşatmasın.

Her anne doğurur doğurmaz alsın evladını kucağına, öpsün, koklasın, sevsin, onları kimse ayıramasın!!!

Misafir

Biz 1300 dogmustuk bizim gibi minik Dogan butun yavrularin ve buyuklerin premature gunumuz kutlu olsun :-))

yarın "17 Kasım Dünya Prematüre Günü" :bebek:
#prematüregücü #prima
"Siz de #prematüregücü ve #prima etiketiyle prematüre bebekler için destek mesajınızı ya da videomuzu paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz! Unutmayın, her bir paylaşım, El Bebek Gül Bebek Derneği’ne bir destek! "

Bu videoyu bu etiketlerle face, ig, twitter, vs vb sosyal medya hesaplarımızda paylaşarak destek olabiliriz bence! :blush: En azından bunu yapabiliriz. :JC_cupidboy:

El Bebek Gül Bebek Derneği olarak bizim de üyesi olduğumuz Avrupa Prematüre Dernekleri Birliği EFCNI 'ın bu seneki kampanyası da yayında #elverinbaşarsınlar 

17 Kasım Dünya Prematüre Gününde tüm #doktorve #hemşirelerimize prematüre bebeklerimize gösterdikleri #özenli #bakım için teşekkürlerimizi sunarız. İşlerine kendilerini adayarak çalıştıkları için teşekkürler. #letthemthrive kampanyasında biz de varız @prematurebebek Photo credit by @efcni Christian Klant Photography 
#elverinbaşarsınlar #WorldPrematurityDay#dünyaprematüregünü2017

let them thrive.jpg