Jump to content
Sign in to follow this  
gülcan

DERİN DONDURUCU VE SÜPÜRGE TAVSİYESİ

Recommended Posts

Derin dondurucu ve süpürge tavsiyesine ihtiyacım var .Süpürge olarak halı yıkamalı su filitreli olanlardan , dondurucuyu da cekmecelı dıkey ıstıyorum .Marka tavsiyenız var mı ?

Misafir

süpürge ihlas temizlik robotu süper...çocuklarımın allerjisi olduğu için çok memnun kaldım. rainbow un yerlisi , motorları aynı yerde yapılıyor,diğer tüm parçaları türkiye de üretildiği için fiyatı çok uygun.kullanımıda eliniz alıştıktan sonra 15 dakikada tüm evi pırıl pırıl yapıyorsunuz. derin dondurucuda da arçelik a sınıfını öneririm. bende 3 çekmeceli var.şimdi a sınıfı 6 çekmeceli de çıkarmış ama sanırım 3 çekmece işini görür.

derin dondurucu için bi şey diyemiycem ama elektrik süpürgesi için bende fakirin vardı su filtresi hep fışkırtıyodu sinir basmıştı artık süpür arkadan yer silsmiley29.gif şimdi yeni robotlar var onlaran al tomasınki süper smiley20.gif biraz tuzlu ama imkanın varsa tavsiyemdir...

Bir vesile, 1 ay kadar algida'nın dondurma soğutucusunu kullanmıştık biz, mükemmel ötesiydi :) Ama hangi markaydı hiç hatırlamıyorum :) şimdi derin dondurucu alacağıma dondurma dolabı alırım diye düşünüyorum, bi algida ile mi görüşsem ne :) Süpürgede Fakir önermem, ergonomik değil bi kere, sapı çok kısa, hafif bi kuvvet uygulamak için iki büklüm oluyor insan... Annemden biliyorum.... Biz evde Arçelik kullanıyoruz, özelliği falan yok, dümdüz bişey, memnunum da... Nerde bizim o altı yeşil, üstü bordo evladiyelik efsane Simtel'ler :)

derin dondurucu, inan markasını hatırlamıyorum desem :) yok yok dur hatırladım - indesit sanırım :)) 3 çekmeceli fiyat olarak kampanyası varken almıştık 350 tl gibiydi..çok bildiğim bir marka olmamasına rağmen şimdilik memnunum. bu arada 3 çekmeceli fazlasıyla yetiyor bence. süpürgeye gelince halı yıkamalı olanı her an kullanmak ebat olarak zor gelmişti, gerekiyorsa halı yıkamacılar var, bana göre uğraştığına değmiyor diye...verdim gitti, yerine sadece hazneli ve filtresi olan dyson'lardan aldık, memnunuz.

bende dondurucuyu düşündüm ama şimdilik durdum annemde arçelik marka 3 çekmeceli var ama nedense bana kullanışsız ve ufak geldi mesela bu sene 20 kg. domates koydum dolaba neredeyse annemin dolabını doldurdum birkaç peynir falan var gerisi benim yani ne bütün köy tavuğu alıp koyabilir ne de et ya da hazır yemeklerden atabilir ben alırsam şu üstten açılanlardan alıcam kalabalık aileyiz ne de olsa çocuklarda büüyüyor :))) inşallah yemeğe de başlayacaklarr uğur derin dondurucuyu çok övüyor etrafımdakiler robot dersen rainbow ama çok pahalı fakir de işini görebilirr bence

dondurucum emelinki gibi indesit o sıra sıkıntı vardı biraz almamız da gerekiyordu 500 tl ye almıştık 3 çekmeceli memnunum..annemde 5 çekmeceli bosh var o da memnun..süpürgem libelle ihlas'ınkinin aynısı memnunum... aa bu arada kv 2 gün önce arçelik 3 çekmeceli dondurucu aldı 500 tl 8 taksit haberin olsun

Misafir

Ben simdi siemens´ininkini kullaniyorum 5 cekmeceli ve cok memnunun....eger kislik hazirligi falan yapiyorsan bence büyük al...cünkü inan sonra yetmiyor .....süpürgedeAEG den sasmam cünkü 6 senelik makina tik yokk massallah 2000w´lik olani....

evet nihayet 1 senedir süren ve hala bitmeyen ernin süpürge sevdası yüzündenn süpürgem nalları diktii ve acil süpürge almam lazım o kadar model varki neye göre seçmeli tozsuz, sulu, normal, robot yardım edin bana ben öyle hantal birşey istemem hangi marka iyidir özellikleri nelerdir anlamam hiç var mı tavsiye eden

ben philips kullanıyorum toz torbasız. Bir haznesi var oraya topluyor torba derdi filan yok zahmetsiz çok memnunum. Ama o zaman Dyson almayı çok istemiştim bütçem elvermemişti azıcık pahalı :( Dyson kullanan arkadaşlarım çok memnun. Hatta buradan bir arkadaş daha sormuştu dyson önermiştim, almış. Aslında görse de yazsa memnun mu acaba? Benim philips bozulursa dyson almayı düşünüyorum.

sulu kullanmadım hiç, kayınvalidemde var fakir marka hem sulu hem torbalı olarak kullanılabiliyor. Sulu halde kullanınca da güzel çekiyormuş memnun aslında ama her seferinde su doldur boşalt zor geliyor diyor torbalı haliyle kullanıyor genellikle.

slm forumda yazdıklarınızı okudum ve bir tavsiyede bulunmak istiyorum eğer gerçek bir temizlik yapmak istiyorsanız ihlas temizlik robotunu tavsiye ederim. sadece temizlik yapmakla kalmıyorsunuz ayrıca o göremediğimiz mayt ve akarlarıda heryerden temizliyor bu akarlar astım a sebep olduğu için doktorlar bu cihazı kullanmaları için tavsiyede bulunuyor. Bir görmenizde fayda var diye düşünüyorum tanıtımını üçretsiz gerçekleştiriyorlar.

bana ihlas'ın ücretsiz tanıtımı için gelmişlerdi tanıtım görmek isteyen olursa bana gelen kişilere telefonlarınızı verebilirim her hafta arayıp yokmu tanıdığınız diye soruyorda...

yok robot almayı düşünmüyorum helede şu halı yıkamacılar çıktı hayatta almam zırt pırt yolluyorum yıkanıp kurutulup geliyor ben sulu sistem alayım diyorum ama hangisi?

süpürge konusunda ben talihsizim biraz 3 senede 3 süpürge en son bosch aldım bi tane hem torbalı hem torbasız dışarı asla toz vermiyomusmus şimdilik ii..dondurucuya gelince kesinlikle oda bosch a sınıfı..yerin varsa mutlaka büyük al benim ki 7 çekmeceli.2 tane şey koysan küçükler doluyo elektrik tüketimide az..emracım bu arada üstten açılandan alma bence ben baya araştırmıştım kimse memnun değil aradığını bulmak çok zor oluyormuş

henüz bende almadım ama ablam ve birkaç arkadaşım kullanıyor kesinlikle dyson tavsiyem , derin dondurucu bende kullanmıyorum annem benim için saklıyor :) onun ki arçelik memnun pek şikayetini duymadım

ben de başta thomas fakir philips çok gittim geldim. Çok para verip de pişman olmaktan da korkuyordum.sonuçta geri dönüşün olmuyor.alırken çok kararsızdım ama pişman olmadım. İlk süpürgem hepa filtreli rowenta idi. hepa filtreni ömrü bir yıl diyorlar ancak 2 ay sonra emiş gücü acayip düşüyor filtresi de 45 tl olduğu için hemen alamıyorsun. Tavsiye üzerine arnica bora aldım. 190 tlye pahalı süpürgelerden tek farkı fiyatı. Emiş gücü mükemmel. beni etkileyen özellikleri DÜŞMEYEN EMİŞ GÜCÜ ve TURBO FIRÇA OLDU. Turbo başlığın ucunda fırça var ve süpürme esnasında dönüyor. Halılarımı haftada bir fırçalamam gerekirken turbo fırça sayesinde halılarım her süpürüşümde fırçalanmış gibi oluyor.Temizliği görebiliyorsun hissedebiliyorsun. Fırça halıdaki bütün saçları alıyor..tek eksisi sesi. Güzel temizledikten sonra ses çok da problem değil benim için. Halı yıkama ile ilgili görüşüm halı y mleri nin çok ayrıntı ve malzemesi olduğu için çok hantal oluyor. Ben halı ya da koltukları silip yeni aldığım su filtreli süpürgeme çektiriyorum. karar senin

On 03.09.2010 at 03:26, Misafir said:

süpürge ihlas temizlik robotu süper...çocuklarımın allerjisi olduğu için çok memnun kaldım. rainbow un yerlisi , motorları aynı yerde yapılıyor,diğer tüm parçaları türkiye de üretildiği için fiyatı çok uygun.kullanımıda eliniz alıştıktan sonra 15 dakikada tüm evi pırıl pırıl yapıyorsunuz. derin dondurucuda da arçelik a sınıfını öneririm. bende 3 çekmeceli var.şimdi a sınıfı 6 çekmeceli de çıkarmış ama sanırım 3 çekmece işini görür.

http://promocodius.com/tr/magazalar/gittigidiyor-indirim-kuponu diye bir sitedeki bilgi geçerli ise (daha denemem lazım) GittiGidiyor'da Arçelik'in NY 2020 diye bir derin dondurucu modeli 800 liraya alınabiliyor ama sitede sınıfı ile ilgili bir bilgi yok. Dediğiniz gibi A sınıfı olup olmadığını nasıl anlayabiliriz?