Jump to content
Sign in to follow this  
durusoy

Bağırsak gelişimi ve emme problemi yasayn bebekler

Recommended Posts

Misafir

gözün aydın canım, yazdıkların? okurken kendi ya?ad?klarım geldi aklıma gözlerim buşulu yüzümde tebessümle okudum. inan hepsi geçiyor.....

AM?NNNNNNNNNN...... sadece bunu söyleyebiliyorum biliyor musunuz bana ailemden daha çok destek oldunuz hepsi o kadar üzgündü ki o zamanlarda onlara yaslanamadım sizden güç aldım şimdi gözya?lar?yla okudum yazdıkların?z? hepinizden Allah raz? olsunnnn

Misafir

allah anali babali saglikli sihhatli büyütmek nasip etsin benim kizlarda 2 ay hastanede kaldilar 31 haftalik dogum yaptim ve 2 ay hep pompalayip sütümü hastaneye götürdüm sonrada eve gelmeden 1 hafta önce emzirmeye basladim cünkü daha önceleri yapamiyorlardi ama sükür simdi 5ay 2 haftalik oldular onlar bi gülmeye baslasin sen inan herseyi unutuyorsun günler cok cabuk geciyor.canlarim benimkiler minnaciklardi biri 1490 biri 1650 idi ayy simdi o hallerini hatirladim neyse kolay gelsin canim bol sütlü günler

?erife maşallah hiçte öyle küçümencik doğmuş gibi gözükmüyor seninkiler tosun olmuşlar maşallahhhhhh. gerçekten cesaretleniyorum şu forma her girip ç?kt???mda daha güçlü oluyorum. görümcem hepimizden dik sen duruyordun dedi geçen gün bana ikizanneleri sağolsun dedim.....

sedacım sana geçmi? olsun bebişleri de güle güle ve gözün aydın diyeyim öncelikle.şu emme olay? gerçekten çok enteresan bişi.benimde o?luşum sorun ya?ad?.ve çok sık çok rahat kusard?.35+3 te doğum yaptım preeklampsi nedeniyle.kusma o?lay?m?z artık bitti diyebilirim.sadece çok nadir oluyor yani zamanla geçiyor zr da olsa geçiyor işte.ben oğlumda en çok gaz sorunu ya?adım.umarım seninkilerde öyle olmaz.güle güle büyütmen dile?iyle,