Jump to content
Sign in to follow this  
ikkoli

24 Ağustos Turkmax Herşey Tadında'dayız

Recommended Posts

Kızlar,24 Aşustos'ta El Bebek Gül Bebek Derne?i'ni temsilen ben ve Dr Fatma K?rc?, Turkmax'ta Herşey Tad?nda program?nda canl? yayında olacağız.Programa telefonla başlanmak mümkün olaca??ndan desteklerinizi bekliyor, daha doğrusu rica ediyoruzsmiley1.gif Bizi arayın o programda, minicik prematürelerimize daha çok yardım gelsin smiley2.gifProgram 11.15 gibi ba?l?yormu?, ama sanırım biz 12.00 de ekranda olacağız.Sevgiler,

kesin bakarim ben ogun kuzularimin dogum gunu esim dun diyor meryem bileme hangi gun mac var haberin olsun hicbirsey yapmam maca bakcam diyor bende 24 undede benim programimi var onu izeleyecegim bana hic talikmayin kendiniz yapın islerinizi ogun diyorum:))

H?????mmmmm.... ben evdeyim :) o saatlerde evde ustalar olacak ama kaç?rmamaya çal??acağım... biz prematüre olmadı??m?zdan ve konuyla ilgili payla?acak birşeyimiz olmadı??ndan dolayı programa telefonla dahil olmay? beceremem sanırım...

iyi dilekleriniz için teşekkürler kızlar :) Filizcim kolay gelsin sana ustalarla, demişsin ya "biz prematüre olmadı??m?zdan ve konuyla ilgili payla?acak birşeyimiz olmadı??ndan" bence sen derne?in en büyükdestekçilerindensin, Hatice'ye yaptıklar?n az m? ;)