Jump to content
Sign in to follow this  
sinemmm

DUAYA İHTİYACIMIZ WAR :(

Recommended Posts

Daha şimdi okudum sayfay? çook kötü oldum allah yardımcıs? olsun bebişlerini sağlıkla kucağına alır inşallah mini?leri sen koru yarabbim amin

Sino????? geli?meleri haber ver bize emi ?
Evet, evet ben de merak içindeyim. Allah sa?l?kl? bir ömür nasip etsin kuzulara. Minik coooook inatciydi, in?allah saglicakla tutunur karde?iyle birlikte hayata...

B?HTERRRRR BEKL?YORUM DÖRT B? GÖZLE :)NERG?ZLE KONU?TUM..G?RM?? ,GÖRMÜ,KONU?MU? :)MERC?MEK A?ACI (400 GR) GÖZÜNÜ AÇIP ANNES?NE BAKMI? :)BÜYÜK OLAN UYUYORMU?....?K?S?DE SOLUNUM C?HAZINDA...?N??? ?Y? HABERLER?N? ALIRIZ

Sinemcim bir rastla?amad?k..Dün doğuma girdiler deyince durum nasıl diye ula?maya çalıştım sana..Sonras?nda sen aram??s?n ben duymam???m..?n?allah iyi çok iyi haberler verirsiniz..

akşam üstü konu?tum,ikiside daha doğrusu üçüde iyi...süt sa?maya başlad? bir gayret :) şimdilik herşey yolunda daha doğrusu stabil...zaten ilk 15 günden bir beklentimiz yok...yeter ki kötülemesinler...ne zaman isterse görebiliyor...dewaml? yanlarında ...ne olur dua edin herşey yolunda gitsin

allah yardımcılar? olsun miniklerin güç kuvvet versin anneyede sabır versin inşallahh. 400 gr l?k minik çok güçlü inatç? maşallah ?a??rtacak herkezi bence..

Misafir

aa yeni gördüm dogum yapt?g?n? inşallah dayanır yavrucak dualar?m?z onlarla..

NERG?Z ARADI B?RAZ ÖNCE...ÇOOOK KÖTÜ DEL? G?B? A?LIYOR....SUSTURAMADIM....SÜTÜ ÇOKMU? DE??L 2 ,5 ÇOCUK DOYAR DED?.?Ç?M CIZZZZ ETT?....?N??? D??ER? SA?LIKLA YA?AR...HAZIRIM D?ODUM AMA H?Ç DE??LM???M DED?...OYYYYYYYYYYYY ???T?MMM..NE D?YECE??M? B?LEMED?M.ALLAH YARDIMCILARI OLSUN