Jump to content
Sign in to follow this  
ugurcilem

mutluluğu arttırabilmek işte önemli olan bu

Recommended Posts

say?n majjud..sizce han?mefendiye nas?l yard?mc? olabiliriz.dü?ündünüz gibi geldi bana:))))
yahu önce bir anlasam .. ondan sonra yard?m konusu gelir
yard?m severim judum beniiiiim :)))

Misafir

sagolun sayin jud. yardima ihtiyacim yok. Kendi dünyamda yillarca mutlluk diye gödügüm yalan rüyalari anlatmak paylasmak istiyorum .

Misafir

Paylaski bizde anliyalim hepimizin bir derdi olunca bizde burada paylasiyorizki yardimci olamasakta cozum uretiyoruz bole imali konusmalarla biryere varamayiz siz resmen catisma cikarmak istiyorsunuz ve her soylenileni kavga edercesine bir cevabiniz var

Misafir

HAmide hanim.kesinlikle HIC bir sekilde tartisma amacinda degilim .ANLIM AYGIBI TOPLUMDA AK YÜZÜM PAK.SADECE BELKI SIZLERE DEGIL DÜNYAYA SESIMI DUYSUN ZALIM ANNELER BABALAR TEK TARAVLI MUTLULUK SANIP PESINE DÜSÜP GIDERKEN YIKTIKLARININ VARKINA VARSINLAR

Misafir

Sanirim annesiz yada babasiz mi buyudunuz Buna mi tepkilisiniz yoksa ?

Misafir

HAYIR HAMIDECIGIM.HALA ANNEM VE BABAM VAR. HERZAMAN YANLARIMDALAR. KURDUGU MUTLU AILE HAYALLERIYLE SIMDI YALNIZ KALAN (GUYGUSUM) VAR.SIZLER BENI BELKI YANLIS ANLIYORSUNUZ

Misafir

Hayır canım yanlış anlamıyoruz ama anlat?m sekli çok farklı keske bas?nda busekilde baslasaydin kimseden tepki almazdin biraz anla??l?r olmadan iyi bir yorum beklemen yanlış olur emin ol bu sekilde burada çok sıcak arkadaslar?m var sana herkes el uzat?r

Misafir

HAY ALLAH UNUTUM.HAMIDE GECENGÜN BURDA PAYLASMIS OLDUGUN PAPATYANIN GÜNÜ NLÜGÜNÜ OKUDUM (GUYGUSLA) BERABER.VE GUYGUSUN VERSIYONUNDAN CEVIRIP TÜM ARKADASLARIMLA BEYLERINE GÖNDERDIM:GÖNDERDIM.NE OLUR. ÖZLENILEN ANNE; BABA, ATA VERSIYONLARI BIRAKIN.ISYAN IDILENLERDEN OLMAYIN DIYE HERKESE TELEFONUMDA MSM OLARAK GÖNDERIYORUM:GUYGUSA BAKTIM AGLADIM BAKTIM AGLADIM: SAGOL

Misafir

Aa sen beni hamide ablaylami karşıt?rd?n ben o deilim 3 silahsorlerin annesi o ben o deilim smiley36.gif