Jump to content
Misafir

en son hangi kitabı okudunuz?????

Recommended Posts

Misafir

Malesef.... bu konuyu açan ben, bir ay olmuş ve A?K ? bitirememişim. Çok acı çoook Bayram tatilinde birde yanımda taşıdım kapa?? aç?lamadan yazık bana:-(((

ben en son Mumi Güne?i ar?yor, Balcan payla?may? ö?reniyor, Fil ve Ördek Yavrusunu okudum:)) 1 gecede 3 kitap, iyi di mi?smiley36.gifsmiley36.gif ondan da önce Oşuz Atay'?n Tutunamayanlar'?n? okumu?tum,..

ben en son Mumi Güne?i ar?yor, Balcan payla?may? ö?reniyor, Fil ve Ördek Yavrusunu okudum:)) 1 gecede 3 kitap, iyi di mi?smiley36.gifsmiley36.gif ondan da önce O?uz Atay'?n Tutunamayanlar'?n? okumu?tum,..
çok iyi:) peki tosilerine kaç ayl?k yada ya?ken kitap okumaya ba?lad?n geceleri yatarkenmi okuyorsun uyumada yard?mc? oluyormu bizim afacanlar 1 ya? oldular acaba anlarlarm? boyle aktivitelerdensmiley2.gif

Misafir

ben uyumadan önce birşeyler okumay? ö?retemedim şimdilik. ama gün içerisinde muhakkak kitaplar aç?l?r çok uzun ilgilenmeselerde herkes biraz bakar kendince hikayeler anlat?r (pisi pisi att? gol, anne mama üfff(mum), aydede eee eee v.s.) büyüdüklerinde de keyif alarak kitap okusunlar çok istiyorum.

?stanbul Hat?ras? (Ahmet Ümit)n? aldım elime ulas?r ulasmaz okumaya baslar?m..renkler, sek?ller, mel?s p?kn?ge g?tt?, her gun b?r masal k?tab?m?z?da d?nleselerde d?nlemeselerde okuyorum :)yasem?n? ornek alayım okuma say?m co?als?n..</span>

kitapyurdu benimde alışveriş yaptığım bir site güvenliği açısından çekinmeden alabilirsiniz ben şuan The Meta Secret "Herşey Mumkun "

Bu arada www.ilknokta.com diye bir site buldum ki fiyatları diğer sitelere göre bir hayli uygun, ben birkaç sefer kitap aldım birkaç gün içinde ulaştırıyorlar, tavsiye ederim.

Misafir

nihayet Şevket Süreyya Aydemir'in TEK ADAM kitabınınson cildinin aylardır bekleyen son 20 sayfasını bitirdim. Edited by: yelizz

Guest dimple

Ben en son (dün akşam) KÜÇÜK KURBİ ' yi okudum  :biggrin:  :biggrin: :biggrin:  

Sanırım 1,5 ay falan oldu.Ye,Dua et,Sev kitabını okumaya başlayalı.yok ilerlemiyor. Çok sıkıcı bir kitapmış yahu....

Katılıyorum arkadaşım ben de sıkıldım bıraktım şimdi ŞAH&SULTAN okuyorum sırada hürrem var,bu muhteşem yüzyıl iyi geldi bana...

Sanırım 1,5 ay falan oldu.Ye,Dua et,Sev kitabını okumaya başlayalı.yok ilerlemiyor. Çok sıkıcı bir kitapmış yahu....

Filmi de çok sıkıcıydı zaten :)