Jump to content
deryadeniz

Gezmekten Tiksinen Koca Ile Nasıl Ikiz Büyütülür?

Recommended Posts

Siz yine az da olsa ayri ayri sosyallesiyormussunuz Filiz :)

Biz esimle genelde hep beraberiz hafta sonu nereye gidilecekse hep beraber gideriz sosyallesiriz :) ve onun yil ici is icin gittigi yurtdisi seyahatlerinde de bende bebelerimle haftasonu anneme giderek sosyallesirim.

Bizim evin el oglusu burayi mi okuyor ne.plan yapmaz ben yaparim diye dert yandim.adam oglen cat kapi geldi ve kizimla beni yemege goturdu"hava guzel ve genelde evdesin.ben de yemek yemedim.hadi hazirlanin da evin kizlarina yemek ismarliyim"dedi..vuuuu.şaşirdim

Kesin okuyorlar bunlar... Aman okusunlar okusunlar :-) Ya kocam değil de bir eski sevgilimin burayı okuduğunu öğrendim geçen sene... Bu ne aşk valla! Kendim hatırlamadığım blogumu hatırladı anlattı bana neler yazdığımı! (ay bunu da okumuyordur umarım! whatever! neyse umarım kocam hakkaten okumuyordur ;) )

kocacım, eğer bu mesajımı okuyorsan, şunu söylemek istiyorum: 

senden gizleyeceğim herhangi birşeyi internet ortamına yazmayacak kadar akıllı bir kadın olduğumu biliyorsundur sen, bu yüzden vaktini buralarda bizim sana göre boş olacak sohpetlerimizle değil de daha yaratıcı ve yapıcı birşeyler ile harcamanı tavsiye ediyorum! :) 

Bizim evin el oğlunun bir grubu var..bunlar belli zamanlarda seyahat ederler,haftasonlarıda balıkları vardır.bide başımıza av çıkardılar.onu hiiççç sevmedim de..neyse..bunlar yılbaşında kartalkaya prg.yapmışlardı.son dakka âilece olsa mı demişler.2 günlüğüne 5 aylık bebeyle gitmeye deger mi?oğlanlar çok hevesli.akşam babalariyla kayak kıyafet ve tkmlarına bile bakmışlar.siz gidin dedim benle kizimi yanliz birakmak istemiyorlar.kizla kış günü 2 günlüğüne ben bilemedim.sizce ne yapmalı?

Vallahi ben olsam giderdim Filiz cim.İki günde olsa değişiklik olurdu.Ama sen gerçekten gitmek istemiyorsan o zaman sen bilirsin.

Bizim de ayın 1 in de 5 günlüğüne kızılcahamam a gitme durumumuz var.Böyle gezme konularında benden çok eşim heveslidir.Yani bende çok severim hadi şuraya gidelim denildiğinde hiç itiraz etmem mutlu mutlu giderim ama eşim de en az benim kadar isteklidir hatta bazen organizasyonları o yapar :)

Ay ne bilim edibudu..yaş ilerledikce cesaret mi gidiyor ne.duyunca ürkütücü geldi birden.erkeklerde bi hevesli.erindim de sanirım.pijamalarımla mı çok bütünleştim acaba...yelizcim prg.lar genelde bendedir.ha ama hakkını yemiyim.ogullarıyla balığa gitmek,bj maçına gitmek prg.larini yapiyor.plan yapmayan adam onlarla seyehat planı da yapıyor.onu henüz uygulamaya geçiremedi ama olsun.ilk adımını atıp,program için plan yaptı..

tertemiz mis gibi dağ ve kar havası, herkese çok iyi gelir bence :) pijamaların ile bütünleşme, evde bile olsan sabahları kalkıp duşunu aldıktan sonra başkaca bir kıyafet giyin, bu bir tayt ve tshirt bile olsa! :) ha, sonra benim gibi eşofmanlı hayata alışabilirsin belki ya da şalvarlı ama, her halükarda pijamadan iyidir sanki :) 

Bizi çok gezmekten alıkoyan iki neden işin maddi boyutu ve zaman. Zaman ayarlansa para olmaz para olsa zaman olmaz. Bu ikisi aynı anda olursa gezmemek için hiçbir neden yoktur :) 5 aylık bebekle bile gezilir :)

Terziye göç demişler iğnem başımda (yanımda) demiş :) o kadar hazırız :)

Dun ogluslarımla tatil alısverişine çıktık.tabiri ile gezmekten tiksindi koca.bize göre ceza,ona göre ödül kıziyla evde kaldı.ogluşlarimla önce güzel bir kahvalti,sonra magagazalara daldik.akşam geldik eve.babayla kızini alip güne gittik.yılbaşı partileri maskeli balo konseptli..kaybolduk alışveris mağazalarında.birde yılbaşı alışverişi ve hediyeleri eklendi..ruhu sardi bu yılbaşinin bizi..karar gidiliyor :)