Jump to content
Sign in to follow this  
gülsiye

32 haftadayım izmirde acil küvez problemim var

Recommended Posts

32 haftay?m arkadaslar ama bebeğimin birinde geli?me gerili?i var aynı zaman da suyu azalm?? s?z?nt? var yani buggün yarın doğum gerçekle?ir beni izmire gönderecekler ama uzun bi küvez maratonu bizi bekliyor ona göre ii bi yer bulmal?y?m halbuki serklaj 16 hafatal?kken yapıldı ve hep yatarak geçirdim kızım 1200 oğlum 1950 gözüküyo benim gibi seyler yasayanlar lütfen yaz?n morala çok ihtiyacım var

Merhaba, bu sorunu çözmek için mutlaka üniversite hastanesinde doğum yapmal?s?n, dokuz eylül iyi bu konuda. Doşumu başkayerde yaparsan küvez bulman mümkün olmayabilir, dışarıdan sorulduşunda müsait olmadı??n? söylüyorlar. Umar?m gerek kalmaz, riskli dönemi atlatabilmeni dilerim.

teşekkür edrim atlatabilme durumu yok artık hafta sonu geçsin pztesi mutlaka izmirde ol dedi doktorum belki en geç 34 haftaya kadar bekleyebilir haastanede dedi geli?me gerili?inin olması beni çok korkutuyor

Ayn? problemi ya?adım Gülsiye..?zmir'de dokuz eylül de doğumumu yaptım..Özel yoğun bakımünitesi çok iyi ama yer bulabilir misiniz onu bilemiyorum..Ben de Bodrum'dan gitmi?tim ?zmir'e..Ama tan?d?k birilerini bulmak gerekiyor sanırım şu a?amada...Bir kere moralini bozma...Benim böyle bi durumdan haberim bile olmam??t?..Çünkü buradaki dr.böyle bir şey söylemedi..Ba?ka bir dr.geldiğinde buraya ona gitmi?tim ,o dr bizi yönlendirmi?ti..şimdi 20 ayl???z..küvöze aldıklar?nda da bana gelişim gerili?i değil de beslenemedi?inden bahsetmi?ti dr.Altta kalm?? ve beslememi? dedi..zaten kuvözde de sadece beslenmesini sa?lad?lar..15 gün kaldık ve sonrasında evimize döndük..Sa?l?kla sıhhatle inşallah..Allah yardım?c?n?z olsun..?yi haberlerini bekliyoruz...

Arkada??m bebek yoğun bakımkuvözleri izmirde 2 hastanede mevcut. Kent hastanesi ve ?ifa hastanesinde. Kent hastanesi çi?lide, ?ifa hastanesinin bornova ve basmanede olmak üzere 2 şubesi var, ikisinde de yoğun bakımkuvözü var. Di?er hastanedeki kuvözler yoğun bakımkuvözleri değil.

Misafir

cnm küvöz olayın? bilemicem ama 32. haftandas?n çok iyi fazla yıpratma kendini ben 31+1 de 1700 ve 1640 gr olarak dünyaya getirdim kuzular?m? suan nerdeyse 8 er kilo oldular ve sağlıkl?lar maasallah.. inşallah herşey yolunda gider senin içinde..

çok saolun sabahtan beri arıyorum dokuz eylülü ve egeyi hiç bir hocadan randevu bulamadım 1 ay sonradan bassediyorlar acilden giriş yapacam insallah bu durumda çevirmezler

ben de 32+ 4 de ege ünv de doğum yaptım..küvez sıkıntıs? yüzünden kent hastanesinde 2 hafta yeni doğan yoğun bakımında kaldılar..çok memnun kaldık oradan..her gün görmeye gidiyorduk..ünv hastanelerinde haftanın belli günlerinde görebiliyorsun..32+4 de kızım 1780 gr,oğlum 1650 gr d?..12+2 de serklaj yapıldı..şu an kronolojik 3,5 ayl???z,düzeltilmi? 2 ayl??a yakla?t?k..ikisi de şu an 5,5 kg civar? oldular...senin bebeklerin kilosu da gayet iyi..ama muhakkak ci?er geli?tirici i?ne yapt?r...

valla benimde aynı serklajl?y?m bende ege dokuz eylül kent ?ifa behçet uz tepecik araştırma hepsini aradım bi türlü küvez bulamadım aydın denizli u?ak bursadaki özellerde dahil bütün hastaneleri aradımyapacak birseyim kalmad? yarın için dr sermet sağol dan randevu aldım bakalım o ne diyecek benimde k?zm küçük şuan 1100-1200civar? o?lan 2000 i?nelerim dün bitti insallah bir an önce geli?ir ciğerleride