Jump to content
Sign in to follow this  
marks

27+2 eylül ile yağmur erken geldiiii- help

Recommended Posts

Herbirinize teşekkür ederim arkadaşlar, bu konuyu henüz pek konu?am?yorum..... Dün Ya?mur u gördük, biraz daha iyiydi hala cihazs?z ?ükür.... herkese teşekkürler

Misafir

allah binlerce sabır versin canım..allah diğer evlad?n? sana ba???las?n..allah bir daha acı ya?atmas?n sana..

Misafir

Allah sabır versin... ya?muru ba???las?n sana ve e?ine inşallah... böyle zor imtihanlar? da hiç bir anneye ya?atmas?n Rabbim :((

Y?ld?zc?m, Ben de cok uzuldum duydugumda. Belki bana k?zacaks?n bunlar? soyleyince ama yasad?g? beyin kanamas? sonrası bir ömür cekece?i sıkıntıları dusundum, onlarca cocuk gordum bahsettişim sekilde erken dogarak beyin kanamas? geçiren... sonrası zaten hep aynı, enfeksiyonlar, kasılmalar, nöbetler, bir ömür boyuuuuuu.... Bunlar? dusununce belki de cennette oldugunu rahat oldugunu bilmek daha rahatlat?c? olsun senin için. Üzülme diyemem ama teselli bulmaya cal??. Allah Yagmur'a uzun ve sagl?kl? omurler versin... Bas?n?z sagolsun..

Misafir

Ba??n sağolsun ..çok kötü oldum..inşallah Ya?mur kavuşur bir an önce annesine

Sarpsmom Y?ld?zc?m, Ben de cok uzuldum duydugumda. Belki bana k?zacaks?n bunlar? soyleyince ama yasad?g? beyin kanamas? sonrası bir ömür cekece?i sıkıntıları dusundum, onlarca cocuk gordum bahsettişim sekilde erken dogarak beyin kanamas? geçiren... sonrası zaten hep aynı, enfeksiyonlar, kasılmalar, nöbetler, bir ömür boyuuuuuu.... Bunlar? dusununce belki de cennette oldugunu rahat oldugunu bilmek daha rahatlat?c? olsun senin için. Üzülme diyemem ama teselli bulmaya cal??. Allah Yagmur'a uzun ve sagl?kl? omurler versin... Bas?n?z sagolsun.. K?zmak ne demek, acı ama gerçek, tek tesellim bu.... saoll

ba??n?z sağolsun yıld?zc?m evlat acıs? çok kötü allah hiç birimize ya?atmas?n ...alllah sabırlar versin...o şu an cennete sebi bi melek kuzum...allah ya?mura sağlıkl? uzun ömürler nasip etsin en kısa zamanda sağlıkla kucağına alırs?n inşallah...

Ne yazabilirim ki.. Ac?n? taa içimde hissedince ben bu duygular? ya?ad?ysam... Ya?mur için iyi olmalıs?n, anneli?in zor kısmı bu herhalde.. biri için için yanarken diğeri için dimdik durabilmek... Her zaman yanın?zday?z...

canım hafta sonu yinr solunum cihaz?na başlanm??t?, bugün burundan oksijene geçtiler, ama galiba ba??rsak çürümesi var, onun tedavisine başlad?larrrrr, kilomuzda bir ç?k?p bir dü?üyor, bugün kan verdiler kuzuma, kan? azalm????? şimdi senden haber almak için senin konu na girece?im ezgi herkese selamlarrr

Ba??n sağolsun... Allah Ya?murl bebe?e sağlık sıhhat ve uzun ömür versin... Benim ablam?nda ikizleri tam senin gibi 28. haftanın içinde doğum yapm??t?... bebekler 900 gr. civarlar?ndayd?... bir tanesi küvözden ç?kamad?... diğeri şimdi 12 yaşında bir delikanl?... Ya?mur bebek içinde herşey güzel olacak bu günler gececek çok güzel bir genç k?z olacak.. Dualar?m?z seninle ve tüm minik bebişerle...

dün kızım? gördüm, çok yorgun ve bitkindi kuzum, ilk defa böyle gördüm onu, kan takviyesi yapt?lar kuzuma... ye?il safra kusuyor diye mide filmi çektiler, temiz ç?kt? bu nedenle, anne sütün kesmeye karar verdiler. zira mide henüz fonksiyonların? yerine getiremiyor diye, anne sütü dokunuyor dediler. bir de ciddi apne (nefes kesilmesi) sıkıntım?z var, ilaç alıyoruz ama o da yan etki yapıyor olabilirmi?, ama vermek zorunday?z dediler....... işte bizden haberler bu şekilde... herkese selammmm

Y?ld?zc?m benimkilerde epey bi anne sütü tölere edemediler.Kestiler tekrar başlad?lar bu zamanla düzelecek emin ol.Allah yorgun kuzucu?a uzun ömür versin.Herşey iyi olacak.