Jump to content
Sign in to follow this  
ozguven

Nedir bu belimden çektiğim?

Recommended Posts

Arkadaşlar, 7 hafta 4 günlük oldu hamileliğim.Bu sabah bel ağrısıyla uyand?m. Ama uyutmayacak kadar büyük bir a?r?. Sanki yüksek biyerden belimin üstüne dü?mü?üm gibi bir a?r?. Yataktan kalkarken bile güçlük ya?adım. Normal mi bu? Sizlerde de oluyor mu? Annemin hamileliği çok kolay geçmi?. En ufak a?r? veya sanc?da doktora gidelim!diye tutturuyor. Ben de endişeleniyorum. Kalkal? bir saat oldu. A?r? hafifledi ama yine de devam ediyor. Doktora gitmem gerekiyor mu? Sizler de yaşadınız m? buna benzer bel a?r?lar??

Misafir

ben çok ya?adım doğumdan sonra.. bu a?r?lar m? beni fıtık etti yoksa fıtıktan m? ağrım oldu oras? hala meçhul :) çok geçmi? olsun, dr lazım derim.

ikiz hamileliklerde ya?an?yormu? böyle sıkıntılar,boyu kısa olanlarda daha çok olur derdi doktorum....seni bilemiyorum ama.....ben uzun boy avantaj?mdan hamilelikte ya?amadım öyle sıkıntılar ama doğum sonrası bebekleri kaldır yat?r derken bel fıtığı sahibi oldum...hala sabahlar? felçli gibi hareket edemedişim zamanlar oluyor....ama hamilesin,bence doktorunu ara bir sor,belki tavsiye edece?i yada önlem önerebileceği bişeyler vardır....

ikiz hamileliklerde ya?an?yormu? böyle s?k?nt?lar,boyu k?sa olanlarda daha çok olur derdi doktorum....seni bilemiyorum ama.....ben uzun boy avantaj?mdan hamilelikte ya?amad?m öyle s?k?nt?lar ama do?um sonras? bebekleri kald?r yat?r derken bel f?t??? sahibi oldum...hala sabahlar? felçli gibi hareket edemedi?im zamanlar oluyor....ama hamilesin,bence doktorunu ara bir sor,belki tavsiye edece?i yada önlem önerebilece?i bi?eyler vard?r....
Daha hamileli?in ba??nda say?l?r?m. ?lk hamileli?im ve de ikiz bekliyorum:S Çok gözüm korktu. Tedirginim. Doktorumla birkaç gün sonra randevum var o zaman söyleyece?im. Uyurken çok a?r?m vard? ve de yataktan kalkarken. ?u anda kesildi a?r?. Yatmazsam s?k?nt? yok:(Bu arada boyum 1.65 kilom da 54. uzun de?ilim ama k?sa da say?lmam:) Bi de bi?ey daha merak ediyorum. karn?n?z ne zaman ?i?meye ba?lad?? Benimkiler yerini rahat buldu san?r?m. karn?m ç?kt? bile biraz. Nereydeyse hamile oldu?um giyinikken deb d??ardan anla??lacak.

Hamilelişimde bel ağrısın? çok ya?am??d?m..Ama hangi dönem başlam??t? hat?rlamıyorum..Fiziksel olarak başkada bir sıkıntım olmam??t? ama o bel ağrısından a?lad???m? hat?rl?yorum...Allah güç kuvvet versin arkadaşım..hayırlıs?yla kuzucuklarına kavu?man dile?iyle:)