Jump to content
Sign in to follow this  
imdatt

sacmalama platformu..

Recommended Posts

1-sitdeki insaattan dolayi buraya yaziyorum... 2-bildin ispinoz... bir sey hem bilimsel hem de kutsal olabilir mi?bir adam hem entellektüel hem de iyi bir koca-baba-olabilir mi?

Misafir
:))) 1- olabilir..örnekleyemiyorum şimdilik.. 2- olabilir..orhan pamuk çok iyi bir baba..okula gitti?i ilk günden itibaren kocaman bir k?z olana kadar yıllarca onunla birlikte sabah okuluna kadar birlikte yürüyor..gibi bir küçük örenk de vereyim:)

bukez bende bildim gülsüm :))) evet olabilir, '' kutsal damacana '' hariç o olamaz smiley4.gif ikinci ??k için süphelerim var :))) entellektüel kocay? tutturdum san?yordum ama evlenince olmadı??n? farkettim :)))

Misafir

1. evet. çocuk doşurmak mesela. 2. hayır. eğer olsaydı "ve tanr? erke?i yaratt?" derdik.

Zor olmuş bu sorular Gülsüm ya..?yi bir baba iyi bir koca m?d?r..Ya da iyi bir koca iyi bir baba m?d?r?..Bunda bile çeli?kiliyken bir de entellektüelli?i sormu?sun:)Ama hem kutsal hem de bilimsellik olabilir gibi geldi bana da:)

Misafir

1-Fikrimce tüp bebek hem bilimsel hem kutsal 2-Benim evdekinin olmadı?? kesin ..tv izletmek yeterli onun için Peki ben bugün çorba yapmasam olmazm??....... (olmazzzzzzzzz doğru mutfa?a )

Meyve yiyorum ben. Bi de san?r?m site eskisi gibi olacak, bu kafayla yanl?? okumad?ysam tabii...
ben de yanl?? okumad?ysam öyle anlad?m. e?e?ini kaybetmi? de bulmu? insan sevincimi payla?acakt?m ama konu kitlenmi?.

He, yoruma kapal?, ben de üye giri?i yapmad?m sand?m, ama bakt?m ki yapm???m, demek ki yoruma kapal?ym?? dedim... Anlamam uzun sürdü...
hep senin yüzünden pervin. çok fazla yorum yap?yorsun :)Edited by: ispinoz

ne oluyor ya anlamadım ama DD kafaya takt?m şimdi benim kayınvalide kutsalm? mubarekmi nasıl birşey i?in içinden ç?kamadımsmiley26.gifkocanın durumuda iyice belirsizle?ti bu durumda ama entellektüel olmadı?? kesinsmiley36.gif