Jump to content

Recommended Posts

ay kaynat?n kaynat?n deryadenizin konusu bu bir şey olmaz. en son evl. yıl dön. tatilicişimizde mini minnacık rus bebesinin 2-3 kelime ingilizcesiyle arkadaşlar?na tatlı sipari?i verip sonr iptal edip düzeltip yeniden vermesini izledim. yüzlerce inglizce bilimsel makale devirip ingilizce yaz?p çizmesine rağmen iki kelime ingilizce konu?maya çal???rken kilitlenip kalan profesörler görünce insan böyle bebelere bakıp yutkunuyor.özgüven şeysi işte.

ruslar?n do?urup do?urup göbeksiz gezmesi de benim tikkatimden hiç kaçmaz. seyyar rahimler var bunlarda ?üpheleniyorum.
niyeyse konuda adlar?n?n geçmesi bile sinirlendiriyo beni, bu kadar da güzel olunmaz ki ya! yanlar?nda kaba saba erkekler ve en az iki?er bebeyle bir kar?? etek ve yüksek topuklularla sal?nanlar? hele...

ruslar?n do?urup do?urup göbeksiz gezmesi de benim tikkatimden hiç kaçmaz. seyyar rahimler var bunlarda ?üpheleniyorum.
pöff evet ya lastik göbekli hatun onlar biz nie göbekliyiz hakim bey itiraz ediyorum (:

ispinozcum (konuyu kaynatmakta günah benden gitti! :))))) )evet bizdeki bebelerin çoşusu diyeyim hepsi değil ama.... annesi olmadan başkabirinden çok bişey istemezler... çünkü al??t?r?yoruz istem d??? onlar ad?na bişey yapmaya!!?? çevreye, etrafa karşı korumacı davranmaktan bi çok şeye k?s?tl? izin veriyoruz. yapmamaya çalışıyorum umarım yapmam....ama eminim belki fark?nda omadan yaptığım çok şey vardır!

aman ben yazana kadar konu göbek olmuş!!!!! :)))))) üff a??r kaldım!!!! kardeşim süt olsun diye onlar homini g?rtlak yemiyooooor!!! biz süt manya??y?z hat?rlamıyor musunuz?? kimdi sütçüüüü???? ispinozum????? :)))))))))))

nilo gel çakma kavitasyon cihaz? yapal?m. birbirimize; evde yapaca??m?z mukavvalar ile vuraca??z.(göbeklerimize vs.). o darbe ile ya?lar?m?z ?s?nacak ve eriyecek.
ahahhahahah seni gidi zeki k?ss senii olur yapal?mm gell arada ben s?k?l?nca ege vurur mukavvalar? göbeklere :)))))))))))))))))))))

:)))))))))))) seyyar rahim ne yaaaa, offfffff deli dd!!!

Ben atalar?m?z? dinlerim bu konuda, hurafe murafe bilmem,hurafeler atalar iseorada durum çok karşı?r... Sonuç itibariyle: Aya??n? sıcak tut ba??n? serin, kendini çok üzme dü?ünme derin!

Amerikal?larla sinir bozucu bir video konferanstan ç?kt???m için Amerika modelini benimsedişimi görmekten çok mutsuzum! Neyse ben derim ki annelik içgüdülerine güven! Ben her fırsatta ç?kard?m. Bu aralar da bak?c?ya bilhassa ısrar ediyorum ç?kar yal?n ayak yürüsünler diye. Ayak gelişimi için en faydalıs? bu. Ha ben de evde en çok yal?n ayak gezmeyi severim. K???n bak?c?m?z?n gece uyanıp süt ?s?tmaya ayaşında kal?n çorap ve terlik ile geldiğinde ben ask?l? gecelik ve yal?nayak mutfakta olurum zaten, o ayrı... Göbek konusuna gelirsem... Ben de bu ruslar?n o halde olmasına son derece k?l?m, o ayrı. Ama rica ederim emzirme ve g?rtlak ve göbek konusunu birbirine başlamayın. Aktif emzirdişim dönem hayatımdaki en harika dönemdi. Ne istersem yedim ve accayip zay?fladım. Ne zaman i?e başladım emzirmeyi kestim 5 kilo aldım! O nedenle konu bünye ve de yeti?tirilme tarz? diyorum!!! Benim köle diye yeti?tirildişim kesin. Annem de evde köleyim ben rolündeydi. Kendimde de aynı tripleri görüyorum. Ha umarım ya?lan?nca anneannem ve annem gibi ben hastay?m triplerinde olmam inşallah! Burada bir arkada??n stent tak?lm?? annesi ikiz bakıyor tek ba??na benim baba bir aya?? çukurdaym?? gibi ilaçlar?n? say?yor hergün. Olay tamamen hayata bak?? ?ekli! (aman da ben de ne doluymuşum bu konuda amma yazmışım!)

evet bence kesinlikle öncelikle alışkanlıkla ilgili bir konu.bencede c ve d yanıt olabilecek seçenekler.bende her zaman ilk önce ayaklarımdan ü?üdü?üm için bebekleriminde ayaklar?ndan ü?üyeceklerini dü?ünürüm.smiley36.gifama özellikle çoraps?z yat?r?r?m yaz-k?? farketmez.

k???n hep çorap giydiler ama gece yatarken ayakl? tulum giydikleri için çorap giydirmedim. yaz?n ç?plak ayakla dola??yorlar. geçen sene terlik al??kanl??? edindirememi?tim bakalım bu sene nasıl olacak..

Ben de hiç giydirmiyorum ,henüz çok küçük olmalar?na ragmen 20 günlükten itibaren her havada dışarı ç?karıyorum .. şimdiye kadar ne eldiven ne de ?apka giydirdim ... nasıl al???rlarsa öyle gider ,sak?nd???m göze de hep çöp batm??t?r diyorum ...