Jump to content
Sign in to follow this  
marks

27+2 eylül ile yağmur erken geldiiii- help

Recommended Posts

hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim arkadaşlar, Ezgicim, bende seninkiler için dua ediyorum, içini rahat tut ikimiz de bebişlerimize sağlıkla kavu?aca??z emin ol. bu arada ben ilk sütümü dün sa?d?m, tek taraftan geldi epey ama diğerinden 3-5 damla, bugün gelir inşallah. sık sık sa?acağım ded?iniz gibi, aslında henüz benden süt istemediler, biz size haber verece?iz dediler ama ben yine de depolayacağımmmm çok sağolunnn geli?melerden sizleri haberdar edece?im hep

hepinize ayr? ayr? te?ekkür ederim arkada?lar, Ezgicim, bende seninkiler için dua ediyorum, içini rahat tut ikimiz de bebi?lerimize sa?l?kla kavu?aca??z emin ol. bu arada ben ilk sütümü dün sa?d?m, tek taraftan geldi epey ama di?erinden 3-5 damla, bugün gelir in?allah. s?k s?k sa?aca??m ded?iniz gibi, asl?nda henüz benden süt istemediler, biz size haber verece?iz dediler ama ben yine de depolayaca??mmmm çok sa?olunnn geli?melerden sizleri haberdar edece?im hep
Güzel haberlerinizi bekliyoruz her gün yaz?n bi?eyler.Bizleri merakta b?rakmay?n.Sonu güzel olacak zor günler bunlar.Ama geçecek.Burada destek tam.Samimiyet süper.Ben bu sayede moralimi hiç kaybetmedim.Herkes sa?olsun çok ilgili.?yiki var bu forum. :)

Y?ld?zc?m öncelikle hayırlı olsun sa? sal?im kızlar?n? kucağına alman? dilerim öncelikle. bende 26 haftalık doğum yaptım şimdi ise buyuduler benimoğlum ve kızım çok?ükür duzeltilmi? 14,5 aylıklar şimdi. uzun, zor ve bir o kadar guzel maraton seni bekliyor moralin hep yüksek olsun sütünü hemen sa?maya başla depola senden isteyeceklerdir. benden doğum olduşu gun istemi?lerdi ve hergun süt sa??p hastaneye goturmustuk 2ay. dualar?m sizinle seni cok iyi anlıyorum sağlıcakla kal.

Ezgici m senide yeni gordum aynı dileklerim senin içinde geçerli Allah sa? salim tez zamanda bebeklerinize kavu?tursun. Gerçekten kızlar daha guclu oluyorlar benim kızım 650 gr oğlum 1000 gr doğdu ve cimcimem 6 gun daha once c?kt? hastaneden. Allah hepimizim kuzularını korusun.

Misafir

Canım gözün aydın hayırlı olsun. benim kuzularda erken doğdu bebeğini orada bırakıp eve ç?kmak evet gerçekten zor ama inan geçiyor, güzel günler çok yak?nda inşallah. Geçecek hepsi sen kendine dikkat et. sonrasında enerjiye ihtiyacın olacak...

canım öncelikle kızlar?n hayırlı uşurlu olsun sanada çok geçmi? olsun bende 29+3 te doşurdum üçüzlerimi 43 gün kaldılar yoğun bak?mda çok zordu ama geçti çok ?ükür şimdi kuduruk oldular seninde geçicek allah?n izniyle sen şimdi bol bol sütünü sa? 2 saatte bir süt po?eti al ve stok yap ben hem hasteneye verdim kızlara hemde biriktirdim kızlar geldikten sonra çok rahat ettim şimdi sütüm bitti ama üçüne toplamda 35-36 kilo süt vermişimsende sürekli sa? ben gece bile uyanıp sa?d?m sa?d?kça artt? kendine iyi bak hayırlı haberlerini bekliyoruz

yıld?zc?m mutlaka i?in olduşu için siteye giremedin ama çok merak ediyorum ne yapt?n?z kızlar nasıl ?bak benim o?lanlar yolda dünür olmam?z kaç?n?lmaz oldu artık kızlara iyi bak bizide haberdar et .

HAy?rl? haberlerini bekliyoruz, erken gelip şimdi kocaman olan bi sürü bebeişimiz var, sen de merak etme herşey yoluna girecek sadece biraz sabır ve zaman....

Hepinize selam arkadaşlar, yazıların?z? okudum, çook çook teşekkür ederim her birinize, i?in gerçe?i siteye girmeye pek gücüm yoktu moral olarak o nedenle yazamadım, ama ?ükür bugün iyiyim ve geldiiim: kızlara gelince Ya?mur şuan760 grm a dü?tüama doktorlar sevindi, zira kızım?z solunum cihaz?na ba?l?, gram kaybedince ciğerlere ve kalbe baskı olmuyormu?, zaten bebekler gram vermeseymi? doktor verdirecekmi?. kalplerindeki delik ilaç tedavisi ile kapandı, ilk kez ya?mur için süt istediler dün... artık ilk geldiği güne nazaran daha iyi nefes alıyormu? Eylül 700 grm a dü?tü. kendi kendine nefes alabiliyor, kan?nda tuz oran? fazla ç?km?? tedavi ettiler dü?meye başlam??, tam sorun yok derken beyin kanamas? geçirdi, kanama durdu ama yarın ne olaca?? belli değil tabiii. şimdilik bu kadar hepinizi ve dünürümü öptümmm

Misafir

Canım Allah yardımcın?z olsun.Dualar?m?z Sizinle.En kısa zamanda sağlıklar?na kavu?acaklar inşallah.Burdaki herkez gibi bende Senin ve Ezgi'nin bebekleri için dua ediyorum.?çini ferah tut.Hep beraber olacağınız güzel günleri dü?ün.

yıld?zc?m dualar?m?z kızlar?nla allahım yardımcılar? olsun onların...bu gel gitli süreç zor olacak tabi ki,karn?nda durmas? gereken zaaman? orada geçirecekler 40 haftay? tamamlayacaklar gibi dü?ün,senin moralinde çok önemli arkadaşım kendini kapatma seni çok çok iyi anlıyoruz...

Bu sitede bir sürü Eylül 'ümüz var ve benim görü?üm Eylül ler inatç? ve güçlüdür. Hiç moralini bozma diyem?yorum çünkü senin durumunu azda olsa ya?am?? bir anneyim. Ame hep pozitif dü?ün ve onların verdiği mücadeleyi dü?ünerek sendaha da güçlü ol. Dualar?m YA?mur ve Eylül için...

Hepinize selam arkada?lar, yaz?lar?n?z? okudum, çook çook te?ekkür ederim her birinize, i?in gerçe?i siteye girmeye pek gücüm yoktu moral olarak o nedenle yazamad?m, ama ?ükür bugün iyiyim ve geldiiim: k?zlara gelince Ya?mur ?uan760 grm a dü?tüama doktorlar sevindi, zira k?z?m?z solunum cihaz?na ba?l?, gram kaybedince ci?erlere ve kalbe bask? olmuyormu?, zaten bebekler gram vermeseymi? doktor verdirecekmi?. kalplerindeki delik ilaç tedavisi ile kapand?, ilk kez ya?mur için süt istediler dün... art?k ilk geldi?i güne nazaran daha iyi nefes al?yormu? Eylül 700 grm a dü?tü. kendi kendine nefes alabiliyor, kan?nda tuz oran? fazla ç?km?? tedavi ettiler dü?meye ba?lam??, tam sorun yok derken beyin kanamas? geçirdi, kanama durdu ama yar?n ne olaca?? belli de?il tabiii. ?imdilik bu kadar hepinizi ve dünürümü öptümmm
can?m tahmin edebiliyorum moralin çok bozuk ama bak göreceksin hepsi geçicek inan günde 10 kereden fazla siteye bak?yorum bir haber varm? diye hele 1-2 gündür çok merakland?m yazmay?nca bizi yine haberdar et çokkkkkkkk öpüyorum seni güzel anne smiley1.gif

Evet haberlerinizi eksik etmeyin.Ma?allah kızlara.Benimkilerde solunum cihazından bi ç?kt?lar tekrar başland?lar.şimdi ba?l? değiller ama yarın? kimse bilemez.Belli olmuyor.Bu süreçte geçecek inşallah.Sa? salim evimize gidece?iz bebişlerimizle.Dedişim gibi buradaki destek göz ard? edilemez.Sürekli payla??n.Gerçekten iyi geliyor.Çünkü insan? gerçekten yaşayan anlıyor.Buradada çok örnek var bizlere.Mutlu sonla biten birsürü hikaye var.Sevgiyle ve sağlıkla kal?n.

Te?ekkürler kızlar, hepinize ayrı ayrı teşekkürler, dünürüme selamlar, Ezgi, Tanr? seninde yardımcın olsun, zormu? hakikatten.... DÜn ilk defa kızlarım? gördüm ya?mur kafas?n? bana çevirdi, gözlerini açt?, eşimin dedi?ikadarıyla ilk defa böyle birşey yapm??... eylül garibim o uyuyordu, yorgundu... dilerim acı çekmezler.... kusura bakmayın sizleride bunalt?yorummm ama birşeyi yazmadan geçemeyeceğim bizim kızlar içeride sadece ayaklarını büyütmü? san?rs?n?z, kocaman ayaklar? var ikisininde :)) sevgilerrrr

canım iyi haberlerini al?nca inan çok seviniyoruz ezgiyide takip ediyorum ikinizinde hayırlı haberlerini duymaya devam ederiz inşallah yine bizi habersiz b?rakmayın fırsat oldukça yaz?n .

Te?ekkürler k?zlar, hepinize ayr? ayr? te?ekkürler, dünürüme selamlar, Ezgi, Tanr? seninde yard?mc?n olsun, zormu? hakikatten.... DÜn ilk defa k?zlar?m? gördüm ya?mur kafas?n? bana çevirdi, gözlerini açt?, e?imin dedi?i kadar?yla ilk defa böyle bir?ey yapm??... eylül garibim o uyuyordu, yorgundu... dilerim ac? çekmezler.... kusura bakmay?n sizleride bunalt?yorummm ama bir?eyi yazmadan geçemeyece?im bizim k?zlar içeride sadece ayaklar?n? büyütmü? san?rs?n?z, kocaman ayaklar? var ikisininde :)) sevgilerrrr
Bunaltmakta ne demek.Burada birbirimize destek olmak için var?z.Benimkilerinde ayaklar? büyük gelmi?ti bana demekki normal bi?e :)) Süt sa?may? ihmal etme aman.Bol bol su iç.Hemen azal?veriyor.Üzüntüde iyi gelmiyor.K?zlar?na bizlerden sevgi götür. :))