Jump to content
Sign in to follow this  
-EzGi-

27+5 te sürpriz yaptılar.Dualarınızı bekliyorum :(

Recommended Posts

evet evettttt süt çok önemli gece-gündüz 2 saatte bir güçlü bir makinayla sa? arkada??m bak tosilerin annesi yasemin 14 ay vermi? sütünü sa?arak !! :)) zamanla co?al?r sen sa? sürekli...
bu sitedeki rakorumu san?r?m ispinoz bozacak:)2 ay sonra bayra?? ona devredecem:)

sen yuregini ferah tut arkadasim...evet miniminicicik oluyorlar ama, bir o kadar da guclu oluyorlar... ne buyuk savascilarimiz var bu sitede, bir bilsen :)) umarimkucuk hanimlar bir an evvel buyuyup yuvalarina ve sicacik anne kucagina kavusurlar Allah'in izniylen :)))

Ezgi öncelikle geçmi? olsun, in?allah sa?l?cakla kucaklayacaks?n bebelerini..28 haftay? bitirmi?siniz nerdeyse, ma?allah.. ben 28+5de, t?pk? senin gibi suyumun gelmesiyle ve t?pk? senin gibi kontrollerde hiçbir sorun yokken pat diye do?uranlardan?m. üstelik do?umdan bir gün önceydi kontrolüm. bebelerin minik ama kritik iki tarihi, 24 ve 28. haftalar? atlatm??s?n?z.. benim k?zlar?mdan biri 63 di?eri 54 gün kald? kuvozde. kuvozde baz? s?k?nt?lar?m?z oldu ama sekelsiz taburcu olduk. 6 gün önce 3 ya?lar?n? bitirdiler ve erken do?uma ba?l? hiçbir s?k?nt?lar? yok art?k, atlatt?k. ,n?allah sen de ben gibi, sinem gibi, nilay gibi, çilem gibi, ?eyda gibi ?ansl? annelerden olursun. ?eydan?n bebeleri seninkilerden de erken do?mu?tu. arkada??m moralini iyi gördüm çok sevindim:) bu moralle süte as?l arkada??m. senin sütündeki protein onlar? çabucak büyütecek. damlac?kla ba?layacaklar içmeye ama yetecek onlara.. hangi ?ehirdesin? hangi hastanedeler? kaç kilo do?dular? do?umdan önce bebelerin akci?er geli?imi için i?ne yap?labilmi? miydin? çok sordum de?il mi? akl?na tak?lan ?eyler olursa elimden geldi?ince yard?m etmeye çal???r?m. dualar?m?z minik bebelerinle..Allah çabucak ?ifalar?n? versin.. Çok te?ekkür ederim.Ben Adanaday?m.K?zlar?m?n biri 1310 di?eri 1060 gr do?dular.Akci?er geli?imi için i?ne suyum geldikten sonra yap?ld? ama 4 saat sürmedi bebekleri almak durumunda kald?lar beklenemedi.2 ay gibi kal?r deniyor.?n?allah sizler gibi sa?l?kla kavu?aca??m kuzular?ma.

Ezgicim kilolar? dogum haftalar?na göre çok guzel msallah. Su an entube durumdalar sanırım. Sütun geldi m? arkadas?m? Aman süte çok dikkat et. Benim dr.um premature dogum yapan annenin sutu Ilac gibidir demisti. Kiz olduklari icin de sanslisin. Kizlarin gelisiminin daha hizli Ve stabil oldugunu soylemisti dr.muz. Ezgicim merakla Ve duayla sender gelecek guzel haberleri bekliyoruz.

ezgi umar?m biran önce kuca??na sa? salim al?rs?n bebi?lerini,bende adanaday?m hangi hastanedeler bebi?ler umar?m yeterli bir yerdir.
Metro Hastanesindeler.Yeterli bi yer oldu?u söyleniyor.

Ezgicim kilolar? dogum haftalar?na göre çok guzel msallah. Su an entube durumdalar san?r?m. Sütun geldi m? arkadas?m? Aman süte çok dikkat et. Benim dr.um premature dogum yapan annenin sutu Ilac gibidir demisti. Kiz olduklari icin de sanslisin. Kizlarin gelisiminin daha hizli Ve stabil oldugunu soylemisti dr.muz. Ezgicim merakla Ve duayla sender gelecek guzel haberleri bekliyoruz.
Evet sütüm geldi hemen.Hergün sa??yorum götürüyorum.1 damlada olsa veriyorlarm??.?n?allah toparlarlar k?sa sürede.

sak?n ihmal etme bütün gün 2 satte bir 15 dakika 15 dakika sa? bak artacak sütün bunu avantaja çevirebilirsin ve çocuklar güvenilir ellerdeyken sen sütünü sa?may? ihmal etmee çokkk önemli anlayacaks?n bak hastaneden nasıl toparlayıp ç?kacaklarr

kilolar? çok güzelmi? maşallah kızlara,ezgicim gece gündüz 2 saatte bir sa? bu çok önemli !!! solunum sıkıntıs? çekti mi kuzucuklar,ventilatöre ba?l?lar m? acaba ?

emin ol canım sitedeki herkesin dualar? seninle olucakt?r.baksana daha erken doğum yapıpta şu an bebişleri kocaman olanlar var .evet zorlu bir süreç ama emin ol bu günlerde geçeçek ve sen sa? salim bebeklerinle evinin yolunu tutucaks?n. herşeyden evvel moralini yüksek tut sak?n ümitsizli?e kap?lma.

Ezgicişim, sana moral olsun diye söyleyeyim..Bir akrabam?z geçen sene 24 haftalık doğum yapt?, 650 gr bir o?lu oldu..Bebek mucize bebek olarak gazetelere ç?kt?..Uzun süre kuvözde kaldı..Ama şimdi bebek 1 yaşında ve 4.5 kg a??rl???nda, sağlıkl? ve ne?eli bir bebek..Umudunu yüksek tut..Bebeciklerini tez zamanda koynun alırs?n inşallah..

Umar?m tez zamanda bebişlerini sağlıkla kucağına alırs?n,sağlıkl? uzun bir ömür diliyorum onlara,sana da bu süreçte sabır diliyorum.dualar?m?z senin ve o güzel kokulu bebişlerinle olacak.

Sorma Gulsumcum, beni birak esim bile soruyor hergun haber var mi diye. Ilk 24 saat, Ve sonrasindaki 72 sat bitti. En kritik gunler o gunler. Saglcakla donsunler INS annelerinin kucagina.Ezgicim onlara simdi damla damla verirler sutu. AMA her 2 saatte bir sagarsan eger etkili bir pompayla, daha bebisler hastanedeyken epey depolamis olursun...Hastane kosullari nasil? Seni bebeleein yanina aliyorlar mi? Gorebiliyor musun onlari? Sahi, isimleri ne?Dua Ve sevgiyleEdited by: yasemin