Jump to content
Sign in to follow this  
-EzGi-

27+5 te sürpriz yaptılar.Dualarınızı bekliyorum :(

Recommended Posts

Tek yumurta kızlarım sal? günü 27+5 te aniden suyumun gelmesiyle sezeryanla al?nd?lar.??e gitmek için kalkt?m.Hiçbir şikayetim ağrım sanc?m yoktu.Kahvalt?m? ettim üzerimi giyindim derken suyum geldi birden.neye u?rad???m? ?a??rd?m.kontrollerde bir sıkıntı yoktu.Derken 5 saat içinde sezeryanla al?nd?lar.Meğer kordonları saç örgüsü gibi dolanm?? hayret etti doktorlar.şimdi küvezdeler.Gene ?ükrediyorum sa? salim doğdular.Ama genede çok morale ihtiyacım var.Dualar?n?za güzel örneklere ihtiyacım var.Payla?mak istedim :( Allah?m bize ba???las?n bebişlerimi

Allah yardımcıs? olsun bebeciklerinin ,moralini bozma inşallah sağlıcakla evlerine kavussun kuzucuklar,benimkilerde 30. haftada dogdular 2 ay kaldılar küvezde...

canım inşallah sağlıkla al?can kucağına yavrularını ben 43 gün sonra alm??t?m allahıma ?ükür şimdi çok iyiler allahım seninkileride en kısa zamanda kucağına almay? nasip etsin çok geçmi? olsun

Misafir

canım hayırlı olsun ..evet çok zor bir süreç ama umarım bu süreçte yavrular?n hayata s?msık? tutunur.. bir çok örnek var erken dogup turp gibi olan bebklere..bende 31. hafta dogum yaptım şimdi çok iyiler ?ükür....burda güzel haberlerini bekliyoruz...

O kadar iyi ,o kadar yürekten konuşuyorsunuzki ?ükürler olsun bu siteyle karşıla?m???m.Hepinize çok teşekkür ederim güzel temennileriniz için.?n?allah sa? salim evime getirece?im canlar?m?.

inşallah sa? salim döneceksiniz evinize biraz ayrı kalacaks?n?z ama dönecekler ALLAH'?n izniyle cnm annelerine şimdiden kapris yapmak istemi?ler iyice özlesin bizi demişler ondan merak etme sen kilolar? nasıl kaç kilo doğdular cnm benimkiler 32+1 de doğdular 1.500 kilodan biri 1 hafta diğeri 23 gün kaldı cnm çok ?ükür döndük evimize

Ezgi öncelikle geçmi? olsun, inşallah sağlıcakla kucaklayacaks?n bebelerini..28 haftay? bitirmi?siniz nerdeyse, maşallah.. ben 28+5de, t?pk? senin gibi suyumun gelmesiyle ve t?pk? senin gibi kontrollerde hiçbir sorun yokken pat diye doşuranlardan?m. üstelik doğumdan bir gün önceydi kontrolüm. bebelerin minik ama kritik iki tarihi, 24 ve 28. haftalar? atlatm??s?n?z.. benim kızlarımdan biri 63 diğeri 54 gün kaldı kuvozde. kuvozde bazı sıkıntılar?m?z oldu ama sekelsiz taburcu olduk. 6 gün önce 3 ya?lar?n? bitirdiler ve erken doğuma ba?l? hiçbir sıkıntıları yok artık, atlatt?k. ,n?allah sen de ben gibi, sinem gibi, nilay gibi, çilem gibi, şeyda gibi şanslı annelerden olursun. şeydan?n bebeleri seninkilerden de erken doğmuştu. arkadaşım moralini iyi gördüm çok sevindim:) bu moralle süte as?l arkadaşım. senin sütündeki protein onları çabucak büyütecek. damlacıkla başlayacaklar içmeye ama yetecek onlara.. hangişehirdesin? hangi hastanedeler? kaç kilo doğdular? doğumdan önce bebelerin akciğer gelişimi için i?ne yap?labilmi? miydin? çok sordum değil mi? aklına tak?lan şeyler olursa elimden geldiğince yardım etmeye çal???r?m. dualar?m?z minik bebelerinle..Allah çabucak ?ifalar?n? versin..

hayırlı uşurlu olsun canım...29+0 da doğum yaptım kızım 1 ay,oğlum 2 ay kaldı yoğun bak?mda...in? sizde atlat?rs?n?z...bu aralar foruma sık giremesede şeyda karam war...kızlar? 26. haftada doğdular.şuan 2.5 yaşında we gayet sağlıkl?lar darısı size olsun..nerdesiniz,hastanenin imkanlar? nasıl?dualar?m?z sizinle

Ezgi öncelikle geçmi? olsun, in?allah sa?l?cakla kucaklayacaks?n bebelerini..28 haftay? bitirmi?siniz nerdeyse, ma?allah.. ben 28+5de, t?pk? senin gibi suyumun gelmesiyle ve t?pk? senin gibi kontrollerde hiçbir sorun yokken pat diye do?uranlardan?m. üstelik do?umdan bir gün önceydi kontrolüm. bebelerin minik ama kritik iki tarihi, 24 ve 28. haftalar? atlatm??s?n?z.. benim k?zlar?mdan biri 63 di?eri 54 gün kald? kuvozde. kuvozde baz? s?k?nt?lar?m?z oldu ama sekelsiz taburcu olduk. 6 gün önce 3 ya?lar?n? bitirdiler ve erken do?uma ba?l? hiçbir s?k?nt?lar? yok art?k, atlatt?k. ,n?allah sen de ben gibi, sinem gibi, nilay gibi, çilem gibi, ?eyda gibi ?ansl? annelerden olursun. ?eydan?n bebeleri seninkilerden de erken do?mu?tu. arkada??m moralini iyi gördüm çok sevindim:) bu moralle süte as?l arkada??m. senin sütündeki protein onlar? çabucak büyütecek. damlac?kla ba?layacaklar içmeye ama yetecek onlara.. hangi ?ehirdesin? hangi hastanedeler? kaç kilo do?dular? do?umdan önce bebelerin akci?er geli?imi için i?ne yap?labilmi? miydin? çok sordum de?il mi? akl?na tak?lan ?eyler olursa elimden geldi?ince yard?m etmeye çal???r?m. dualar?m?z minik bebelerinle..Allah çabucak ?ifalar?n? versin..
yasicim :) güldüm bol bolll mesaj?naben çok sormay?m, ilk mesajda bunaltm?y?m dedim ,ama sen ayn? anda yazm??s?n :)ezgicim gördü?ün gibi bunu ancak ya?ayan bilir,in? sizin hikayenizde bizim dew mucizelerimiz gibi güzel sonlan?r :)Edited by: sinemmm

ben de bu tür dogumlara hemen atlamamaya korkutmamaya cal?s?yorum cünkü insan hiçbişi bilmeden sudan c?km?s bal?ga dönüyor ilk günler :))) gördü?ün gibi ezgicim bu zor süreci atlatan o kadar cok sagl?kl? bebeklerimiz var ki inşallah seninkilerde atlat?r zamanla,k?z bebecikler daha dayanıklı oluyorlar...

ben de bu tür dogumlara hemen atlamamaya korkutmamaya cal?s?yorum cünkü insan hiçbi?i bilmeden sudan c?km?s bal?ga dönüyor ilk günler :))) gördü?ün gibi ezgicim bu zor süreci atlatan o kadar cok sagl?kl? bebeklerimiz var ki in?allah seninkilerde atlat?r zamanla,k?z bebecikler daha dayan?kl? oluyorlar...
ya?ayarak ö?renecekler nilayc?m..ke?ke birileri bana o günlerde neler ya?ayaca??m? anlatsayd? da ben internet ba??nda o kadar zaman harcay?p,dengemi bozmasayd?m..inan okuduklar?m,ya?ad?klar?mdan daha beterdi...ezgicim o yüzden okuma,kurcalama...akl?na tak?lan bi?i olursa sor,istersen telefonumu yoll?y?m..ama kendini h?rpalama,süt çok önemli we sütün tek ilac? moral :)

evet evettttt süt çok önemli gece-gündüz 2 saatte bir güçlü bir makinayla sa? arkadaşım bak tosilerin annesi yasemin 14 ay vermi? sütünü sa?arak !! :)) zamanla co?alır sen sa? sürekli...