Jump to content
Misafir

en son hangi kitabı okudunuz?????

Recommended Posts

puzzleeeee. çok özledim bende puzzle yapmay?. evde ilk yaptığım binlik daha sonra yaptığım 2000lik ve bide ablam?n hediye etti?i 2000lük duvarda. yine benim yaptığım 2000 yada 3000lük biri gardrop üstünde bekliyor 4 yıld?r. bide görümcemlere yaptığım bi puzzle da onların ofisin duvar?n? süslüyor. onlar yapamayıp bana vermi?lerdi yaparm?s?n diye bende zevkle yapmıştım. şimdi kızlar?n puzzle'lar?n? yapıyorum.smiley36.gif onları bu konuda yeti?tiriyorum ki bikaç sene sonra birlikte yapalım yani bana rahatsızlık ve puzzle'lara zarar vermesinler ki bende rahat rahat yap?y?m. ama tek engelim kızlar değil ben puzzle yaparsam o puzzle'lar? nereye koyacağım? ben ilk 1000lik puzzle'?m? 1.5 günde bitirmi?tim. diğerlerinide 1 haftada filan. bu hızla puzzle yaparsam evde puzzle'dan bize yer kalmaz vallaa.smiley36.gif ben en iyisi kitap okumaya devam ediyim. smiley4.gif5-6 odal? bir evde ya?asam ne güzel olurdu. ahhh ahhhhhhhhhhhh.

sinan akyüz piruze'yi bitirdim çok güzeldi 1 günde kapt?rd?m kendimi bitti:) ?imdi moskof cariye Hürrem'? okuyorum
Bende bugün ba?lad?m Piruze ye.. Gerçekten sürüklüyor..

Misafir

Zülfü Livaneli'nin 'SERENAD' .. hayır okumadım ama çok istiyorum. gece okurum artık :) kitaptan; ''bir k?z çocuşunun büyümesi ne zaman biter acaba? ilk adet gördü?ünde mi, 18 ya??n? doldurunca m?, evlenince mi saçlar?na ilk ak dü?ünce mi? bence hiçbiri değil. bir k?z çocuşu büyümez, kaç yaşına gelirse gelsin asla büyümü? gibi hissetmez kendini son nefesini içi arzularla, heyecanlarla dolu bir k?z olarak verir. ama deşiğim ya?ar. hayat o k?z? sürekli de?i?tirir ve bu deşiğimlerin hiç ?a?mayan bir aktörü vardır: bir erkek...''

Misafir

bende dün sizlerden okuduşum tavsiyeler doğrultusunda 4 yeni kitap sipari?i verdim... bir an önce gelselerde başlasam, ne kadar sürede biter bilmiyorum ama başlamak için sabırs?zlan?yorum

Sabahattin Ali (aali olarak okunuyor :)) S?rça Kö?k 'ü okuyorum. Sabahattin Ali, belki de en sevdişim yazarlardan biri, her kitab?n? bir solukta çok büyük keyifle hemen bitmesin diye okuyorum. Kuyucakl? Yusuf Kürk Mantolu Madonna ak?c? yormayan diliyle gerçekten okurken dinlendiriyor. ?iddetle öneriyorum. Edited by: deryadeniz

Misafir

bende önerenler sağolsun Piruze yi bitirdim henüz. gerçekten beğendim ve keyifle okudum. Nas?l bitti anlamadım hatta şimdi s?rada muhtemen bin güne? var

7martta benim serinin birinci kitab? bitti ertesi gün ikincisine başladım oda yar?y? geçti. ciddi güzel kitaplar sürekleyici daha doğrusu insan? çekip içine alan kitaplar. çok büyük merak ve zevkle okuyorum.

Geçen hafta 25 kitapl?k Naz?m Hikmet serisi aldım... :))) ?iirlerini okuyorum şimdi... Ama as?l okumaya başlayacağım kitaplar?m yolda... gelseler de bir an önce başlasammm.....

Sabahattin Ali (aali olarak okunuyor :)) S?rçal? Kö?k 'ü okuyorum. Sabahattin Ali, belki de en sevdi?im yazarlardan biri, her kitab?n? bir solukta çok büyük keyifle hemen bitmesin diye okuyorum. Kuyucakl? Yusuf Kürk Mantolu Madonna ak?c? yormayan diliyle gerçekten okurken dinlendiriyor. ?iddetle öneriyorum.
bu romanlar? ben de teee üniversite y?llar?mda okumu?tum dili ve kurgusuyla kayda de?er, tavsiye ederim

Misafir

ayyyyy hepsini okumak geldi içimden böyle bir ç?rp?da arada geliyorlar böyle hafta 3-4 kitap sonra 3-5 ay sessizlik sonra yine canım çekiyo Edited by: hgermi

bu romanlar? ben de teee üniversite y?llar?mda okumu?tum dili ve kurgusuyla kayda de?er, tavsiye ederim
ben ?eker portakal? ve güne?i uyand?ral?ma ba?l?yorum, naaber :P do?umla birlikteh?zla beyin hücrelerime eksiliyor, güzel oluyor tavsiye ediyorum :) cin alilere gelince de haber veririm :)