Jump to content
Sign in to follow this  
ilda

REGL AĞRISI

Recommended Posts

hayatım boyunca bu a?r?y? çekecek miyim? çok yoruldum her ay aynı acıy? çekmekten. bakt?rmad???m dr kalmad? kullanmad???m a?r? kesici kalmad? hiçbirşey kesmiyor bu lanet a?r?y?. eskiden her ay en az 2-3 defa acile giderdim i?ne yapt?rtmaya şimdi elim kolum ba?l? çocuklarla mümkün değil bu can acıs?yla dışarı adım atmaksmiley5.gifsizde de var m? benim gibia?r?lar ne kullan?yorsunuz?

ya enteresand?r cocuktan önce ben?mde agr?m olurdu ama apranax çare olurdu bana..dogumdan sonra agr? okadar azaldık? agr?kes?c? ?cm?yorum artık, hatta bazen h?c agr? yok...haaa ama sanırım sunlada alakalı ay boylede alenen yazıyorum amasmiley9.gifkanama m?ktar? azd? s?md? artt? sanırım agr?da buna bagl? b?raz az olunca agr?ya cok olunca agr?m?yo... ?ldacım ben bu aralar yen? b?r agr? kes?c? kesfett?m advil valla basagr?s?na f?lan b?reb?r ama regl sanc?m sen?n g?b? olmadıg?ndan ne kadar etk?l? olur b?lemem...

ben de bir a?r? kesici kullan?yordum sadece ameliyat sonrası hastalar?na verilen bir ilaçt?o.vermi?ti dr halimi görünce ayıl?p bayıl?yordum a?r?dan bir tek o kesmi?ti ağrım? gel gör onu da piyasan toplatt?lar kalp krizine neden oluyormu? diye. bir tek oydu kesen beni:((

apranax fort bana leblebi gibi meryemcim:)) t?sss bi i?e yaram?yor maalesef:(( apranax, majezik, minoset plus vs vs t?cccchh
ya san?r?m cok agr? kes?c? ?çe ?çe vucut al?s?yomus b? sure sonra kesm?yo ald?klar?n sen?...sanada oyle olmus anlad??m kadar?yla ildac?m...:( cok gecm?s olsun ?nsallah b? care bulab?l?r?s?n...offf ne s?n?r bozucu b?seyd?r o sanc?!!

ilk reglden beri bu böyle canım ya hiçbirşey i?e yaramad?:(( tabii her ay ald???m a?r? kesici miktarın? hesaplayınca da pek iça aç?c? rakamlar ç?km?yor:))))

en son öyleşiddetli sancılar?m? lisede olmuştum.. artık 2 ayda 3 ayda bir adet görüyorum ve inan bana, o sancılar? bile özledim smiley19.gifSAT'a bak : 17 ocak..... yani aklıma gelen etkili bir ilaç da yok maalesef..voltaren belki..kas spazmlar?na iyi gelen bir de buscopan var..

ya benimde hamilelik öncesi berbattı feci a?r?lar?m oluyordu ama doğum sonrası kesildi a?r?lar?m hiçbişi hissetmez oldum bundada ?elaleyle aynıy?z bak yak?nda uzaktan karde? neyim c?k?caz ha :))))))) demek seninkisi geçmesi ildacım e dr ada gittim diyorsun ilac almaktan başkaçare kalm?yor galiba :(

ildacım akupunktur yapt?rmay? dü?ünür müsün? ben tüp bebek tedavilerim sırasında akupunktur ve refleksoloji seanslar?nagidiyordum, oradaki bayan adet sancılar?na da iyi geldiğini söylemi?ti. refleksoloji de bir çe?it ayak masaj?. ayakta belirli noktalara bas?nç uygulayarak yapıyorlar. her bölge bir organa denk geliyor. internetten ara?t?rabilirsin.. geçmi? olsun canım.

Küçükkene biz:) Evlenince geçer dediler..E o yüzden evlendim:))Evlenince çocuk doşunca geçer dediler:))S?rf bu yüzden çocuk doşurdum:))Eee ilk gün ağrısı yine oluyor..H?? eskisi gibi k?vranm?yorum ama ya? itibariyle sanırım:))Ben hemen apranaxa sar?l?yorum..A?r? tam başlamadan o zaman rahatlat?yor..Ama en iyisi bişeylerle u?ra??p unutmak..Mesela pc de oyun oynamak gibi...

meryemcim bitki çay? içemiyorum ben midemi buland?r?yor:))) sema bir değil yıllard?r birçok dr a gittim sonuç yok sadece aynı a?r? kesicileri öneriyorlar zehracım akupunktur yapt?rmas?na yapt?ray?m da bodrumda öyle bir merkez yok ki

?ldacım adet sancısı yaşayan bayanlarda refleksoloji ile %95 ba?ar? sa?land??? söyleniyor. Bodrumdaki büyük otellerin SPA lar?nda yapıyorlard?r. Ne kadar i?lerinin ehlidirler bilmem ama bir ara?t?r istersen..

bir ara?t?ray?m bakayım:)) i?inin ehli adam? burda bulmak biraz zor ama:))) geçen yıl benim koca thai masaj? yapt?rmaya gitti ilan üzerine taylandl?lar yap?o falan diye bir gittim hepsi türk ç?kt? masaj? da türk usulü yapt?lar demişti çok gülmü?tüm :))

ikkoli, ‎22‎.‎01‎.‎2019 - 14:34 yazdı:

inan bana olmayınca daha fena, çok ateş basıyor bana 😞

haklısınız. tabii ki iyi ki regl oluyoruz. Allaha şükür.