Jump to content
Sign in to follow this  
imdatt

sacmalama platformu..

Recommended Posts

pervin corba bulup icebildin mi?ay dert oldu icime...
Bizim i?yerinin alt?nda restoranlar vard? Gülsüm, kapanm?? hepsi, bir yerlerden de isteyemedim, hayat?mda ilk kez haz?r çorba içtim, çabuk çorba m? ne... En katk?l?s?ndan... DD getirir diye bekledim ama o ??pse'de yemekler yiyor, grappalar içiyor,gününü gün ediyordu...

Misafir

Tarhana çorbas? yaptım Pussy..kahvaltı yapmayan bebeklere 1 de onu bile zor içirdim Ben genelde hamsileri taneyle barda?a koyup üzerine süt ekliyorum DD..nesgayfe gibi bir şey tamamen tembellişimden bu icadım.Sütü kaynatmak zor geliyor ama soşukken de iğrenç oluyor.Yani illaki sıcak süt dökeyim de iğrenç olsun diye kendinizi parçalamayın Bu arada acayip uykum var sabah sonunda b?y?klarım? aldım..yani hem uykulu hem b?y?ks?z yazıyorum bunlar?

BilmiyorumGedime ne imi?? O zaman ben de şunu anlatmal?y?m; cumartesi Pervolara gidip bebelerimi hal?n?n üzerine bırakıp mutfa?a yerle?tim.Bir elimde çay?m bir elimde po?açam vardı. po?açam? pinçik pinçik yiyor, arada pervoya laf yeti?tiriyordum. Bebelerim aç m? aç?kta m? umrumda değildi, çünkü onlarla pervo ilgileniyordu. Bir ara bebelerime yemeklerini yediren Pervoyu; onlara biberonlarıylasu verirken ve ?öyle derken yakaladım: "Sizinki ana değil analık,susuz sefil b?rakm?? sizi" :))))) Duymamazl?ktan gelip, Pervonun e?inin getirdi?i çi köfteleri kenarda duran lava?a dürdüm . bebelerime verdiği krepi de gizlice mideye indirdim ve bir çay daha istedim :P sonna gidip arda ve arasın oyuncaklar? ile oynadım :P eve gedli??imde dinlenmi? ve dinç idim :) teşekkürler pervo :)

yuh be perwo;yeni gördüm smiley11.gif alt? üstü bir kahvalt? ettik;millette ne zannedecek smiley7.gif
Yalan mu Gülru, yalan m?... O kadar saat kahvalt? m? olur, tüm aile karn?m?z? doyurduk sende, çekirge sürüsü gibi... Telefonu duysam bir de kuru patl?can dolmalar? b?rakacakt?n eve...

Misafir

?kizlerin biri uyand? uyutum 4 yaşındaki o?lu? benimle oyna dedi ve uzman sorusu Anne bebekler nasıl oluyo? sipari? mi veriyonuz) Bu arada Derya valla o mis gibi çayın keyfi bana kadar geldi..ohh be