Jump to content
deryadeniz

Gezmekten Tiksinen Koca Ile Nasıl Ikiz Büyütülür?

Recommended Posts

kvmin oğlu (eşim) dışarı çıkmaktan nefret ediyor. bütün gün koy, evde otursun. her türlü reçeteyi denedim. vudu bebeğini yaptırıp gezdirdim. nafile :( evin banyosuna akuapark yaptırıp bu yazı öyle geçiricez gibi görünüyor :( çok dertliyim.

Edited by deryadeniz

üzülme arkadaşım sen bebecikler büyüyüp ayaklandışında sabah gözlerini açar açmaz dışarı ç?kman?z? isteyecektir :)) bir zamanlar en sevdişim şey pazar günleri evimde televizyonun karşıs?nda m?y?rmakt?... şimdiyse mümkünse kahvaltılar?n? bile dışarıda yapt?rabileceğim şekilde kendimizi soka?a atmak istiyorum :))

ya e?ler arasındaki bence en büyük sorun kaynaklar? bunlar..ben mesela konu?may? sewen,ne?eli bi tipim..benim adam sakinnn,sessiz,ancak soru sorarsan cewap alırs?n.o da kısa we öz :) bizim tek kawga sebebimiz budur.ben belli bir dönem susar susar sonra yanarda? gibi patlar?m :)sizde de gezme dert,sen çok sosyal we ne?elisin o da sadece kendi çewresinde mutlu bi tip..walla ben çözüm bulamadım kendi derdime DD in?? sen bulursun

Bizde tam tersi, evde yaylanmak isteyen hep ben olurum, dışarı ç?kmak isteyen o... Beni ikna edemezse, bebeciklerden birini alır alışverişe gider... Her sık?ldışında marketten alacak bişey bulur :)

DD manzaranız çook tan?d?k geldi bana. böyle bir babayla ikiz büyütürken benim en güzel yaptığım şey günde üç kere oturup üü üüüüüüü diye a?lamak en güzel onu beceriyorum vede bazı zamanlarda duygular?n? sömürmemde i?e yar?yor smiley17.gifEdited by: pamuksekeri

DD e?in yengeç burcu mu merak ettim . benimki de aynen öyledir , yemini suyunu verdiğin sürece aylarca tv karşıs?nda belgesel , maç izleyerek vakit geçiebilir. sağolsun bana da akşamlar? şu şekilde yardım? oluyor bebekleri sallamak için ald???m?z hamag?n ipini ayag?n?n ucuna tak?yor yatt?g? yerden ayag?n? hareket ettirerek bebeklerden birini uyutuyor :)

burcu senin e?ine cok güldüm k?zma lütfen :))))))))))) klasik türk erke?i modeline benziyor benimkiside gezmeyi cok sever konuskan girişkendir ama ya vakti yoktur ya da imkan? yoktur gezmeye :S DD cim bence cocuklarla beraber deşiğir e?in ya da de?i?mek zorunda kalır ayrıcada e?in d?sar? c?km?yor diyede herşeyi tek bas?na üstlenmeye kalkma yani o götürmüyor diye ikisini bir tek bas?na gezip durma cünkü bu onu dahada eve kapat?r nasılsa han?m tek bas?na her istediğini yapıyor diye...

evet zor be güzelim; ben durumu duygu sömürüsü yaparak buluyordum :) ç?kmak için baskı yapan hep benim zaten... ama gezdikten sonra o da mutlu oluyor; push yapmak lazım; biraz itmek lazım; bence en kolay? a?lamak; veya depresyondaym?? gibi davranmak :))

(NOT: E?im gezmeyi değilde benim zevkime uyan ona uymayan yerlere gitmez).ben ?öyle bir yol izlemi?tim Kendisi teknolojyi yak?ndan takip eder " aa hayatım bak.... tekno markette indrim varm??,.... tekno marketin aç?l??? gidelim mi bir bak istersen kendin için hiçbir şey yapam?yorsun v.s v.s" Al?? veri? merkezine gidilir tekno markette en fazla 30 dakikal?k turun ard?ndan ya AVM deki diğer ma?aza ve cafeler geçilir ya da hazır ç?km??ken bir şuraya gidelim aa şuna bakacakt?m ç?k??ken u?rayal?m denilir ve böylece benim istedişim her yere u?ran?l?rsmiley2.gif

Bebecikler az?c?k büyüyünce babaları eve geldiğinde '' baba atta ditcez, atta'' dediğinde babalar dayanamaz ve her yere götürür :-) Bizde son 2 ayd?r durum böyle :-))) Cogu zaman aceleyle yemek yenir, apar topar sokaga c?k?l?r. D?sar? c?kmazsak evdeki iki ?am seytan? babasını resmen taciz eder. şimdi mevsimlerden yaz, k?? olunca nap?caz bakalım :-)

Misafir

ayyy ne tan?d?k geldi ... babalar çocuklarla atta gitmekten çok tad alm?yor gül?ahc?m..

ya e?ler aras?ndaki bence en büyük sorun kaynaklar? bunlar..ben mesela konu?may? sewen,ne?eli bi tipim..benim adam sakinnn,sessiz,ancak soru sorarsan cewap al?rs?n.o da k?sa we öz :) bizim tek kawga sebebimiz budur.ben belli bir dönem susar susar sonra yanarda? gibi patlar?m :)
çok isabetli bir konu olmu? DD ci?im :))) benim adam?n modelinden ba?ka yoktur diye neredeyse ikna olmu?tum ama görüyorumki epey versiyonu var smiley36.gifsmiley36.gif ahhh ne sinir bir durum bu smiley7.gif sinem cim aynen benim durumum , bende suskun kocam?n suskunlu?uyla epey biriktirip sonrada döküveriyorum incileri bir bir smiley15.gif, hay?r gezmeyi sevmemesini anlayabiliyorum art?k huy i?te olabilir diyorum ama hadi bir?ekilde biyerlere gittikmide gergin lik had safhada oluyor , sürekli çocuklar? kontrol etmeye kalk?yor,müdahale ediyr ve ben gitti?ime gidece?ime bin pi?man eve dönüyorum stres ataca??ma daha fazla stresle eve dönüyorum :((( bende bu nedenden dolay? mümkünse ya çocuklarla yanl?z ç?k?yorum yada onlar? evde b?rak?p tek ba??ma ç?k?yorum ve ikisinden de keyif al?yorum :))) gerim gerim gerilmiyorum smiley4.gif Edited by: sunag

bu model bizde de var, amabiraz deşiğik bir versiyonu.:) ammaaaa söylenen modelin t?pk?s?n?n aynıs? kayınbiraderimdir. öyleki birşey sorduşunuzda seçenekleri de vermelisiniz..smiley36.gif ben kendi arabama kavu?tuktan sonra illa baba da gelsin dedişimi hiiiiç hat?rlamıyorum. ama küçükken mecburen diyordum, zira ikisini yaln?z uzun süre ç?karam?yordum. smiley5.gifhe, diyordum da ne oluyordu?? H?Ç. ben üzülüp sinir olduşumla kalıyordumsmiley7.gif takma DD, şu günleriniz biraz sıkıntıl?, biraz daha büyüsünler, ona ald?rmadankendin gezersin bebelerinle:) ben kızlarla her tür toplant?ya i?tirak etmeye başladım:) Edited by: yasemin

ya e?ler aras?ndaki bence en büyük sorun kaynaklar? bunlar..ben mesela konu?may? sewen,ne?eli bi tipim..benim adam sakinnn,sessiz,ancak soru sorarsan cewap al?rs?n.o da k?sa we öz :) bizim tek kawga sebebimiz budur.ben belli bir dönem susar susar sonra yanarda? gibi patlar?m :)
çok isabetli bir konu olmu? DD ci?im :))) benim adam?n modelinden ba?ka yoktur diye neredeyse ikna olmu?tum ama görüyorumki epey versiyonu var smiley36.gifsmiley36.gif ahhh ne sinir bir durum bu smiley7.gif sinem cim aynen benim durumum , bende suskun kocam?n suskunlu?uyla epey biriktirip sonrada döküveriyorum incileri bir bir smiley15.gif, hay?r gezmeyi sevmemesini anlayabiliyorum art?k huy i?te olabilir diyorum ama hadi bir?ekilde biyerlere gittikmide gergin lik had safhada oluyor , sürekli çocuklar? kontrol etmeye kalk?yor,müdahale ediyr ve ben gitti?ime gidece?ime bin pi?man eve dönüyorum stres ataca??ma daha fazla stresle eve dönüyorum :((( bende bu nedenden dolay? mümkünse ya çocuklarla yanl?z ç?k?yorum yada onlar? evde b?rak?p tek ba??ma ç?k?yorum ve ikisinden de keyif al?yorum :))) gerim gerim gerilmiyorum smiley4.gif
suna ayn? ?eyleri ya??yoruz. er d??ar?ya ç?k???m?zda aman birdaha asla seninle ç?kmam diyerek eve dönüyorum. ç?kaca??m zamanda ona sormuyorum art?k ya bebeklerimle yada yanl?z ohhh sefam olsun.. e?im konu?may? sevmez gezmeyi sevmez misafirli?e gitmeyi sevmez ama kim olursa osun hergün bize gelse g?k?n? ç?kartmaz. ben hayat?mdan geri kalm?yorum onunla ç?k?p sinirde olmuyorum... dua ediyorum bebeklerim ona benzemesin diye..

gülsüm ve nilay siz yanıl?yor olmayas?n?z, baksan?za arabas?n? alıp ikizlerini tek ba??na gezdirenler daha mutlu, umutlu. eşimin gitti?i bir yerdeki surat?n? görmenizi isterim. be? karşı derler ya az gelir yani.sanki silah zoruyla getirilmi?. gerginli?i yans?r bir de çevresindekilere. not: şu ayrınt?y? veermeyi unutmuşum. bu gidilen yer annesi ve babas? ileyse veya annesinin eviyse gayet de keyif alabiliyor, belki de beni en çok sinir eden şey bu. bilmiyorum. hava çok sıcak..

dd cim hiiiç dert etme kend?ne bosver yaaaa....acc?k daha buyusun sen?nk?ler alır tek bas?na gezd?r?r?s?n. b?rkac da ?k?z anas? serp?st?rd?nm? yanına ooohhhh super key?fl?....ben?m kocada sever ben?m g?b? gez?nmey? cok sukur....ama cocuklarımla yaln?z d?sar? c?kmakta cok key?fl? oluyor...