Jump to content
Sign in to follow this  
sinemmm

DUAYA İHTİYACIMIZ WAR :(

Recommended Posts

ö?rencilerimden birinin annesi 26 haftalık tek yumurta ikizlerine hamile...malesef bugün hastaneye yatt?(benim yoğun baskım sonucu kasılmalar?n? önemseyip gitmi?)...bebeklerden biri 25 haftalık gelişimi gösterirken diğeri 20 haftalık boyutunda,beslenmesi we gelişiminde çok ciddi sıkıntılar war...dr durumun hiçte iç aç?c? olmadı??n? söylüyorlar..LÜTFEN NERG?Z WE KIZLARI için dua edin...duyduşumdan beri alt üst olmuş durumday?m,elim aya??m tutmuyor...küwez günlerimize geri döndüm,a?lamadan duram?yorum,kendimi susturam?yorum.... ??in daha beter boyutu..nergizin 2 k?z? daha war...büyük 4 yaşında,küçük 2...küçük olan engelli...bizim ö?rencimiz..henüz yürüyüp,konu?am?yor..yar?k dudak,yar?k damak + zihinsel we bedensel yetersizlik....bunlar zaten anneye muhtaç..büyük sağlıkl? tamam ama daha 4 yaşında ana kuzusu,küçü?ü zaten saym?yorum birde bunlar erkenden gelirse herşey iyice beter olacak..ne olur dua edin...hayırlıs? neyse o olsun,sağlıcakla gelsinler :(Edited by: sinemmm

ayy YARABB?M sen hayırlıs?n? ver tez zamanda hayırlıs?yla ve sağlıkla kucağına almay? nasip et küçük yavrusunada tez ?ifalar ihsan eyle YARABB?M çok üzüldüm sinem hele annenin durumunu dü?ünemiyorum bir yandan içinde atan 2 kalp bir yandan yanında atan 2 kalp hepside tek bir kalbe muhtaç RABB?M haklar?nda hayırlı olanlar? versin

smiley6.gifoffff canlar?m yaaa çok üzüldüm allah yardımcılar? olsun sinem. dualar?m?z onlarla. inşallah faydası olur. diğer çocuklar biraz daha büyük ve sağlıkl? olsaydı keşke. :((( allahım niye üstüste verirsinki sanki. bundan sonra yüzlerine bak inşallah.

warya o kadar kötüyüm ki....nefesim yetmiyor...kafam ?i??????..ba??m çatl?yor....hangisine üzülece?imi ?a??rd?m....geçmi?e döndüm..?ükrettim....benim çocuklarım dua çocuklar?..hep bunu demişimdir ben...bizi tan?mayan birçok insan dua etti bize...bi şekilde duyup dua etti...we biz mucizeler yazd?k..in? bizim dualar?m?z sayesinde nergiz we kızlar?da kendi mucizelerini yazarlar :(

ah yavru ku?lar?m benim yaa...kıyamam ben kuzucuklara dualar?m?z onlarla sinemcim... inşallah bir an önce küçük olan sağlığına kavuşur bebecikler de bir an önce toparlanıp zamanında dünyaya gelirler

oofff bu nasıl haber gece gece.. zaten göz ya?lar?m daha kurumad?.. bu akşam bi program izledim.. 4düz ve 5?iz gebelik ve doğum h?kayeler.. bi tane 5z hamile kaldı.. k?yamad? .. 24 haftalık doğum yapt? .. 4 dü arka arkaya vefat etti kalan bir tane kör kaldı.. çok kötü oldum ... çok a?ladım.. Allah kimseye öyle bir acı ya?atmas?n.. Edited by: Jud

şimdi nergizle konu?tum iyi,hala hacettepenin doğumhanesinde,riskli bölümde yatıyor..bugün serwise ç?karacaklarm??.sesi iyi,karn?mda kudurup duruyorlar dio :) in???? dururlar cimcimeler