Jump to content
Misafir

en son hangi kitabı okudunuz?????

Recommended Posts

Misafir

Ben hamileliğim ilk aylarında KIZ KARDEŞİM İÇİN diye bir kitap okumuştum ne gerek varsa.... kitabın sonunu okurken ağlamama eşim korku içerisinde uyanmıştı yazık. Kitap güzeldi de o dönemde okunacak bir kitap asla değilmiş. Şimdi eskisi kadar okuyamasam da eski günlerime dönmek istiyorum, okumaktan gözlerimin acıdığı, kapanmak için göz kapaklarımın yaptığı tüm baskıya rağmen iki sayfa daha okumak için direttiğim ve kitapla uyuyakaldığım günlerime geri dönmek istiyorum. ama çocuk gelişimi, bebeğim ve ben okumak istemiyorum artık. Kendime okumak istiyorum. Korku bilim kurgu hiç tarzım değil. kişisel gelişim kitaplarını da hiç sevmem. tek bitiremediğim kitap sanırım FERRARİSİ'Nİ SATAN BİLGE dir...... son zamanlarda okuduğunuz keyifli sürükleyici bir roman var mı..... herkese bol okumalı günler...

Elif Şafak'ın AŞK kitabını ondan önce de Baba ve Piç'i okudum ikisini de çok sevdim birkaç günde bitirdim iki kitabı da:))en son daYahudi efendi diye bir kitap okudum o da güzeldi....Edited by: karaduman777

Misafir

evet diğer kitaplarınıda severek okumuştum eminim Aşk da güzeldir.,Edited by: hgermi

Son zamanlarda nerdeyse hiç bişey okuyamıyorum desem:( Hamileyken büyücülü felan macera omalnarı okumuştum ama tarzım değil yazmışsın..eskiden ne okurdum ???Siyah lale güzeldi değişikti. madam bovary de iyiyidi.. ilkim özün kitapları da kısa kısa güzel di.

aaa unuttum en son Chris Cleave- Küçük Arı'yı okudum güzeldi. tavsiye ederim.hayatları biryerlerde kesişmiş insanlar ve hikayeleri....okumaya değerEdited by: karaduman777

En son Leyla'yı okudum .Tavsiye ederim.

Suan okuyorum...Hepimiz sahit olduk Balkanlardaki zülme...Ama yasayan birinin agzindan okumak...Felaket...Cok aci..Edited by: imdatt

en son elif şafak AŞK'ı okudum üstünede bişey okumadım okuyamıyorum muhteşem bi kitap kesinlikle herkes okumalı bende bikaç günde bitirdim bitirdiğim gün tekrar başlayacaktım akşam eşim benden önce davrandı o yüzden ben tekrar başlayamadım sonrasındada alıp alıp arkadaşlarına filan götürmüş gıcık oldum kitabı evde kitaplığımda görmediğim zaman rahatsız oluyorumda.delimiyim ne.

Maşallah okuyabilen siz ikiz annelerine ya cocuklar büyük yada yardımcınız var ben eve yardımcı aldığım halde vc ye gidecek vaktim yok bakmayın öyle yavaş biride değilim becerikli bulurlar söylemesi ayıp ama boyle seylere vaktim yok

Aşk Meclsi (Sinan Akyüz) En son Yürekler Ölür (canan Tan) Piraye (canan Tan) Baçucumda müzik (Kürşat Başar) Hayat (Pınar Erentürk siteden üçüz annesi arkadaşım Şelale'nin bez bebeği + Hümeyra + Süreyya (Naşide Gökbudak) şu anda elimde Süreyya var bitmek üzere

Misafir

AŞK ı okumaya başladım gerçektende etkileyici, çabuk biter gibi bakalım.. Arkasından ne okusam acaba. D.D. senin kitapların işi bitti ise konuları çok eğlenceli geldi yollarmısın banada AŞK ın arkasından onlarıda okurum :-)))))

Misafir

bende öyleydim canım hamile iken okuduklarımla kalm??t?m. çok ?ükür hala çok rahat olmasada biraz işte biraz evde okumaya başladım yeniden.... inşallah sende başlars?n yak?nda

Nihal ben de Gizlidir Bütün A?klar adl? kitab? okudum .O da güzel.Ayn? yazar?n son ç?kan kitab?n? da ald?m.
seviyorum ben o yazar? tum k?taplar? var bende son k?tab?n? kac?rm?s?m en k?sa surede al?r?m..Edited by: nih@l

Misafir

ben A?k'? okuyal? çok olmuştu kitap güzel ama Elif ?afak olunca yazar dü?üdürücü.. son zamanlarda hiççbirşey okuyam?yorum gazete alıyorum okuyum diye ona bile vaktim kalm?yor:(