Jump to content

Recommended Posts

Ben de hiç giydirmiyorum ,henüz çok küçük olmalar?na ragmen 20 günlükten itibaren her havada d??ar? ç?kar?yorum .. ?imdiye kadar ne eldiven ne de ?apka giydirdim ... nas?l al???rlarsa öyle gider ,sak?nd???m göze de hep çöp batm??t?r diyorum ...
Aynen sana kat?l?yorum, ben kendim yanarken çocuklara yaz?k de?il mi ayr?ca, kendileri nas?l istiyorlarsa abartmadan öyle.

ivet nas? al?st?r?rsan üle gider ben küccekten uyku uyutmaya al??t?rd?m hep misler gibim uyudular bebeciklerim gece -gündüz dicem uykusuz bebe analar? itiraz etcek biz al?st?ramad?k deyüü :))))))))))))))))))) al??mayla alakalı değil bünye bence bende hep ayaklarımdan ü?ürüm yaz?n bile corap giyerim :)))

Osuruk böcekli?ine mi :)))))))))))) Gaye bizim bebeklerin durumu ?rsi, burada aç?klamak istemezdim ama böyle napal?m... Benim baba taraf? gaayetten de bol gazı olan kişiler, bebeciklerim onlara çekmi?...

Kesinlikle a??kk?...Ben çorap giymeyi hiç sevmem ve o yüzden bu konuda hiç ısrarc? olmadım.Çok ?ükür k???n bir iki ü?ütmenin dışında öyle önemsenecek bir hastal?k ya?amad?k.Ben soşu?a al???k olsun ve öle büyüsün diyen annelerdenim.Banyo sular? yaz k?? soşuşu yakın?l?kt?r ve öyle al??t?lar.Ben yaz?n hemen hemen hiç çorap giydirmiyorum.Yaln?zca spor ayakkab? giydiklerinde ayaklar? acımas?n diye en ince ve kısa olanın? giydiriyoeum.Benimkiler k???n bile çoşu zaman çoraps?z dola?t?lar evde...ald???m o ?irin çorap ve panduflar hemen hemen hiç giyilmeden küçüldü :)) hurafelere zaten inanmam :))))

Yaz?n giyindikleri sandaletin içine biz de çorap giydirmeyiz normal olarak, spor veya diğer pabuçlar? giyindiklerinde çorap mecburi, terini emsin ayaklar? acımas?n... Soşuk iklim çocuşuyum (Ardahan), yurtdışında -32 lerde çalıştım aylarca, hassas, narin bir yap?m da yok ama ü?ütüyorum işte... Süt kimini ishal yapar kimini kab?z, turp kiminin midesine iyi gelir kimini rahatsız eder... Bu nedenle bu konularda 'kesin' konu?mak çok da doğru olmasa gerek...

beni tan?yanlar bilir, k?? bulu?malar?nda bile dikkatinizi çekmi?tir kısa kollu incecik t-shirtlerle gezerim, s?ca?? hiç sevmem, afakanlar basar, hatta menapoza girince ne hale gelece?imle ilgili de deşiğik tezler ve benim yak?nlar?mda durmak istemeyecek bir sürü kişi tan?yorum... Amaaa ayaklarım? ü?ütmeye ben de hiç gelemem, hani şu martta parmak arası terliklerini ç?karanlardan değilim, hiç de zarar?n? görmedim valla :))) vars?n giysinler çorap, nolcak ki? NOT: dün gece zar zor erkek çoraplar?n? ç?kartt?rd?m Mert'in sabah hapşurarak uyand? ve k?zd? bana ü?üdüm bak, nerde benim çoraplar?m diye????

Pervin san?rm bu cevap banayd?.Ben kesin konu?madım dikkat edersen.Sadece kendi ailemle ilgili olarak uygulad?kalr?m? anlattım.Bende istanbul da doğdum ve büyüdüm.Üstelik çok çabuk hasta olanlardan?m.Grip a??s? olduşum hallerde bile...sadece çocuklarım narin büyümesinler ve çabukhasta olmasınlar istiyorum.Sadece hurafe konusunda kesinlikle dedim bu da benim ?ahsi dü?üncem.Ben hurafelere kesinlikle inanmam.

Ben de inanmam diyecektim ama bazılar?na inan?yorum aslında... Nazar, kara kedi, ayna k?r?lmas? gibi... Ya tutarsa mant??? oluyor ister istemez :))))))

Misafir

Atasözü bile var,aya??n? sıcak tut ba??n? serin.Bunu bana her zaman annem söylerde...Gerçeklik pay? var galiba.Benim ayaklarım yaz k?? her zaman buz gibi olduşu için sürekli çorapla dolaşmaya müsaitim.Bebekler için bilmiyorum daha ilk yaz?m?z,minikler daha.Gaz yapmas?n diye çorapla dola?t?r?r?m gibi geliyor.