Jump to content
Sign in to follow this  
lions

24. hafta doğum

Recommended Posts

ah zaten ben o anneci?in halini bile dü?ünmek istemiyorum... Allah sabırlar versin... birgün içinde hoplayıp z?pl?yorlar, sen sürekli elin karn?nda onları seviyorsun ve ertesi gün artık içinde değiller, elin bo?lu?a gidiyor... üstelik artık hayat?nda da değiller... Allah sabırlar versin... güç versin... kuvvet versin...

Canım,<?: prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />Çok üzücü bir haber. Hepimiz çok üzgünüz. Eminim bir annenin en son duymak isteyece?i şeyleri yengen 2 defa duyman?n büyük acıs? içindedir. Allah yardımcılar? olsun...Ba??n?z sağolsun....

Misafir

Ba??n?z sağolsun.Çok üzüldüm.Allah Sizlere sabır versin.Söyleyecek söz bulamadım.Takdiri ?lahi demekten başkasöz kalm?yor maalesef.

ben de aynı şeyi ya?ad???m için anlıyorum. Ben de 21 haftalık doğurmuştum ama ya?atamam??t?k ilk oğlum kaan'?m?. Ya?asayd? 6,5 yaşında olacakt? canım oğlum. Allah kimseye göstermesin. sonra 3 tane daha sağlıkl? evladım oldu çok ?ükür ama bak şu anda bile onu dü?ünüp a?l?yorum. Ac?s? hiç azalmad?. ?n?allah yengen de sonra sağlıkl? evlatlar? olunca avunur ve mutlu olur. Allah sabır versin ba??n?z sağolsun. Destek isterse lütfen bana ula? burdan ben ona telefon da açabilirim. Biraz konuşur dertle?iriz. sevgiler Ece

ben de ayn? ?eyi ya?ad???m için anl?yorum. Ben de 21 haftal?k do?urmu?tum ama ya?atamam??t?k ilk o?lum kaan'?m?. Ya?asayd? 6,5 ya??nda olacakt? can?m o?lum. Allah kimseye göstermesin. sonra 3 tane daha sa?l?kl? evlad?m oldu çok ?ükür ama bak ?u anda bile onu dü?ünüp a?l?yorum. Ac?s? hiç azalmad?. ?n?allah yengen de sonra sa?l?kl? evlatlar? olunca avunur ve mutlu olur. Allah sab?r versin ba??n?z sa?olsun. Destek isterse lütfen bana ula? burdan ben ona telefon da açabilirim. Biraz konu?ur dertle?iriz. sevgiler Ece
çoook dü?üncelisin ececi?im çok saol ama inan hala benimle bile tel da do?ru dürüst konu?amad?k yan?na gideyim diyorum k?zçeleri görürde daha fena olur ki beni bile görse tutamay?z a?lar çook duygusald?r üzmek istemiyorum en az?ndan ac?s? biraz hafifleyince gitmeyi planl?yorum dü?üncen için çoook saol

tüm ba?sa?l??? dileyen annelerimize can? gönülden teşekkürler bugün ö?rendim erken doğumun sebebini rahim 1 den fazla bebek ta??yam?yormu? yani tekrar bebek sahibi olmaya kalkt?klar?nda tek bebek ta??rsa doşururmu? 7 sene bekledik biraz daha bekleriz diyor biraz daha ümit verici en azından